Treść opublikowana przez tomsen1
-
318 tds wysokie spalanie
Rozumiem, że temperaturę trzyma na pionie?
-
E36 problem z regulacja powietrza nagrzewnicy
Powiem Ci, że u mnie chodzi temperatura jak chce - głównie grzeje. Poddałem się, bo nikt nie ma pojęcia dlaczego :mad2:
-
318is Wzmacniany silnik? Funkcje Zegarów?
U mnie też nie działa, może to jest zależne od obecności OBC?
-
E36 problem z podswietleniem
Radio? No proszę, nie zgadłbym :) Sylwek, masz w buni widlastą 6-kę, czy tylko nieścisłość opisu? :wink:
-
Zatrzaśnięty bagażnik e36
chłopie, trzy posty wyżej jest identyczny temat :!: :duh:
-
318i różne szczeliny koło - błotnik
Ciekawe... Chociaż robię swoje auto u gościa, który robi tylko BMW, więc zna się trochę na swojej robocie, ale cóż jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy ;) Z kompletnego braku pomysłu podjadę i sprawdzę. Dzięki :cool2: PS. Pewnie od tego kierownica mi wraca skokowo ze skrętu w lewo... Czy to bardziej koncówki drążka albo łącznik stabilizatora?
-
318i różne szczeliny koło - błotnik
Tylko problem w tym Panowie, że wahacze są nowe, tuleje oczywiście też, a jak było krzywo tak jest...
-
E36 320 - Odpadające tapicerki.
Klej do tkanin - o takim wynalazku jeszcze nie słyszałem, ale powinno pomóc :cool2: Podziękował, Szerokości :norty:
-
318i różne szczeliny koło - błotnik
Witam, Pytanie: czy jest możliwe, że błotnik z migaczem i bez migacza miały inaczej umieszczone łuki nadkola? Pytam, bo z lewej wchodzą mi w szczelinę 4 palce, a z prawej 2. Wahacze mam wymienione, gniazda w porządku, podłużnice proste. Jakieś pomysły?
-
E36 318i nowe lampy CLEAR
Rozumiem, że ta lampa jest inna niż ori? Jak masz jakąś inną kostkę, to nikt nie zgadnie co autor lampy miał na myśli. W oryginale masz kolejno od blach - stop, pozycja, pozycja + przeciwmgielne zdaje się. Góra to oczywiście od blach wsteczny i migacz.
-
E36 Compact - drżenie kierownicy powyżej 100km/h
Wał może wprawiać w drżenie budę, a buda kierownicę. Problem znany z lżejszej e30.
-
E36 320 - Odpadające tapicerki.
Zamiast kropelki weź ośmiorniczkę albo poxipol, bo zadziałają dodatkowo jak wypełniacz. A wie ktoś jak podkleić materiał z podsufitki?
-
podziekowania
- 318i M43 muli na gazie w obszarze niskich obrotów
No to się popisałeś kolego :wink: :duh:- 318i M43 muli na gazie w obszarze niskich obrotów
to do regulacji jak najbardziej http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=17 polecam- 318i M43 muli na gazie w obszarze niskich obrotów
Masz jakiś stożek albo inne cudo? Filtr powietrza zmieniałeś?- e36 316 felgi
Popieram, kupuj używki. Felgi z takiego Norauto walą po oczach tandetą i od razu widać, że to jakaś chińszczyzna. Komplet alu dorwiesz już za 400 zł, wystarczy popytać, zajrzeć na giełdę na forum...- E36 320 Coupe - Zakup pierwszego auta
Nie patrz na takie mądrości jak "BMW to 6 cylindrów, reszta do przemieszczania", "Gaz to do zapalniczek", "Skrzydło tupolewa nie mogło się odkształcić w zderzeniu z drzewem" :wink: :lol: Jeśli już to sprowadzamy do prostego równania, to spod świateł (do czego nie zachęcam broń Boże) 1.8 IS zbierze się lepiej, bo krzywa momentu obrotowego jest w nim lepsza - proste. Druga rzecz to ekonomia, która jest zdecydowanie lepsza przy m42/44. I na koniec - debat na temat "który silnik lepszy" było na tym forum miliard. Zawsze kończy się tak samo: najlepszą wypadkową dynamiki, ekonomii i kosztów utrzymania jest 1.8 IS. NATOMIAST Przy kupnie używanego auta kieruj się stanem konkretnego egzemplarza. O niezajeżdżonego ISa trudno, a takich m50/52 jest pełno, więc łatwiej trafić dobrą sztukę.- BMW 316 coupe gleba.
Powiem Ci więcej, moje 140 koni, to 113 koni :wink: To jedziemy od początku. Im szersza opona, tym większy opór toczny, czyli więcej mocy jest potrzebne na napędzenie koła. Im większa średnica felgi (i w efekcie koła) tym więcej mocy potrzebne na przyspieszenie. Silnik 1.6 ma mocy ledwo, ledwo na styk (nie obrażajcie się koledzy z b16) jak założysz coś większego od 15' na oponach 55/205, to spalanie Cię zje, a przyspieszenia w tym aucie po prostu nie będzie. Daruj sobie m-pakiety. Masz 1.6. To będzie jak wypychanie gaci skarpetkami. Lotta show & no go. Chyba, że jesteś fanem motoryzacyjnego odpowiednika syntholu (jesteś pakerem :lol: na pewno wiesz o co kaman).- BMW 316 coupe gleba.
Po pierwsze: ortografia! Po drugie: po tym co piszesz wynika, że Twoja wiedza o samochodach jest znikoma. Myślisz o laczkach, rimsach, rantach, turborurze, mpakietach i spojlerach. Gdybyś minimalnie się wysilił i pomyślał, to byś skleił, że 1.6 ma na styk mocy, 15-ki koła max. Szerokość 205 max. Inaczej Twoja mama nie nadąży Ci tego auta tankować, a spod świateł Cię odstawi Austin Allegro. Chcesz go zglebić? To kup od razu kilka misek olejowych, "just in case". Po trzecie: naucz się jeźdźić fwd, potem baw się w rwd, chyba, że zimą chcesz zaparkować na drzewie.- E36 Compact - drżenie kierownicy powyżej 100km/h
Zrób zdjęcie tych 20 ciężarków, bo normalnie nie chce mi się wierzyć ;)- BMW 316 coupe gleba.
- E36 320 Coupe - Zakup pierwszego auta
1.8 IS jest znacznie żywszy od dajmy na to m50(tu)b20 (r6) i nie jest to żadna tajemnica. Wystarczy się przejechać oboma silnikami, żeby stwierdzić, że is lepiej zbiera się z dołu, przy wyprzedzaniu porównywalnie. Różnicę odczujesz jadąc na autostradzie pow 140 km/h. Sam sobie policz po czym będziesz jeźdźił częściej.- BMW 316 coupe gleba.
Kup Vauxhalla Calibrę, będzie Ci lepiej pasować ziomuś- E36 320 Coupe - Zakup pierwszego auta
Najlepszy (stosukowo) silnik do e36. - 318i M43 muli na gazie w obszarze niskich obrotów
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.