Treść opublikowana przez tomsen1
-
E36 Wybór spoilera
Ale Ty kolego jesteś uparty, chcesz zwieśniaczyć swoją betę i koniec. Najpierw rurę chciałeś, teraz jakieś wielkie skrzydła. Zakładam się, że podobają Ci się chromowane lusterka od m3... Powiedz mi, spojler z tego drugiego linka Ci się podoba? Dla mnie kogoś, kto montuje takie wynalazki powinno się wykastrować, żeby się nie rozmnażał. Uwierz mi, ludzie widząc auto z takim spojlerem nie myślą "JAAAAA ten musi mieć fajny silnik i pewnie jest kozakiem za kółkiem". Niestety w głowach im się pojawi "JAAAAA p***ole co za wieśniak, w Biedronce chyba jest tydzień ". Nie znaczy to oczywiście, że nie można sobie pomodyfikować. Mody można zrobić ze smakiem i klasą. Olej bamberskie lexusy, diody, srody i chromowane antenki. Po pierwsze zastanów się, czy na pewno nie masz innych rzeczy do zrobienia w aucie? Jeśli mechanicznie jest wszystko na glanc, to kup ładne alusy, przyciemnij szyby, strzel sobie polerkę, załóż duże OBD, masz pełno możliwości pozbycia się gotówki i nie skopania swojego skąd inąd ładnego auta :cool2: .
- 318i Dziwna/nierówna praca
-
318 temperatura silnika i dziwne działajace ogrzewanie
Ja też myślałem, że odpowietrzać nie trzeba... Teraz pilnuję tego jak cholera. Poczytaj na forum dlaczego... :)
-
BMW po wypadku
Spokojnie Panowie, chłopak dał ciała, następnym razem pomyśli. Jedziecie po nim jak po świni chociaż się pokajał :nienie: Powtarzam, każdego z nas przynajmniej raz poniosła ułańska fantazja, w końcu BMW nie kupuje się tylko dla groźnego wyglądu. Damian - więcej pokory za kółkiem. Ci, którzy chcieli poznać granice swoich i auta możliwości w najlepszym przypadku leżą dwa metry pod ziemią. W gorszym zabrali tam kogoś ze sobą. Koledzy trochę surowo Cię potraktowali. Auto rozpruj, powyjmuj cenne rzeczy, jak koniecznie chcesz kup E36 z M40 i jak chcesz poszaleć, to znajdź sobie jakieś ustronne miejsce i upewnij się, że gdyby co zrobisz kuku tylko sobie.
-
BMW E36 zmiana dźwięku pracy
Good work boys :cool2: ...a następnym razem pamiętaj, że ich fiaty i renaulty, jakkolwiek głośne by nie były zawsze będą tylko fiatami i renaultami. Ty siedzisz w BMW, jesteś Panem sytuacji :8) .
-
BMW E36 zmiana dźwięku pracy
:cool2:
-
BMW E36 zmiana dźwięku pracy
Zastanów się kolego, czy przez takie podejście ludzie uważają E36 za auto wieśniaków. http://i2.pinger.pl/pgr118/73365567000e39424b392402/bmw3111.jpg 4 gary to nie 6 garów. R to nie V. Jak Twój ptaszek ma 13 cm, to przywiązujesz patyk, żeby wyglądał na większego? A jak chcesz głośno, to zdejmij wydech w całości. Będziesz miał bardzo głośno. Zawstydzisz fiata na światłach. :duh:
-
problem e36 m43b16 zamula ..! prosze pilnie o pomocy...
coś Ci raczej w tej łapce strzeliło i wywaliło osłonkę - ergo - brak osłonki jest skutkiem a nie przyczyną. Podkreślam, że to jest wróżenie z fusów.
-
problem e36 m43b16 zamula ..! prosze pilnie o pomocy...
Może coś z przepustnicą? słabo się znam, poczekaj chwilę, to na pewno ktoś Ci pomoże :cool2:
-
problem e36 m43b16 zamula ..! prosze pilnie o pomocy...
A to nie jest tylko osłona? w moim m40 też powinna być, ale spokojnie jeżdżę bez. Przed wyjazdem miałeś tę osłonę, a teraz nie masz?
