Treść opublikowana przez LukaszPL
-
CZY W BMW E36 KOMBI JEST WZMACNIACZ AUDIO
Jestes nowy wiec nie miales prawdopodobnie jeszcze czasu zapoznac sie z Regulaminem i Zasadami Pisania na forum. :| Chcialbym przypomniec ze na forum uzywamy tylko i wylacznie malych liter (bez wcisnietego CAPS LOCKA).
-
Uszczelka pokrywy glowicy oraz dokrecanie srub od pokrywy.
:roll: Poprawiales swoj temat 3 razy i za kazdym razem zapomniales wylaczyc CAPS LOCKA a w temacie wybrac opcje jakiego modelu dotyczy twoje zapytanie. Posta (za wyjatkiem formy) poprawilem, nastepnym razem jezeli bedzie niewlasciwie napisany skasuje.
-
spadek mocy
A moze to tylko zapowietrzony uklad chlodzenia? PS. Kontynuujac watek stosuj sie do wskazan moderatora ktory kilka postow wyzej zasugerowal ci zmiane tytulu tematu. Temat twojego postu nie dosc ze zawiera wykropkowane brzydkie slowo to brakuje mu przedrostka wskazujacego na model bmw ktorego dotyczy caly problem.
-
Uszczelka pokrywy glowicy oraz dokrecanie srub od pokrywy.
Rozumiem twoj bol ale prosze podczas zakladania nowego tematu stosuj sie do regulaminu. Po pierwsze zle zatutulowales temat, po drugie uzywasz tylko i wylacznie DUZE LITERY, po trzecie wykropkowane brzydkie slowa nadal pozostaja brzydkimi slowami.
-
Co najlepsze na rysy i odpryski po kamykach?
:modlitwa: http://www.autovisuals.com/ :modlitwa:
-
(E46) konserwacja profili zamknietych ???
Nie zawracaj sobie glowy konserwacja profili zamknietych, BMW to nie FSO125p. Ocynkowane nadwozie E46 (jezeli nie bylo rozbite) wytrzyma dlugie lata bez rdzy.
-
Nowe rozumienie słowa BMW wg Rydzyka :)
Brawo ojciec Rydzyk :clap: :clap: :clap: pasuje do mnie jak ulal: Bierny, Mierny ale Wierny :norty:
-
Drgania i huczenie przy hamowaniu z duzych predkosci
IMHO jeszeli twoje auto przejechalo wiecej niz 50tys km przyczyna drgania kierownicy podczas hamowania bedzie ten oto element twojego zawieszenia: http://store.nexternal.com/bimmerworl/images/e46CAB_large.jpg
-
AUDI A8 WYSTRZAL PODUSZEK POMOCY!
Na to pytanie najszybciej znajdziesz odpowiedz tutaj. Nie wiem jak w audi ale w e46 zdarza sie ze poduszki (szczegolnie boczne kurtyny) po wjechaniu w dziure rowniez same wybuchaja. :| Zamykam jako ze temat dotyczy Volkswagen-a :norty: a nie BMW :modlitwa:
-
Straszny wypadek koło Piły, z BMW nic nie zostało..
Kolego Biotit proponuje zmienic emblemat. To co przedstawia jest niezgodne z regulaminem forum. :| Nagie (i do tego grube :doh: ) posladki widniejace pod twoim nickiem nijak nie pasuja do tego forum.
-
pewien czeski kierowca
Pierwsze 3 minuty 15 sekund to nic specjalnego. Wstyd sie przyznac ale w mlodosci nie raz i nie dziesiec zdarzaly mi sie tego typu slalomy miedzy samochodami na autostradach. :oops: Mlody chlopak i szybkie auto nie ida w parze. Na szczescie dla siebie i innych uzytkownikow drogi z wszystkiego sie wyrasta. :wink: Patrzac na ten film wydaje mi sie ze calosc jest przynajmniej 15% przyspieszona jakims edytorem.
