Panowie mam mały problem zarazem i pytanie. inpa wywala mi non stop błąd << 26 error injection sensor >> Samochodzik niestety stoi na mrozie i przy ostatnich dość niskich temperaturach co prawda zapalał ale z dość dużymi problemami, nastawnik pompy wymieniony i skalibrowany świece wymienione . I tu moje pytanie czy wtrysk sterujący mogę jakoś poratować ?? spróbować przewinąć cewkę ? Odczuwam tak jak by samochód po pewnym czasie wprowadzał się w stan awaryjny i brakowało mu mocy. Czy to może powodować wtrysk sterujący ? Pozdrawiam