Skocz do zawartości

Boston0006

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boston0006

  1. :shock: Takiego zakupu spodziewałbym się do wielkiego silnika, który dostanie wielką turbinę.
  2. Może krokowiec się zacina?
  3. TECHNO-VIOLETT- jeden z ładniejszych kolorów z palety :wink:
  4. Najlepiej to wywalić tego predatora, bo to syf, ale roboty trochę jest, bo kable na pół auta z tego idą...
  5. Boston0006 odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Albo każdy zakręt brać bokiem, żeby nie mieć niespodzianki :mrgreen:
  6. Boston0006 odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Masz naklejki informujące o alarmie? Alarm w VIN'ie? U mnie w 520i z '90 nie ma diody na włączniku, a alarm włącza się po zaryglowaniu drzwi. Nie mam też czujnika pod kierownicą, ani trąbki, po uruchomieniu alarmu samochód trąbi klaksonem.
  7. Jeśli w wodzie jest olej to i tak będzie rozpuszczał uszczelke.
  8. Do tempomatu nie trzeba jeszcze modułu i czujników do pedałów?
  9. Boston0006 odpowiedział(a) na rafal735r temat w E34
    Ja podłączałem grzanie foteli i wtyczka pasowała, wszystko działa.
  10. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Tak. Podgrzewanie sondy i sterownik są na jednym przekaźniku.
  11. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Najprościej po przepływce. Do Vanosa szły tylko Siemensy.
  12. Pewnie tam płyn został na lakierze dłuższy czas i miał kiedy reagować :D . Dobry patetn na zrobienie ratstyle'a :mrgreen:
  13. To chyba zrobiłeś to okrężną drogą, bo wystarczy rozebrać tunel i kilka elementów przy nogach kierowcy.
  14. http://www.joemonster.org/art/20954/Pechowy_kierowca Może serwo nie dochodzi do końca i próbując domknąć rozładowywuje aku?
  15. Może jakiś przekaźnik zpieczony?
  16. Boston0006 odpowiedział(a) na dejok temat w E34
    Podepnę się. Mam sedana i głośniki tylko z przódu. Wydaje mi się, że od radia wychodzą kable do tyłu, ale pod półką ich nie ma. Wie ktoś gdzie są podciągnięte?
  17. Sam mam u siebie odpiętą nagrzewnice i nic się nie dzieje. Jak będziesz ją wymieniał to dodatkowo uszczelnij połączenie jakimś sylikonem, bo uszczelniacze nie są w zestawie, a najtaniej znalazłem je za 70zł. Ja będę się za to brał już 3x :mad2:
  18. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Nie ma jakichś wstawek albo lutów na kablach idących do cewek? Jak ja robiłem swapa to była tam wstawka od jakiegoś alarmu i trzeba było zlutować.
  19. Boston0006 odpowiedział(a) na wojte-q temat w E34
    Mylisz się. Na 100% e34 miało immo w sterowniku, ale już sam nie wiem czy każdy tak wyglądał, bo różnie ludzie piszą. Może siemens i bosch różnie to rozwiązywali.
  20. Boston0006 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    Ale kiedy padają te baterie to zegary wariują. Mi zegary odżyły na jakiś czas po przelutowaniu samych baterii.
  21. Boston0006 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    Problem masz od kąd? Może vanos źle złożony. Na zimnym silniku vanos też się przłącza?
  22. Boston0006 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    silnik z vanosem?
  23. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Całym osprzętem. Jak nie wiesz jaką masz to sprawdź producenta na przepływce. Jak wyglądała różnica w immobilajzerze to nie wiem, ale conajmniej jeden z nich montował go w sterowniku i do likwidacji potrzeba magika.
  24. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    ECU z immobilajzerem miały inne numery niż te bez niego. Dalej musisz szukać sam, albo może ktoś się znajdzie kto ma wiedze, które mają jaki numer, bo ja nie wiem.
  25. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Po numerze sterownika da się stwierdzić czy jest immo

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.