-
Problem ze sterowaniem zamka z kluczyka
Moze na poczatek najlepiej poszukac "pana Kazia" ktory grzebal przy alarmie. Nastepnie popros go aby zdradzil swoj sekret podlaczen lub ewentualnie doprowadzil samochod do stanu fabrycznego. Skoro ktos grzebal przy zasilaniu pompy paliwa to podejzewam ze zainstalowal jakis dodatkowy element sprzegniety z alarmem ktory mial za zadanie ja odlaczac. Zawsze mozesz rozpoczac poszukiwania samodzielnie, przydatny na pewno okaze sie schemat instalacji elektrycznej e46. OT: E46 ma wystarczajaco dobre fabryczne zabezpieczenie przed zlodziejami. Wszelkiego rodzaju "dodatkowe wodotryski" nieumiejetnie wpiete w instalacje samochodu wczesniej czy pozniej przysporza tylko klopotow.
-
czyszczenie przeplywki
IMHO lepiej nie dotykac.
-
328ci - jak sciągnąć cewki?
Linkspecjalnie dla ciebie abys nabral odwagi podczas wyciagania nieszczesnych cewek. :wink: Ps. Mina tego pana na ostatnim zdjeciu swiadczy o tym ze nie bylo to takie trudne. :mrgreen:
-
328ci - jak sciągnąć cewki?
Upewnij sie ze odkreciles wszystkie srubki. Wyciagasz je do gory ciagnac z jednostajna sila bez szarpniec.
-
Jak skasować inspekcje w E 46
20 postow juz bylo na ten temat. Zamykam.
-
Moj Compact -> problemow ciag dalszy. Czy to elektronika?
Na pewno problemem jest zle zatytulowany temat. Ktos kto ma juz 92 posty na tym forum juz dawno powinien zapoznac sie z zasadami pisania na forum. :hand: Jezeli chodzi o samochod to proponuje sprawdzic alternator czy laduje tak jak powinien. Zastanawiajace jest to przygasanie zegarow, rozladowanie akumulatora ktore imho jest wlasnie spowodowane niewlasciwym dzialaniem alternatora, regulatora napiecia etc.
-
Oxygen sensor heating (?)
Element podgrzewajacy w poczatkowej fazie sonde lambda.
-
sterownik świateł e46 ?????
Na poczatek sprawdz czy wszystkie zarowki sa sprawne. Jezeli sa sprawne a kontrolka informujaca o spalonych zarowkach zalacza sie od czasu do czasu przyczyna beda zasniedziale gniazda zarowek.
-
xenon E46 compact 2001r
Jezeli moge cos polecic to jedna z opcji bedzie zakup zarowek Xtec-a 6000K. Najnizsza cene znajdziesz w jakims sklepie internetowym.
-
kluczyki
Jezeli masz taki kluczyk jak na zdjeciu to nie potrzebujesz wymienic w nim baterii. Laduje sie indukcyjnie sam po wlozeniu do stacyjki. http://www.a-1mobilelockandkey.com/images/BMW%20Key.jpg
-
Secondary Air Pump ?
Ceny czesci u dealerow sa rozne. Na wschodnim wybrzezu najtanszy jest Circle BMW, na zachodnim Pacific BMW. W sklepie internetowym Pelicanparts nowa pompa kosztuje 298$ (oczywiscie do modelu E36). Bavarian Autosport ma bardzo wysokie ceny. Jezeli nie zalezy ci aby ta pompa byla nowa to moze warto poszukac jakiejs rozbitej e36 i z niej wymontowac? Nie. :lol: Napisalem "sasiada" jako ze mieszkamy w tej samej wsi: Clifton-ie :wink: .
-
Secondary Air Pump ?
Witam sasiada. :wink: Najtaniej pokazana czesc kupisz w Circle BMW tel. 732-440-1200 :lol: Inna opcja jest sklep internetowy PelicanParts.com cena okolo 300$ :shock:
-
Parę pytań jestem tu nowy więc nie gryźć
Nawet instrukcja obslugi mowi ze do silnika w e46 (niezaleznie od tego czy samochod ma przejechane 20tys km czy tez 200tys km) nalezy wlewac tylko i wylacznie olej syntetyczny .
-
Zabezpieczenie podwozia
IMHO nie musisz konserwowac. E46 z fabryki wychodzi juz odpowiednio przygotowane do jazdy w zimie. Mysle ze konserwacja we wlasnym zakresie nowych samochodow to tylko taki nawyk z czasow fiata 125p, 126p czy chociazby poloneza. Aby cie pocieszyc powiem ze moje e46 ma juz 8 lat i nie znajdziesz na nim sladu rdzy. O swoj samochod rowniez mozesz byc spokojny, na pewno wytrzyma blacha wytrzyma dobrych kilka lat.