Skocz do zawartości

kajjman

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kajjman

  1. kajjman odpowiedział(a) na elBandito temat w E36
    Nie podkładkę a dławik , na wężu będzie w połowie długości masz zaciśnięty taki metalowy kawałek rurki i to właśnie jest dławik(fakt po usunięciu pompa pracuje ciszej i lżej, sprawdzone na własnym autku) .
  2. kajjman odpowiedział(a) na dawid54323 temat w E34
    Awaryjni to są nasi mechanicy (jak mi baran minerał przy wymianie zalał) a tds jest jedną z najleprzych jednostek. TDS jest jak Media Markt " nie dla idiotów"
  3. Jak masz możliwość to podmień wtrysk sterujący i sprawdź nieraz on robi lipę a wszyscy winią pompę.
  4. kajjman odpowiedział(a) na _silver_ temat w E34
    Brałem niedawno pompę nivo w tej firmie i mają sporo części w normalnych cenach zadzwoń powinni mieć to czego szukasz . http://allegro.pl/bmw-e34-2-0-24v-regulator-cisnienia-paliwa-i2100089661.html
  5. to jak masz gdzie to podjedź na szrot i podmień wtrysk i zobaczysz bo może faktycznie być przytarty.
  6. Wymień przewód od świec bo może jest przełamany jak prądu nie ma . Ewentualnie jak masz możliwość (troszkę kasyto kupić nową kopułkę , palec i komplet przewodów, ale to już parę setek. Przewody 160- 180 palec i kopółka http://allegro.pl/kopulka-palec-bmw-e30-e36-316-318-m40-i2159146753.html Głupio ,że zamiast pomagać sobie to wyśmiewa się jeden z drugiego. A potem takie opinie o kierowcach bmw.
  7. kajjman odpowiedział(a) na MC-BMW temat w E36
    To niech ci odda 1200zł i kupisz nowy wtrysk sterujący albo 300zł za używkę Mam nadzieję ,że się dogadacie bo jeżeli poza ty autko jest sprawne to szkoda by było je odpuścić.
  8. Na początek sprawdź przewody może któryś mieć przebicie.
  9. Kolego masz tu silniczek jaki ci trzeba z gwarancją rozruchową i nic nie kombinuj bo wpierdzielisz kupę kasy a z gó...a bata nie ukręcisz , wywal zepsuty a wstaw dobry i śmigaj , ja po wymianie za swego jeszcze z części to ponad 800zł wyjąłem (a co nie do odzysku to na złom) http://allegro.pl/bmw-e30-e34-325-525-m20-b25-silnik-z-osprzetem-gwa-i2115398978.html
  10. Kolego tu masz rozwiązanie problemu, nie ma co kombinować . http://allegro.pl/bmw-e46-e36-1-9-2-5-2-8-benz-sedan-wydech-tlumik-i2160429163.html
  11. kajjman odpowiedział(a) na MC-BMW temat w E36
    Wymieniałeś w nim olej jak nie to wymień bo mojego tadka mechanik zalał minerałem i stwierdził ,że po remoncie silnika tak trzeba a silnik klekotał jak stado bocianów. Ja barana nie słuchałem (też jestem po mechanice) i wymieniłem olej na syntetyk i wszystko tylko mruczy , żadnych rozszczelnień. Może poprzedni właściciel poczęstował silnik mineralnym i teraz masz zetora a nie bmw.
  12. A jak zachowuje się wskazówka temperatury bo może ci termostat się nie domyka i wtedy też potrafi wiać zimnym na postoju (u mnie po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy)a elektrozawór to namierzysz na realoem powinieneś znaleźć bez problemu masz tu adres ewentualnie na bmw fans ale w real wygodniej się szuka bo masz wszystko po polsku. http://www.realoem.com/bmw/select.do http://bmwfans.info/
  13. Nie musisz planować można wymienić tylko uszczelkę , planowanie jest wskazane przy wymianie głowicy.
  14. Ja poprostu odkręciłem wydech i wtedy próbowałem odpalić i załapał praktycznie od razu, wywaliłem kata i wstawiłem tłumik i jest dobrze.
  15. podjedź na komputer, niech ci dawkę paliwa porządnie ustawią i jak masz to sprawdź czy katalizator nie zapchany. Też mam 1,8 i po wywaleniu kata i ustawieniu dawki auto odpala przy -30
  16. nie na allegro wpisz sterownik lub moduł klimatyzacji i zobaczysz . to czarna skrzyneczka, niektórzy nazywają to komputer klimatyzacji. i to usrojstwo jak padnie to nawiew warjuje
  17. prawdopodobnie poleciał ci sterownik (moduł) klimatyzacji , najlepiej jak byś mógł podmienić i sprawdzić.
  18. kajjman odpowiedział(a) na justin997 temat w E34
    Najlepiej jak byś miał pilota bo bez pilota włączanie alarmu to pokuś ale wyłączyć to już trochę zachodu ja musiałem na noc zdjąć klemę z akumulatora i dopiero wszystko wróciło do normy także kupuj pilota i programuj a będziesz miał alarm. W instrukcji jest napisane, że można kodować do 4 pilotów do jednego auta jak będziesz potrzebował to mogę przesłać ci całą instrukcję obsługi do e34 a tam dokładnie opisane jest kodowanie pilota.
  19. kajjman odpowiedział(a) na justin997 temat w E34
    Załączyć alarm przy uchylonym oknie i machnąć ręką w środku jak działa to zacznie wyć (chyba , że masz cztery okna elektryczne) to wtedy musi ktoś siedzieć w środku
  20. kajjman odpowiedział(a) na justin997 temat w E34
    Jak będziesz zamykał autko to przekręć kluczyk do oporu pierwszy opór centralny zamek potem masz drugi i słychać jakby szum i masz uzbrojony alarm potem jak się rozwyje to normalnie otwierasz drzwi i przekręcasz zapłon i po wyciu.
  21. kajjman odpowiedział(a) na kris-bb temat w E36
    Ja dolewam taki specyfik i przy -34 stoi pod chmurką i pali bez problemu http://allegro.pl/depresator-dodatek-do-on-diesel-skydd-0-5l-39c-i2089491834.html
  22. kajjman odpowiedział(a) na pawi12 temat w E36
    Zależy czy nowe czy używki, koło Wrocławia jest całe e36 z uszkodzonym imoliblaizerem za1800zł przekładasz co trzeba na swoje auto i z głowy ewentualnie zostaje allegro , można dobrać pod kolor ale myślę , że z 1000zł pójdzie. (mowa o używkach) najlepiej zobacz autka na części i dogadaj się z właścicielem to jak weźmiesz wszystko od jednego to możesz dostać w dobrych cenach
  23. kajjman odpowiedział(a) na BMWe361.8IS temat w E36
    wymyj silnik i obserwuj , jak będzie rosła temperatura , będzie masło na korku i będzie ubywało płynu chłodzącego , przybywało na bagnecie oleju,to szykuje się wymiana uszczelki ale czasami faktycznie jakaś pierdółka daje objawy jak poważna awaria. Fakt ,że majonez jest jednym z objawów ale na razie obserwuj co się dzieje.
  24. kajjman odpowiedział(a) na BMWe361.8IS temat w E36
    no to jednak uszczelka , a nie ubywa płynu chłodzącego
  25. kajjman odpowiedział(a) na marcin5978 temat w E36
    jak dużo pali i niema mocy to raczej padł czujnik zasysanego powietrza (mapsensor) w kolektorze dolotowym

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.