Treść opublikowana przez daski
-
Demontaż listew wewnętrznych E60 2007r.
Ja demontowałem boczki dwa razy i żaden kołek czy spinka mi nie popękały.Ale warto się zabezpieczyć kilkoma sztukami
-
E60 530d x-drive VIN:WBANM71080CP10132
daski odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie odstrasza Cię choć trochę ten turecki autopark: ?
-
E60 520i WBANA31000B011682
daski odpowiedział(a) na Khazar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś się dzieje z płynem chłodniczym (zapalona kontrolka) może jest go za mało-może jakiś wyciek. Komputer sygnalizuje przebicie opony-może wymienione opony na inne niż były i trzeba to skasować w iDrivie. Zmieniona gałka zmiany biegów.Z poduszkami przesadził-jest ich 8.
-
abblendlicht prufen Xenon do wymiany
Przełożyłeś dobry żarnik do lampy z niby spalonym żarnikiem?
-
temperatura silnika m54 e60 530i
Dzisiaj przejechałem się po mieście autem z podpiętą INPĄ i załączonym testem nr 7.Temperatura w teście nr 7 to 89-95 a w INPIE 90-96.Przy około 96 stopniach załącza się wentylator,schładza do około 94 stopni i wyłącza się. Więc jest ok.
-
BMW e39 Oświęcim WBADM11000GP23510
daski odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoja poczciwa E39 jak sprzedawałem także miała podobny objaw rzężenia. Najprawdopodobniej dawała znać o sobie pompa wspomagania.
-
temperatura silnika m54 e60 530i
Mam taki sam pływak.Po odkręceniu korka,pływak na zimno jest równo z szyjką zbiorniczka i nie widać płynu w środku - tak ma być.
-
temperatura silnika m54 e60 530i
Dzisiaj uruchomiłem test nr 7.Jadąc w mieście (nie było dużych korków) temperatura oscylowała w granicach 90-94 stopnie. Jutro podłączę auto pod INPĘ i także przejadę się i zobaczę wartości jakie pokazuje.
-
temperatura silnika m54 e60 530i
U mnie jest 89-91 stopni choć po podłączeniu pod INPĘ oscyluje od 78-84 stopni. Nie wiem o co chodzi.Zmierzę chyba temp.płynu przy wlocie do zbiorniczka wyrównawczego.
-
E90 316D Wrocław , WBAPR31030A730691
daski odpowiedział(a) na Kanius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena i przebieg specjalnie pod desperata szukajacego okazji. Śmiechu warte BMW.
-
Ocieranie z przodu podczas hamowania
Wymień tarcze i klocki.
-
E90 320 D
daski odpowiedział(a) na Optimus Prime temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
e90 330xi vin:WBAVT31000FZ15647
daski odpowiedział(a) na Mr. Johny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak naklejki ksenou w lewej lampie.
-
zapala sie kontrolka abs i kontroli trakcji czujnik abs
Najlepszą metodą na sprawdzenie jest podmiana sterownika ABS. Wyjmujesz swój i zakładasz drugi taki sam sprawny.
-
530i lpg szarpie silnikiem na benzynie na postoju
Ma się rozumieć,że auto podłączyłeś po komputer i błędów nie ma?
-
Kupno BMW 530D - Pomocy
Masz VIN więc zadaj to pytanie tutaj: viewforum.php?f=44
-
Kupno BMW 530D - Pomocy
Nie pchaj się w to auto,bo za tą cenę jest to najprawdopodobniej złom. Użyj wyszukiwarki bo jest wiele tematów związanych z twoimi pytaniami.
-
BMW E46 2.0 Coupe WBABM110X0JK10825
daski odpowiedział(a) na hakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia tak wyostrzył i podrasował,że auto wygląda jak z kosmosu nienaturalnie :duh:
-
E60 523i Mpakiet WBANE31090b926339
daski odpowiedział(a) na tamerr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej. Motor znakomity pod gaz,tamten wcześniej już nie bardzo.
-
BMW E46 330d WBAER91080KK01841
daski odpowiedział(a) na ferfeton temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWklej w temat VIN. Data prod. 29.10.2001
-
BMW E46 Legnica WBAAM11090JM47463
daski odpowiedział(a) na Kamil.tom92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWklej VIN w temat. Żaden M pakiet,żadna skóra.Data prod.1999.11.26.
-
BMW E90 335 Diesel 2010
daski odpowiedział(a) na dantemg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidać,że nie czytałeś regulaminu.
-
Szykowanie BMW do sprzedaży
daski odpowiedział(a) na tostao temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomyliłeś działy kolego.
-
E36 320i WBABF51060EP15366
daski odpowiedział(a) na wenek17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ładnie utrzymane jak na swoje lata ale coś chyba było robione typu zaprawki,lakier...
-
E60 530i 2008 Poznań - WBAND71060CS89351
daski odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak,ale link już jest nieaktywny i jak go zobaczyć.