Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Bo moim zdaniem takie auto z takim przebiegiem będzie trzymało cenę bo będzie jej jak najbardziej warte.
  2. Ile masz do wydania na auto i jaki rocznik chciałbyś?
  3. Podejrzewam,że nie był wymieniony czujnik lub coś z czujnikiem.Jest przerwa w obwodzie i nie daje się skasować inspekcji.
  4. Jakie masz koła?Im koło większe tym przyspieszenie wolniejsze ale prędkość maksymalna się zwiększa. Ja mam manuala,koła 245/45/17.Nie mierzyłem prędkości do 100 ze startu ale któregoś dnia po Twoim poście zmierzę. Podobno sporo tych silników nie trzyma deklarowanej mocy.Sam mam ochotę podjechać na hamownię i przekonać się jak się ma mój silnik :think:
  5. To ja nie kumam dlaczego u mnie Textar jest ok. :think:
  6. Jeśli nie daje się skasować inspekcji klocków to jest do wymiany czujnik klocków.Po prostu jest przerwany obwód w czujniku w wyniku przetarcia przez tarczę hamulcową dwóch zatopionych w plastiku drucików.
  7. http://media.tumblr.com/8333278fbcc33951eff4458cc53231e4/tumblr_inline_n5g2xqR9Ht1s8k5o4.gif
  8. Ale napisał,że kolor "inny" :lol: Moja była E39 też była sprowadzona z Niemiec a papire były z Italiano :cool2:
  9. Ja właśnie jakieś 1,5 miesiąca temu wymieniłem przód i tył na Textara.Przejechałem około 3 tys. i jest ok.Wiem od koleszki,że Ate Ceramic są też ok. Kolega ma warsztat i sprzedał mi po "kosztach"-zapłaciłem 350 zł za przód i tył. Wszelkiego rodzaju BOSCH od jakiegoś dłuższego czasu to syf straszny-omijam dalekim łukiem :nienie: P.S. Textar to raczej Niemcy,może jest ich fabryka w Polsce... :?:
  10. Po co lepsze?Tak najlepiej zatuszować jakieś niedoskonałości blacharsko-lakiernicze. Wymienione listwy wewnętrzne a jak i listwy były w alu to kierownica musiała być też w innym kolorze...
  11. Nie słuchaj fizjologów.Trochę mało zdjęć,wcale ze środka.Wtryski Valtec-nie radzą sobie dobrze z takim silnikiem.
  12. Może to jest wypadanie zapłonuna którymś cylindrze. Miałem podobne objawy kiedyś.Winna była poluzowania wtyczka elektryczna.
  13. Poszukaj na Allegro,Rumia-chyba nie za daleko?
  14. Ta chłodnica będzie pasowała do Twojego auta tak samo pasuje do mojego (mam manual)czy jest automat czy nie.Z reszta podasz VIN i po kłopocie. Wentylator po włączeniu się obniża temperaturę w ukrytym menu gdy zatrzymasz się autem?
  15. No ja pierdziu,jest,sorki.Sam piszę,że powinna być a jest :duh: Jestem jakiś ślepy i zakochany :obloki:
  16. S249A w ogóle nie dotyczy kierownicy. Tylko multifunkcji. Kiera w omawianym aucie jest zgodna z fabryką. Tak,dotyczy multifunkcji w kierownicy.Ale czy taka kierownica M nie powinna widnieć w VIN?
  17. Kiera jest : S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel a powinna być taka jak w VIN: S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel
  18. Zakupem którego auta jesteś zainteresowany? Jeden temat-jedno auto :!:
  19. Według mnie,300 km w jedną stronę dla takiego auta to zdecydowanie za dużo. Cena mnie odstrasza.
  20. daski odpowiedział(a) na Damiano_1234 temat w E39
    No cóż,trzeba wymienić simering bo nie trzyma. :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.