Witam w ostatnio zakupionym bmw znalazłem taki patent na górnym wężu chłodnicy. Teraz chce wymienic na normalny wąż ale nie wiem za bardzo gdzie mam dać te czujniki.Wiem że ten dolny czujnik muszę dać chyba z drugiej strony w zaslepka w chłodnicy ,ale gdzie dać ten Górny? https://zapodaj.net/f06558e70acb0.jpg.html https://zapodaj.net/f2b22b2c49f03.jpg.html
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.