Witam z tego, że jestem nowy na pokładzie to mam nadzieje ze mi wybaczycie ewentualne błędy. A mianowicie chciałbym się dowiedzieć opinii użytkowników o BMW e36 320i ponieważ mam kilka wątpliwości, którą wersje wybrać coupe czy sedan, silnik 2.0 to odpowiedni wybór chodzi mi tu o bezawaryjność i ogólnie, jakie minusy i plusy ma ten samochód mam nadzieje ze podejdziecie do sprawy profesjonalnie, ponieważ zasięgałem opinii na innych forach i jedyne, czego się dowiedziałem ze to dupowóz i zostałem wyśmiany za chęć kupna tego modelu. Z góry dziękuje za odpowiedzi.