Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Ja demontowałem boczki dwa razy i żaden kołek czy spinka mi nie popękały.Ale warto się zabezpieczyć kilkoma sztukami
  2. Nie odstrasza Cię choć trochę ten turecki autopark: ?
  3. Coś się dzieje z płynem chłodniczym (zapalona kontrolka) może jest go za mało-może jakiś wyciek. Komputer sygnalizuje przebicie opony-może wymienione opony na inne niż były i trzeba to skasować w iDrivie. Zmieniona gałka zmiany biegów.Z poduszkami przesadził-jest ich 8.
  4. Przełożyłeś dobry żarnik do lampy z niby spalonym żarnikiem?
  5. Dzisiaj przejechałem się po mieście autem z podpiętą INPĄ i załączonym testem nr 7.Temperatura w teście nr 7 to 89-95 a w INPIE 90-96.Przy około 96 stopniach załącza się wentylator,schładza do około 94 stopni i wyłącza się. Więc jest ok.
  6. Moja poczciwa E39 jak sprzedawałem także miała podobny objaw rzężenia. Najprawdopodobniej dawała znać o sobie pompa wspomagania.
  7. Mam taki sam pływak.Po odkręceniu korka,pływak na zimno jest równo z szyjką zbiorniczka i nie widać płynu w środku - tak ma być.
  8. Dzisiaj uruchomiłem test nr 7.Jadąc w mieście (nie było dużych korków) temperatura oscylowała w granicach 90-94 stopnie. Jutro podłączę auto pod INPĘ i także przejadę się i zobaczę wartości jakie pokazuje.
  9. U mnie jest 89-91 stopni choć po podłączeniu pod INPĘ oscyluje od 78-84 stopni. Nie wiem o co chodzi.Zmierzę chyba temp.płynu przy wlocie do zbiorniczka wyrównawczego.
  10. Cena i przebieg specjalnie pod desperata szukajacego okazji. Śmiechu warte BMW.
  11. Wymień tarcze i klocki.
  12. Najlepszą metodą na sprawdzenie jest podmiana sterownika ABS. Wyjmujesz swój i zakładasz drugi taki sam sprawny.
  13. Ma się rozumieć,że auto podłączyłeś po komputer i błędów nie ma?
  14. daski odpowiedział(a) na Dprz temat w E60, E61
    Masz VIN więc zadaj to pytanie tutaj: viewforum.php?f=44
  15. daski odpowiedział(a) na Dprz temat w E60, E61
    Nie pchaj się w to auto,bo za tą cenę jest to najprawdopodobniej złom. Użyj wyszukiwarki bo jest wiele tematów związanych z twoimi pytaniami.
  16. Zdjęcia tak wyostrzył i podrasował,że auto wygląda jak z kosmosu nienaturalnie :duh:
  17. Jak najbardziej. Motor znakomity pod gaz,tamten wcześniej już nie bardzo.
  18. Wklej VIN w temat. Żaden M pakiet,żadna skóra.Data prod.1999.11.26.
  19. Auto ładnie utrzymane jak na swoje lata ale coś chyba było robione typu zaprawki,lakier...
  20. No tak,ale link już jest nieaktywny i jak go zobaczyć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.