Treść opublikowana przez tomsen1
-
e36 316i m43 tykanie z okolic silnika
LPG?
-
318i czujnik czegoś
Masz mistrza za tytuł :lol: Te sprężyny wyglądają na spirale grzewcze, osłonięte to to jest - może jakaś nagrzewnica?
-
nie pracuje na jeden cylinder
pierwsze co to kable i świece sprawdź
-
Przereklamowana e36 ??
pamiętam, jak mnie ktoś zje**ał, że upominam się o poprawy tematów. Teraz 1/10 jest prawidłowy.
-
Dobry mechanik
Mam magika od BMW ale w Bydgoszczy, gdyby co pisz na pw
-
E36, M4018 - Doprowadzenie autka do bezawaryjności.
Też mam dwójkę i jak mi malowali, to pamiętam, że były problemy z jakimiś podkładami, akrylami, bo tam są jakieś nietypowe warstwy. Oczywiście nie jest to problem nie do przejścia, kolor bez problemu dopasujesz.
-
E36, M4018 - Doprowadzenie autka do bezawaryjności.
:nienie: :cool2:
-
316 m43 patent domowej roboty na lpg 2giej generacji
Opisz jeszcze jak zrobić cięgło do kabiny i będzie idealnie ;) a poważnie, to też o takim sposobie czytałem w jakiejś gazetce i bardzo chwalili :cool2:
-
E36, M4018 - Doprowadzenie autka do bezawaryjności.
Oczywiście, że sobie poradzisz, jeśli gruntownie przejrzysz całe auto (pod uszczelkami, błotniki, krawędzie, spawy, progi). Mój jest '93 i nie ma śladu rdzy :8) Trochę przykro się czyta, że ludzie z klubu BMW piszą komentarze w stylu "nigdy nie będzie idealna, to stare auto i się będzie sypać, więc nei inwestuj"... Chłopie, masz pasję, to ją realizuj. Ja w swoją włożyłem już z 5 tysięcy w same drobiazgi i pewnie włożę drugie tyle. A jak coś (nie daj Boże) stanie się mojej bestii, to kupię drugą identyczną i w tą też będę pakował kasę. To samo polecam Tobie kolego, jeśli będziesz dbał, to to auto zawiezie Cie na koniec świata i spowrotem! Polecam http://www.oferia.pl i rozmawiać, dogadywać...
-
Lakierowanie czy Obklejenie folią ??
na pewno taniej polakierujesz bez wielkiej straty na jakości. Folia bardzo słabo znosi słońce i sól, tak że ogólnie się nie opłaca.
-
Zakup BMW 316 compact (porada)
Jeździłem 1,6 i 1,8 m40. Różnica nie jest tylko zauważalna, ona jest ogromna! Dziwią mnie wypowiedzi, że 1,6 i 1,8 są do siebie podobne. 1,6 na trasie nie pojeździsz, o wyprzedzaniu bez redukcji do 3-ki nie ma mowy, odpuść sobie, 1,8 IS (proponowany przez kolegę wyżej) jest spoko, dopóki coś Ci się nie sypnie w nim, bo jest dość drogi w naprawie (mój brat wymieniał ostatnio kable WN i wyklejał 300 zł, dla porównania kable do stosunkowo drogiego 2,5 V6 duratec od forda kosztują 220 zł), szukaj 1,8 m43, a jak nie będzie to od biedy m40 też ujdzie. PS. Zaznaczam, to jest moje subiektywne zdanie.
-
M40 1,8 Problem z odcinka
Jesteś na forum BMW, tutaj kręcenie na zimnym jest karane chłostą. Polecam podpiąć pod kompa.
-
2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ
Kompresja 16? :| trochę dużo, co?
- Pomoc
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
Tak samo, jak ostatnio wyśmiano kolegę, który się pytał o blow off do M50B25... Ja się nie śmiałem, bo nie takie rzeczy już widziałem ;) Dla mechaników E36 "'Can't' is only a state of mind" :8)
-
3XX Montaz dodatkowych zegarów i przednia szyba
Kamil560 sorry bracie, ale przeczytałem wstęp i nie mam pojęcia o co Ty w końcu pytasz :? - analogi ładowania, temp oleju czy ciśnienia raczej byłoby ciężko zrobić, bo pewnie rzeźba z tym okrutna, - podgrzewana szyba z przodu? Może gość sobie tylną założył :D, a może gdzieś dorwał ogrzewanego nieori i sobie sam zrobił...
-
prosze o dorade pomoc e36
dorada to ryba... :lol: Polecam http://oferia.pl/
-
e36 lampy tył przyciemnienie
Polecam kupić spray przyciemniający do kloszy (czarny), odciąć czerwoną część lampy taśmą malarską. Przemalować tak, żeby nie przygasić świateł i wszystko. koszt operacji ok. 30 zł. Co bardzo ważne - przyciemniane lampy wyglądają dobrzy wyłącznie z czarnym lakierem. W innym wypadku odpada. Na mój gust takie wyglądają o niebo lepiej niż ledowo-lexusowo-tuningowe lampy.
-
Elektroniczny system antykorozyjny
a ja słyszałem, że jak się powiesi płytę cd na lusterku to Cię nie ususzą :mrgreen:
-
Uwaga na firmę Paint Fix Pro
Dzięki za info - wczoraj zauważyłem ich baner w Bydgoszczy i pomyślałem, że się zorientuję w elimiacji rys:) A tu zupełnie przypadkiem czytam tytuł i zonk :wink: :cool2:
-
318i kolorowe żarówki postojowe można czy nie
Na luzie ;) ja jestem z tych z ciemnymi szybami, ale bez ringów :8) Za każdym razem zaznaczam, że nie wolno kolorowych lampek sobie wstawiać na postojówki.
-
318i kolorowe żarówki postojowe można czy nie
Nie? U mnie to się sprawdza niemal w 100%. Niebieskie postojówki = dresiarz w białej czapeczce + turbowydech + plastikowy smok na tylnej klapie. Ale stara prawda głosi de gustibus est non disputandum. Jeśli ktoś chce, to auto zwieśniaczy. Co do łamania przepisów, to pytanie było: czy można wg przepisów. Odpowiedź: nie.
-
318 czujnik abs tył-wymiary
rano jak nikt się nie zgłosi, to Ci sprawdzę
-
318 czujnik abs tył-wymiary
nikomu nie chce się zrzucać koła :)
-
318i kolorowe żarówki postojowe można czy nie
Bizon z charakterytycznym sobie urokiem uchwycił sedno :cool2: Widzę, że nasza krucjata przeciwko wieśniaczeniu to walka z hydrą... :| Co do tematu - oczywiście nie można mieć takich świateł. P