Skocz do zawartości

LukaszPL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LukaszPL

  1. LukaszPL odpowiedział(a) na khalad temat w E36
    Musisz dokladniej sprecyzowac o jaki silnik ci chodzi. Z twojego podpisu wnioskuje ze pytasz o silnik m52b28. Zgadlem?
  2. Jaki jest model samochodu o ktory pytasz? :think:
  3. Aby stwierdzic usterke musisz podlaczyc OBD II skaner. Tylko na podstawie odczytanego bledu bedzie mozna stwierdzic co jest przyczyna zapalonej kontrolki.
  4. Robil, robil :lol: Poszukaj w tym dziale a znajdziesz wiele interesujacych informacji na ten temat. :wink:
  5. LukaszPL odpowiedział(a) na marcin.monia.bmw temat w E39
    Istnieje tego typu ksiazka ale niestety w jezyku angielskim. Popularnie nazywa sie" BMW 5 Series service manual". Wydana zostala przez Bentley Publishers i jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza na rynku. Posiadam tego typu ksiazke dla modelu 3 z ktorej to jestem bardzo zadowolony. http://ec1.images-amazon.com/images/I/514831KKPNL._SS400_.jpg
  6. Przyczyna zacinania sie szyby podczas jej zamykania jest dokladnie opisana tutaj: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=104035 Jezeli chodzi o ustawienie zegarka to byc moze ktos po prostu za mocno przekrecil plastikowy precik i polamal plastikowe dzwigienki zalaczajace dwa mikroprzelaczniki wewnatrz zegarow.
  7. Temat niestety nie ma nic wspolnego z BMW. :? Zamykam aby ten dzial nie przypominal kaszany podobnej do tej panujacej na forum clio. :roll:
  8. Uwierz mi Szkocja to i tak male piwo w porownaniu do "specjalistow motoryzacyjnych" mieszkajacych w Dżu-Es-Ej. :twisted2:
  9. LukaszPL odpowiedział(a) na gregpack temat w E46
    Wszystkie potrzebne informacje dotyczace skasowania inspekcji znajdziesz uzywajac wyszukiwarki .... bylo na forum juz dziesiatki razy. :wink:
  10. http://www.tvn24.pl/12694,1508951.1,0,1,wiadomosc.html
  11. LukaszPL odpowiedział(a) na bartek99kc temat w X5 (E53)
    Tak jak pisze Nurek na poczatek sprawdz czy uzywajac drugiego kluczyka fotel zachowywuje sie w podobny sposob. Jezeli w przypadku drugiego kluczyka wszystko jest w porzadku to uzywajac trefnego kluczyka przeprogramuj go (najpierw ustawiajac fotel do optymalnej pozycji) przyciskajac w odpowiedniej kolejnosci przyciski na pilocie.
  12. Losiu75 prosze na przyszlosc uzywaj cenzuralnych slow. Na tym forum nie przeklinamy. Misiu84 twoj post narusza punkt 8 regulaminu i w przyszlosci za podobne zachowanie mozesz otrzymac ostrzezenie.
  13. Pomijając fakt ze temat założony został w niewłaściwym dziale to podobny temat juz istnieje tutaj i tam go proponuje kontynuować.
  14. Jakis czas temu zrobilem to mniej wiecej tak.
  15. Kafus dostal odpowiedz na swoje pytanie i aby temat nie zboczyl za bardzo z toru..... zamykam.
  16. Aby sprawdzic wyposazenie z jakim samochod wyszedl z fabryki potrzebujesz znalezc osobe ktora ma dostep do bazy danych ASAP.
  17. Do prezentacji fotek swojego samochodu przeznaczony jest dzial "Galerie" Opinie na temat wygladu samochodu od tej pory bedziesz mogl przeczytac niestety tylko na PW.
  18. RafiRud: na tym forum nie uzywamy brzydkich slow. :hand: Pozwolilem sobie wyciac brzydkie slowa z twojego tekstu. Pajaczek1985: Temat raczej pasuje do dzialu "Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski"
  19. LukaszPL odpowiedział(a) na macies temat w E36
    Temat raczej pasuje do dzialu: "Pytania i odpowiedzi wokol BMW" . :|
  20. LukaszPL odpowiedział(a) na leonardo temat w E46
    Oczywiscie da sie cos takiego zrobic. Tutaj masz przyklad z dokladna fotorelacja. :modlitwa:
  21. ......oprocz wyszukiwarki. :norty: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=19086
  22. Dokladniej to nie wszystkie wersje mialy instalacje alarmu. To ze istnieje kratka w podsufitce nie oznacza ze musi byc tam zainstalowany alarm (jeden z jego sensorow). Swiadczy natomiast to o tym ze do tego typu samochodu w przypadku braku alarmu bedzie go mozna latwo doinstalowac :wink:
  23. Bedzie to kontrolka "check engine". Podlacz jakis skaner OBDII aby zdiagnozowac problem.
  24. LukaszPL odpowiedział(a) na bizzley temat w Oleje
    Do swojej E46 prawie od samego poczatku jej uzytkowania wlewam olej Mobil 1 0W-40. IMHO ten wlasnie olej bedzie najlepszy.
  25. LukaszPL odpowiedział(a) na bizzley temat w E46
    Polska nie ma jeszcze legalnego dystrybutora oryginalnych czesci Hamann-a. Tego typu instytucje istnieja juz miedzy innymi na Wegrzech i Ukrainie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.