Treść opublikowana przez Boston0006
-
Wutoslaw-> BMW e34 525tds, vehicle with soul :D
:shock: Takiego zakupu spodziewałbym się do wielkiego silnika, który dostanie wielką turbinę.
-
E34 520 24V 2.0 Silnik gaśnie po starcie . Pomocy
Może krokowiec się zacina?
-
E34 525TDS TECHNO-VIOLETT - cichy77
TECHNO-VIOLETT- jeden z ładniejszych kolorów z palety :wink:
-
Jak wyłączyć alarm w BMW E34 520 91r.
Najlepiej to wywalić tego predatora, bo to syf, ale roboty trochę jest, bo kable na pół auta z tego idą...
-
BMW e34 520i Szpera
Albo każdy zakręt brać bokiem, żeby nie mieć niespodzianki :mrgreen:
-
bmw e34 520i 1991 Alarm.
Masz naklejki informujące o alarmie? Alarm w VIN'ie? U mnie w 520i z '90 nie ma diody na włączniku, a alarm włącza się po zaryglowaniu drzwi. Nie mam też czujnika pod kierownicą, ani trąbki, po uruchomieniu alarmu samochód trąbi klaksonem.
-
535i 1990 olej w wodzie i duzo pary
Jeśli w wodzie jest olej to i tak będzie rozpuszczał uszczelke.
-
e34 525tds tempomat i pełne OBC czy zadziała po przekładce?
Do tempomatu nie trzeba jeszcze modułu i czujników do pedałów?
-
E34 Fotele elek.
Ja podłączałem grzanie foteli i wtyczka pasowała, wszystko działa.
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
Tak. Podgrzewanie sondy i sterownik są na jednym przekaźniku.
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
Najprościej po przepływce. Do Vanosa szły tylko Siemensy.
-
e34 520i Problemy z cenralnym, akumulator.
Pewnie tam płyn został na lakierze dłuższy czas i miał kiedy reagować :D . Dobry patetn na zrobienie ratstyle'a :mrgreen:
-
E34 520i Problem z układem chłodzenia, pomocy!
To chyba zrobiłeś to okrężną drogą, bo wystarczy rozebrać tunel i kilka elementów przy nogach kierowcy.
-
e34 520i Problemy z cenralnym, akumulator.
http://www.joemonster.org/art/20954/Pechowy_kierowca Może serwo nie dochodzi do końca i próbując domknąć rozładowywuje aku?
-
E34 Dziwny problem - bezpiecznik nr 20
Może jakiś przekaźnik zpieczony?
-
Głośniki, tylna półka
Podepnę się. Mam sedana i głośniki tylko z przódu. Wydaje mi się, że od radia wychodzą kable do tyłu, ale pod półką ich nie ma. Wie ktoś gdzie są podciągnięte?
-
E34 520i Problem z układem chłodzenia, pomocy!
Sam mam u siebie odpiętą nagrzewnice i nic się nie dzieje. Jak będziesz ją wymieniał to dodatkowo uszczelnij połączenie jakimś sylikonem, bo uszczelniacze nie są w zestawie, a najtaniej znalazłem je za 70zł. Ja będę się za to brał już 3x :mad2:
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
Nie ma jakichś wstawek albo lutów na kablach idących do cewek? Jak ja robiłem swapa to była tam wstawka od jakiegoś alarmu i trzeba było zlutować.
-
Problem z immo w e34
Mylisz się. Na 100% e34 miało immo w sterowniku, ale już sam nie wiem czy każdy tak wyglądał, bo różnie ludzie piszą. Może siemens i bosch różnie to rozwiązywali.
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
Ale kiedy padają te baterie to zegary wariują. Mi zegary odżyły na jakiś czas po przelutowaniu samych baterii.
-
brak mocy E34 520i Vanos
Problem masz od kąd? Może vanos źle złożony. Na zimnym silniku vanos też się przłącza?
-
brak mocy E34 520i Vanos
silnik z vanosem?
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
Całym osprzętem. Jak nie wiesz jaką masz to sprawdź producenta na przepływce. Jak wyglądała różnica w immobilajzerze to nie wiem, ale conajmniej jeden z nich montował go w sterowniku i do likwidacji potrzeba magika.
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
ECU z immobilajzerem miały inne numery niż te bez niego. Dalej musisz szukać sam, albo może ktoś się znajdzie kto ma wiedze, które mają jaki numer, bo ja nie wiem.
-
M50B20 Vanos nie ma iskry;/
Po numerze sterownika da się stwierdzić czy jest immo