Treść opublikowana przez tomsen1
-
E36 Compact - drżenie kierownicy powyżej 100km/h
Najszybciej wyważenie opon. 20 odważników :shock:
-
323i - nie wkręca się na obroty
miałem dokładnie taki problem w innym aucie i okazało się po długich bojach, że to przepływka i sonda na raz. Coś tam jeszcze w aparacie zapłonowym było chyba, ale nie zrobiłem już tego z braku cierpliwosci
-
318ti, strzelanie w zawieszeniu na wstecznym, hamując.
może pęknięta sprężyna?
-
318i problem z zapaleniem
Ja bym podmienił ako i sprawdził jeszcze raz.
-
e 36 uszczelka glowicy
Z tego co wiem, to jak jeździsz krótkie odcinki, to silnik może się niedogrzewać i robi się masło.
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
BIZON8000 czy Ty naprawdę wiesz WSZYSTKO? :lol: :wink: Ładowanie jest w porządku, więc ta kontrolka oleju, to pewnie jakiś czujnik "naprawiłem"
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
No okazało się, że są problemy z kontrolką oleju. Po przekręceniu klucza na II nie zawsze się zapala. Wiadomo od czego jest pin 12?
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
No a wie ktoś, dlaczego ja skasowałem olej pinem 7 i 12? Wszystko działa OK.
-
bmw 316 95r nie odpala, nie kreci rozrusznik no hol tez nie
Nie jest to francuz, więc zaprzestanie działania bez wyraźnego powodu jest mało prawdopodobne :wink: A immo jest fabryczne, czy dokładane?
-
bmw 316 95r nie odpala, nie kreci rozrusznik no hol tez nie
To zależy jakie immo masz. Jedne blokują paliwa, inne zapłon, a jeszcze inne prąd w całości.
-
bmw 316 95r nie odpala, nie kreci rozrusznik no hol tez nie
No przecież masz immo
-
318i Klekotanie + pare pytań
wpisz w wyszukiwarkę "318 klekot" to nie jest trudne.
-
Problem z zawieszeniem e36 318i
u mnie winny był po prostu krzywy wahacz. Objawy 95% podobne. Oczywiście poducha amortyzatora do wymiany też jest.
-
318i Źle wykonane kasowanie inspekcji
Co Wy na to - zwarłem 7 i 12 i skasowało olej. Wszystko działa.
-
[E36] Kasowanie Inspekcji i Oilservice jeszcze raz
Hmm, ciekawostka - pomyliłem się i połączyłem 7 z 12 i też skasowało...
-
318i m43 ucieka płyn z chłodnicy
Suchutko. Ma znaczenie czy klima czy bez?
-
318i m43 ucieka płyn z chłodnicy
no widzisz, a u mnie sucho... jakieś sugestie? Uszczelka?
-
BMW 328i Problem...
Hmm... na pewno palenie gumy by nie zaszkodziło - przecież to pomaga, nie? 1. Czujnik wałka, sonda, przepływomierz. 2. Długo kręci na zimnym czy na rozgrzanym? 3. Podepnij pod kompa
-
Wymiana samego podłokietnika bez konsoli
Obawiam się, że mało kto próbował podłokietnik :wink: Coś nie gra z linkiem.
-
BMW 320i kilka pytań
Kolego, ten temat był wałkowany milion razy, na przyszłość użyj wyszukiwarki. A co do Twojego pytania, to po tym milionie sporów o ile dobrze pamiętam szanowe gremium uznało, że 1,8 IS jest żywszym silnikiem, lepiej się zbiera z dołu i mniej pali. 2.0 wypada lepiej jedynie na trasie, bo chodzi bardziej gładko. Co do awaryjności, to jeden pies - wszystko zależy od egzemplarza, nie ma zasady.
-
BAWARA
bo gas to do sapalnitrzki, a nie do BAWARY Podepnij pod kompa.
-
318i m43 ucieka płyn z chłodnicy
To by pasowało... PS. pwwojciech - astra 1.7 isuzu?
-
320i Przegrzewanie układu chłodzenia
1. Użyłeś wyszukiwarki z frazą "przegrzewanie e36"? 2. Odpowietrzyłeś instalację? 3. Wiesz w ogóle ile masz płynu? 4. Wiesz co to jest "wisko"?
-
318i m43 ucieka płyn z chłodnicy
Podpinam się pod temat - mam podobne objawy, ale zauważyłem, że popuszcza od czasu do czasu...nie wiem od czego to zależy, może stać w korku i trzyma szczelność, po czym podjadę z domu do sklepu i pod chłodnicą mam mokry placek. Może wąż jest nieszczelny i się odgina?
-
przyczepnosc e36 a e46
Najlepiej by było mieć e36 w budzie e46 - auto doskonałe ;) (tak samo jak e34 w budzie e39)