Treść opublikowana przez Boston0006
-
Zamykanie drzwi zima, nowy temat
U mnie tak się dzieje z prawymi drzwiami z tyłu. Próbowałeś czymś smarować?
-
[5xx e34] Thermotronic- minimalna temperatura
Pojeździłem dzisiaj łużej z pionem i teraz się zamykają. Podejżewam, że przez to, że uszczelniacze nagrzewnicy słabo trzymają dostało się tam powietrze i na wyłączonym zapłonie (wtedy są otworzone) je złapało od mrozu.
-
E34 520i problem, zaniemogła ;p
Po prawej stronie komory silnika w skrzynce, środkowy jest od pompy.
-
[5xx e34] Thermotronic- minimalna temperatura
Minimalna temperatura na pokrętle thermotronica to 18stopni. Dzisiaj po pracy tak miałem ustawione i myślałem, że to zamyka nagrzewnice, ale u mnie grzało. To ustawienie zamknie ją dobiero przy 18stopniach? Czy nawaliły elektrozawory?
-
E34 525i dymienie z wydechu
Blok i tłoki do wytrawienia i rób stolik! :8)
-
Cd. problemów z 525 ix
@Up Tam są przeguby homokinetyczne. Jeśli ssilnik by się przesunął to do przodu można by śmiało jechać, ale półoś wypadnie przy skręcie. Druga wtedy bardziej się "wciśnie" do środka. Wtedy byłyby problemy z maksymalnym skrętem, albo przegub by się rozleciał.
-
e34 osłona światła kokpitu a czarna podsufitka! Pomocy.
Raj dla masrekowicza :P .
-
e34 520i 1991 Przednie lampy
Trzeba grill ściągać, ostatnio ktoś o to pytał, wrzucałem nawet fotki z zatrzaskami. edit: viewtopic.php?f=71&t=205914
-
E34 Źle pokazuje temp. zew.
Temperatura jest obliczana wg. oporu, ale chyba im większy opór tym niższa temperatura (wnioskuje po min. temp przy przerwanym kablu).
-
e34 osłona światła kokpitu a czarna podsufitka! Pomocy.
Próbował ktoś wsadzić lampkę od e46? Dałoby rade to jakoś sensownie podłączyć? http://allegro.pl/bmw-3-e46-1999-lampka-podsufitki-i2891986812.html
-
e34 525i dobieranie kierunkowskazów , link do zdjęcia!
Właśnie o te chrome mi chodziło... pomyliłem metale :P
-
e34 525i dobieranie kierunkowskazów , link do zdjęcia!
Są żarówki Silver... coś tam... Nie dają tego efektu pomarańczowego odbicia.
-
E34 520 24V 2.0 Silnik gaśnie po starcie . Pomocy
Mój M50B20 z walniętą przepływką: http://www.youtube.com/watch?v=cr-elUlTBeo . Po wymiania jeździ normalnie, ale sonda nadal kuleje.
-
e34 525i dobieranie kierunkowskazów , link do zdjęcia!
Wygląda jakby żarówka była mocno pomarańczowa i odbija się od odbłyśnika.
-
e34 525I Demontaż foteli przednich i kanapy.. Brak pomysłów.
Przód: Odkręcasz dwie śruby z tyłu fotela (dobry dostęp po podniesieniu fotela). Przechylasz go do przodu i popychasz, żeby wyskoczył z haczyków. Tył: Doł kanapy chwytasz z przodu i szarpiesz do góry. Oparcie jest na plastikowych nakrętkach.
-
e34 520i Problem prawdopodobnie z wtryskami m50b20
Nie każdy. Są wersje bez niej.
-
bmw e34 m20b20 zalewa na zimnym silniku
Tak. DME resetuje się po odłączeniu napięcia.
-
zima...nie mogę zamknąć drzwi
Mi się zdarzyło pare razy, że nie mogem zamknąć drzwi z tyłu z lewej strony. Natomiast prawe z tyłu dają się otworzyć tylko od zewnątrz, niezależnie jak jest ustawiony ten cypel.
-
E34 gniazdo żarówki postojowej
Tak, z drugiej strony masz już miejsca na wtyczke. W sam leflektor wchodzi do oringu, który widać na 1 zdjęciu.
-
BMW E36 325i problem z napedem
Tak. Przez tą szpere śruby muszą znosić o wiele większe naprężenia.
-
Cd. problemów z 525 ix
Jeśli silnik się przesunął to będą ślady pod poduszkami. Z zamiennikami jest różnie... Pomierz swój zaminnik i dowiedz się wymiarów oryginału.
-
E34 gniazdo żarówki postojowej
Akurat mam lampy pod ręką, zaraz wrzucę ;). Tego raczej nie wpasujesz. http://zapodaj.net/images/1430b21053948.jpg http://zapodaj.net/images/c615ee13534aa.jpg Te są z BOSCHA, ale HELLA ma takie same, albo prawie takie same.
-
320i Grzeje wnętrze ale na wyższych obrotach
Czyli układ na pewno ma za małą wydajność.
-
bmw e34 m20b20 zalewa na zimnym silniku
e34 podepniesz tylko przez COM. Kablem USB nic nie zdziałasz.
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
To jest też chyba pod check control, czy się myle?