Treść opublikowana przez user2046
-
BMW e46 320d WYBILO olej korkiem wlewu auto zgaslo POMOCY
Też myślę że to typowe "zapętlenie". Olej przedostaje się do dolotu powietrza i silnik zaczyna go spalać jak normalne paliwo. Pytanie tylko skąd się tam wziął olej. Na 99% turbina puściła. Upewnisz się jak rozbierzesz dolot.
-
330d Końcówka wydechu
Ja też bym zostawił ori tłumik przyciął krany i założył 2 jakieś normalne końcówki. Ta co kolega nade mną ma są świetne wg mnie. Jeszcze lewą minimalnie krutszą dać i gitara. Tylko normalne końcówki daj nie żadne odpustowe, kwadratowe, owalne, wygięte do góry, wystające pół metra za zdeżak czy o średnicy wiadra typu http://www.rallyshop.pl/galerie/t/tuningowy-tlumik-koncowy_25633.jpg albo http://c.wrzuta.pl/wi1185/11f4e570001a5bc7506c9fd6/golf_iii_2.0_gti_wydech_malon_xtreme_podwojna_koncowka
-
320d świeca żarowa
to od razu ci powiem żebyś nerwów nie tracił i nie połamał. Z tyłu kolektora jest podpięta wtyczka którą musisz odpiąć przed wyjęciem go i również z tyłu jest przykręcona jeszcze jedna osłona plastikowa do kolektora na śrubkę imbusową taką jak pozostałe plastiki
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A ja bym szukał. Za swoją dałem 15,5tysiąca bez targowania się ponad rok temu od prywatnego właściciela. Może miałem szczęście ale długo nie szukałem. Goła bynajmniej nie jest: skóra, multifunkcja, klimatronik, alufelgi, 4x elektryczne szyby, webasto, radio cd, oczywiście bezwypadkowa na 100%. Nic więcej mi nie potrzeba. Wszyscy którzy wsiadają mówią że jest w świetnym stanie. Ludzie którzy mówią tu o jakiś wielkich pieniądzach zdziwią się kiedy przy sprzedaży swoich aut nikt im nie da takich pieniędzy. Sytuacja jest niestety taka że 90% rynku to szrot ale dobre auta wcale nie są specjalnie droższe bo nikt nie chce płacić wiele więcej za lepszy stan.
-
320d common rail wymiana oleju
gdzie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
co do ubezpieczenia to ja jestem młodym kierowcą poniżej 26 lat i zwyżkę 60% za wiek, to mój pierwszy samochód i nie mam żadnych zniżek. Ubezpieczalnie proponowały mi OC w granicach 2100 - 2600zł. Wpisałem ojca jako głównego współwłaściciela i w axa direct płacę 440zł
-
E 46 elektrozawór żaluzii chłodnicy 320d po lifcie
Wydaje mi się że nie masz racji i żaluzje mają się otwierać po wyłączeniu silnika.
-
bmw e46 problem z kasowaniem air bag
Tak samo myślę. Niech on ci już w żadnych sterownikach nie grzebie lepiej. Albo nie wie o co chodzi albo naciąga cię na grubszą kasę. Kupuj kabel za 5 dych z alledrogo i ściągaj inpę albo znajdź kogoś z forum z okolicy kto ci to odczyta za darmo czy tam inną symboliczną flaszkę i będzie wiadomo o co chodzi.
-
320d Po przekreceniu kluczyka brak reakcji rozrusznika
wiele nie podziałasz. Spróbuj może wrzucić piątkę i spróbować chociaż kawałeczek przepchnąć auto. Słyszałem że komuś coś tam się zawiesiło i właśnie minimalny ruch wystarczył żeby załapał
-
BMW E46 320d 136KM pęknięty wał.
No o gustach się nie dyskutuje ale...
-
320 D EGR
W przypadku zaślepienia EGR słyszalna jest wyraźna różnica w pracy silnika. Jakoś bardziej twardo chodzi. Czy przy ograniczeniu programowym nie ma tego efektu?
-
BMW E46 320d. Mam wątpliwości co wybrać
Nie smaruje się świec smarem miedziowym bo koroduje z aluminiowa głowicą. Są do tego specjalne smary np beru za 30 złotych
-
BMW E46 320d 136KM pęknięty wał.
Nie chodziło mi o to że BMW to badziewie gorsze od innych, tylko we wszystkich autach zawsze jest coś. Jak jedna rzecz jest poprawiona to inna się sypie. Ja już innej marki nie kupię niż BMW :twisted:
-
E46 330d Oświetlenie tablicy rejestracyjnej sedan
no wiadoma sprawa :cool2:
-
BMW E46 320d 136KM pęknięty wał.
czasem się zastanawiam czy to jest specjalnie tak zrobione w tych 320d... Tzw planowana nieprzydatność produktu. Jak nie wał i pompa to wtryski cr, jak nie wtryski cr to rozrząd... Ciekawe co w f30 będzie padać...
-
E46 330d Oświetlenie tablicy rejestracyjnej sedan
Mi się nie podoba. Tablica ma być podświetlona a nie widoczna z 2 km. Nie wiem co w tym fajnego że tablica światłem daje po oczach. Auto to nie choinka
-
320d tuleje tylnego mostu
wnioskujesz z tej jednej informacji że jedne są do przedlifta a drugie do polifta?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie bierz diesla jak tak mało jeździsz bo będzie płacz potem że bmw to syf i nigdy więcej tej marki :norty:
-
E46 Odczyt przebiegu w Inpa
ktoś potrafi uruchomić bmw scanner pod windows 7 bez wirtualnej machiny?
-
320d sprawdzenie pompy paliwa
w polifcie nie ma pompy w baku chyba. Zamiast tego jest koło filtra pod kierowcą
-
320d tuleje tylnego mostu
o co chodzi z tymi tulejami? Jaka jest różnica między 31 17 6 770 768 a 33 176 770 788? Numer 7 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=33_0839&hg=33&fg=30
-
320d m47 ubywa płynu po wymianie termostatu
Tak podejrzewam. Bo trochę tych węży trzeba rozłączyć a nie daje się tam nowej uszczelki jak pod termostat główny
-
Głowica i silnik pare pytań
Rób to auto jak jest reszta ok. Wymiana kabli w bagażniku? Proszę Cię... Jakbyś kupił diesla to dopiero byś się przekonał co to są kosztowne naprawy
-
320d m47 ubywa płynu po wymianie termostatu
u mnie to samo po wymianie termostatu głównego. Minimalnie bo minimalnie ale jednak ubywa płynu. Robię dużo kilometrów i np po miesiącu jest ten pływak o te 0,5 cm niżej. Nie mam teraz warunków niestety żeby się w to bawić (złamana ręka). Ja umyję wszystko dokładnie i będę patrzył czy się ślady jakieś nie pojawiają. Jakbyś trafił gdzie ubywa daj znać.
-
318i 99' m43tu nie pali na 1 gar
ja mogę polecić global gum w zielonej górze. Wbrew nazwie spece od BMW. Ale ceny wysokie więc zadzwoń zapytaj ile by skasowali za taką naprawę.