Treść opublikowana przez Boston0006
-
M50B25 Problemy po swapie :/
Filtr węglowy masz przed lewym kołem. Bak jest przez niego odpowietrzany :)
-
525TDS nowy akumulator, a brak życia w elektryce
Najpierw go sprawdź, a potem kup. Powinieneś zauważyć, że jest delikatnie pęknięty. Nie pamiętam czy dokładnie taki kształt ma, ale chyba tak, u nas jest chyba wywiniętay tak, że będziesz musiał go skręcić o 90stopni. On odpowiada za prąd w kabinie, więc za ogrzewanie szyby chyba też.
-
525TDS nowy akumulator, a brak życia w elektryce
Bezpiecznik 80A. Jest w takiej obudowie przy akumulatorze. http://nokautimg2.pl/p-50-16-50165760ffa1be6c1078ee7cd924a59490x90/bezpiecznik-eska-80-a-paskowe.jpg
-
[524 Td] Wymiana nagrzewnicy problem
Tam ma być kwadratowa nakrętka z drugiej strony. Musiała Ci wypaść.
-
e34 520i brak mocy kopci strzela na lpg dużo pali
Pewnie elektrozawory padnięte.
-
Oryginalny wzmacniacz BMW E34 525TDS - standard?
Nie masz :P http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=8361782
-
problem z otworzeniem e34 520i
Jakby to wypaliło to rób zdjęcia, chciałbym to widzieć :mrgreen: :mrgreen:
-
który bezpiecznik od OBC
Wystarczy wyłamać to trzymanie na wtyczke, podpiąć ją i dopiero wkładać, będzie pasować.
-
Most 4.10 do e34 525i 24v
http://www.youtube.com/watch?v=_fj7als5s9c&feature=youtu.be Nagrywane telefonem, więc jakość tragiczna. Trzymałem go w ręce, a to była jedna, jedyna próba, więc na 100% jeszcze bym trochę urwał z czasu ;)
-
2,5 tds cieknie paliwo
A wydaje Ci sie ze pisal bym o torxksie :-) czy raczej mialem na mysli ta trzy kontna. ? :-):-) Ale soksik :-) W takim razie zwracam honor, myślałem, że chodzi o śrubki ze zdjęcia :D
-
e34 525i 24v podświetlanie
Ta z wpiętą wtyczką to połączenie wiązki silnika z wiązką budy, a ta wolna to złącze diagnostyczne.
-
2,5 tds cieknie paliwo
Toż to torx, a nie nietypowa śruba :P . Dla mnie już dawno stała się typowa :lol:
-
Przegub przedni E34ix
To nie jakaś normalia? Może da rady kupić w sklepie z łożyskami.
-
Wymiana licznika e34 z zwyklego na lcd
Albo wypięte/padnięte czujniki temperatury w kabinie.
-
Most 4.10 do e34 525i 24v
Ten silnik miałem okazje sprawdzać tylko na tym przełożeniu (dyfer został od M20, silnik swap). Mam gdzieś filmik jak ją przegoniłem 0-160. Jutro postaram się wrzucić. Nie analizowałem dokładnie, ale chyba jakoś 9,5s do 100 będzie.
-
Most 4.10 do e34 525i 24v
Ale ja mam M50B20 czyli w serii 3.46; ale przeskok podobny, więc powinno być te ~180
-
e34 520i m50b20 24v 91'
Dokladnie. Dlatego nie potrafie sie okreslic jaka fajere bym wolal. Ta bardziej pasuje do stylu e34, ale kocham sie w cieniutkich kierownicach rodem z lat 60 :)
-
e34 520i m50b20 24v 91'
Też mam tą kierownice. Podobno najbrzydsza jaka chodziła w e34, ale mnie się podoba i pasuję do tego samochodu.
-
E34 535i kręci, ale nie odpala
Z tego piszesz to wywnioskowałem, że masz na odwrót podłączoną pompę. "A" powinien zasilac listwę, a "B" wraca paliwo do baku.
-
Most 4.10 do e34 525i 24v
Zależy co kto lubi. Jak się chce przyśpieszy to fajnie, ale jak trzeba jechac 100km/h to te 3,5tys. obrotów drażni :P . Gdyby do tego dorzucic nadbieg z numerem 6 byłoby idealnie ;).
-
Most 4.10 do e34 525i 24v
Ja z m50b20 zamiast 3.46 mam 4.44. V-max 180km/h i odciecie zaplonu.
-
problem z otworzeniem e34 520i
A co z awarynym otwieraniem od strony pasazera? Ciagniesz za klamke i krecisz kluczykiem.
-
BMW e34 wibracje.
To tak. Przyblokuj kola i ruszaj do przodu. Niech ktos patrzy na silnik czy chodzi, a najlepiej sprawdzic caly uklad napedowu na kanale.
-
BMW e34 wibracje.
Skoro buja, to szukaj luzow w zawieszeniu.
-
[524TD] stuki przy puszczaniu sprzegla/zmianie biegow
Nie zawsze. Slyszalem o mercedesie, w ktorym padla skrzynia po wymianie oleju, bo ten spracowany byl gestszy.