-
problem e36 m43b16 zamula ..! prosze pilnie o pomocy...
http://i44.tinypic.com/dq57xf.jpg tak to widzisz? poluzowała Ci się linka gazu, spróbuj ją wyciągnąć na końcu widełek i zawiązać na supeł (skrócić) jak to jest z regulacją to nie wiem, ale na pewno ktoś Ci zaraz pomoże
-
BMW po wypadku
Ad właściwy tytuł: powinno być "320i Czy opłaca się naprawiać? *** Ad bycia kretynem: a pokaż mi kierowcę, który w życiu nic głupiego nie zrobił na drodze. *** Ad alufelgi: viewtopic.php?f=68&t=172537
-
olej do 318is z gazem brc
no to widzisz u mnie było dokładnie odwrotnie - i kto ma rację? Wygląda na to, że trzeba metodą prób i błędów dojść do tego jaki olej lepszy dla konkretnego egzemplarza.
-
325TDS M51 Dwumas czy poducha??
Przy zerwanej poduszce nie gaśnie.
-
olej do 318is z gazem brc
Ja wymieniłem na castrola 15w40. Pełen pogardy wyraz twarzy mojego mechanika zapamiętam do końca życia. Po tygodniu słuchania, że powinien być półsynt. wymieniłem i potwierdzam, że silnik chodzi lepiej
-
BMW po wypadku
powtarzam: Hmm co zrobić na pewno poprawić tytuł- http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=120678 Daj se spokój ze sklejaniem auta tak pogniecionego. Nową e36 kupisz za 2k. ALE. Najpierw chłopie naucz się jeźdźić, potem zabieraj się za rwd. To żaden wstyd, każdy się kiedyś uczył. Weź jakiegoś małolitraża fwd pojeźdźij i potem kup sobie własną bume.
-
naprawa felgi aluminiowej ?
Nie wiem jak Wy, ale ja bym się bał na takiej dolewanej feldze cisnąć. Takie naprawy na ryzyk-fizyk zawsze kończą się na poboczu na awaryjnych. Oby tylko dachem do góry...
-
316i sprzęgło jakby cały czas było do połowy wciśnięte
powtarzam: Jesteś nowy popraw tytuł- viewtopic.php?f=68&t=120678
-
BMW 318i M40 faluje i gaśnie...!
zmień ten emo tytuł na właściwy.
-
olej do 318is z gazem brc
Trafiłeś chyba w najczęściej zadawane pytanie wszechczasów... ...i popraw tytuł... Na przyszłość: 1. wpisujesz w szukarkę frazę: "318 olej", "318 liqui moli", etc. - jeśli są odpowiedzi, to masz ją od razu, - jeśli są odpowiedzi, ale ich nie rozumiesz/chcesz doprecyzować zadaj je w istniejącym wątku, 2. Jeśli odpowiedzi nie ma, to zaczynasz nowy temat: Tytuł: 318is jaki olej do silnika PS. Czy silnik LPG czy nie ma marginalne znaczenie przy wyborze oleju.
-
naprawa felgi aluminiowej ?
To zależy od powierzchni ubytku, nie zawsze naprawianie jest wskazane, bo naprężenia,mikropękniecia itp.
-
320 bardzo dziwne falowanie obrotow (obrotomierz skacze )
:mad2: :search: :mad2: :search: :mad2: :search: :duh: i popraw tytuł
-
316 Problemy z ogrzewaniem -brak ogrzewania
przycisk, wiązka, przełącznik, styk przy samej szybie. U mnie styk zaśniedział. wyjąłem, przetarłam pilnikiem. Jak ręką odjął.
-
318i sedan - jaki akumulator? Proszę o pomoc.
W Cougarze miałem najtańszy shit, 56A za 169zł, który przez tydzień znosił ładowanie po 17V. W końcu płyn się zagotował i wywalił korki. Zawiozłem i fuks, że akurat wtedy miałem ładowanie 14V, więc gość pokornie przyjął na gwarancję. Nie wiedziałem, że to moja wina, ale sprzedawca nawet nie mruknął.
-
Który silnik?
Ja nie chwalę co mam i uważam, że mój 1,8 m40 to megabieda. O tyle mam szczęście, że wszyscy mi mówią, że chodzi jakby dopiero z fabryki wyjechał. Tym niemniej swap na r6 to kwestia czasu.