Treść opublikowana przez danielxc717
-
Dziwny problem z zegarami e39 2.8 automat
No to po 200 powinno być ok p ile aku jest sprawny
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Chyba m5 ma tylko. Nie poznajesz czy to z silnika, czy skrzyni?! W skrzyni masz chyba czerwony olej
-
Dziwny problem z zegarami e39 2.8 automat
Tak, czy inaczej naladuj go i sprawdź bo właśnie wskazówki glupieja przy słabym aku nawet jak, kręci
-
Jak wyciągnąć moduł LCM z 528iA 1999r. ?
Wiesz.. Ja korzystam tylko ze smartfona i nie rozumie w czym to przeszkadza? Stronka działa tak samo
-
awaria wycieraczki,szyby
Może przekaźnik?
-
BMW E65 4.4 podłączenie reduktora LPG w które węże? PRINS
Kto ten gaz zakładał? Czyli instalacja do auta wersja letnia bo będzie działać tylko w wysokich temp jak puści termostat na du, y obieg
-
Jak wyciągnąć moduł LCM z 528iA 1999r. ?
Szukałeś na forum? Bo ja w szukajce wpisałem i jest.
-
[e39] 528i jakie sondy lambda, czujnik wału i inne?
Czujnik wału vdo siemens Czujniki cofania oryginał uzywka, nadkole tak samo nie ma co pchać się w zamiennik Sonda Vdo
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Może odkrecil za szybko korek. U mnie też by wywalilo jak bym korek odkrecil po kilkudziesięciu km.
-
słabe ładowanie aku
Nie na zimnym tylko w całym zakresie temperatur jest w porządku
-
słabe ładowanie aku
Nie wiem czemu ale przecież tak czy inaczej masz ładowanie książkowe.
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
Świece dawno wymieniane? Od zużytych świec szybciej zużywa się cewka
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Daj na 1 kreskę ogrzewanie bo na postoju nie rozgrzejesz i np 18st. Jak masz 8 km to powinieneś mieć te 90 st spokojnie. Ja mam 12km i teraz po 4-5 km mam 93st na wyświetlaczu w teście.
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
Może rzeczywiście będzie ta cewka. Tylko bądź mądry jak są trochę uszkodzone. Albo ryzykuj i kup 8 używanych za ok 20zl sztuka i potem na nich jeździć albo kupić nowe te co są uszkodzone. Ja też miałem problem z jazda z niskich obrotów i była cewka ale kupiłem 2 na podmiane i metoda prób i błędów je zmieniałem. Później dopiero kupiłem nowe te co były uszkodzone. Najgorzej było jak z niskich obrotów dawałem więcej gazu. Jak robiłem to płynnie nie nie miałem czkawki
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
Miernikiem u mnie pokazywała dobra oporność a jednak byla padnieta. Warto od kogoś podmienić bo cewki tanie nie są jeśli ma się jeszcze więcej garkow. Tloczek od vanosa sprawdzales? Lekko chodził?
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Może źle odpowoetrzyli kolejny raz i dlatego.
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Układa się? :mrgreen: jak już to odpowietrza i takie coś może trwać max kilka wyjazdów do pełnego otwarcia termostatu by chłodnica się porządnie odpowoetrzyla. Pojeździć musisz i jeśli pod koniec tyg będzie ubywac niech szukają oni nieszczelności. Chyba że poszła uszczelka. Bardziej prawdopodobne że ciśnienie które się ost nazbierało uszkodziło jakiś element chłodzenia.
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
Te wanosy na pewno są dobrze zregenerowane?
-
Bmw e39 535i przerywa przy 1000obr.
Nie masz rur od dolotu uszkodzonych? Pewnie to sprawdziles ale warto zapytać. Wtedy przeplywka ma często nieprawidłowe wartości i to nie jest wina w jej tylko w dolocie lub nieszczelności separatpra oleju i jego połączeń /rurek
-
Wypadanie zapłonu/gasnące auto 525i 192 KM
To sprawdź ciśnienie paliwa jaki problem? Czujnik jakiej firmy? Nowy? Szczelność dolotu sprawdzona? Szczelność węży od odmy. Parametry przepływomierza dobre?
-
BMW e36 323i Odporność m52b25 na gaz
Ja mam w m52b20 od 140tys LPG i jak, brał mi trochę ponad 0.5l od wymiany do wymiany tak bierze tyle samo. Dobry zakład i dobre graty i będzie ok
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Teraz jak kolega mówił odnośnie silnika. Może być problem z pierscieniami i uszczelniaczami zaworowymi. Po prostu moze zacząć brać olej lub brać go więcej niż wcześniej. Teraz muszą najpierw odpowietrzyc układ i sprawdzić nieszczelności i je zlikwidować i znowu odpowietrzyc. Można na zimno nabić urządzeniem ciśnienie do układu chłodzenia i szukać wycieku. Możesz zarządać testu na obecność co2 w układzie i wymianę oleju. Masz bardzo zły olej. Głównie chodzi o gęstość
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
No odpowietrzenie to podstawa. Dziwne że tak dużo mechaników ma z tym problemy. Wszystko okaże się po poprawkach Bierz rachunki za wszystko od nich bo będzie ciężko inaczej
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
No to pewnie uciekala z węża albo coś się uszkodziło i leci dopiero pod ciśnieniem Musisz sprawdzić
-
E39 M52 523i 1997r -przegrzanie/zagotowanie silnika -skutki?
Źle odpowoetrzyli auto i poduszka powietrza wytworzyła ciśnienie które zrzucila węża lub uszkodziła jakieś połączenie. Z silnikiem raczej nic się nie stało