Skocz do zawartości

lahom52tu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mówisz kolego o tej duże kości która jest przy pompie po lewej stronie ... ok jutro sprawdzę
  2. a kolego jaki problem może być związany z DSC wiesz może ? co sprawdzić ?
  3. lahom52tu odpowiedział(a) na lahom52tu temat w E39
    koledzy jeśli mam błąd Magistrali CAN brak odbioru w układzie EGS a auto od nowosci jest Manualem ? co to moze być ?
  4. Super pomysł kolego ale jestes dowcipny :) a może któryś z kolegów miał podobny przypadek ? A nie tylko do fachowców wysyłać z czego 90% jest bez bazy najlepiej by chciali pół auta wymienić
  5. auto diagnozuje DELPHI - łączy się z hamulcami itp - ABS, itp wszytsko gaśnie świeci tylko DSC brak reakcji na guzik DSC i bład taki jak w poprzednim poście . Wszystkie wzkażniki działają poprawnie predkosciomierz spalanie komputer itp jedynie swieci DSC . czytam i czytam ... dziś zmieniłem czujnik ABS w tylnym leweym kole używany SIEMENS i nadal ten sam błąd i DSC swieci . Czytałem coś ze może czujnik pedału sprzęgła czy jest to możliwe?
  6. EGS pochodzi z niemieckiego, a po angielsku "electronic gearbox control". Jednym słowem masz problem ze sterownikiem skrzyni automatycznej. Jeżeli magistrala CAN zgłasza brak EGS, to znaczy, że nie ma komunikacji. KOLEGO A JEŚLI MI SIĘ ŚWIECI SAMO DSC i błąd Magistrala CAN : brak odbioruw układzie EGS? A mam BMW w Manualu i nie bylo automatem ? To co to może być ?
  7. lahom52tu odpowiedział(a) na lahom52tu temat w E39
    Kolego kupiłem to BMW z uszkodzonym silnikiem ale paliło i świeciło również DSC zmieniłem silnik na taki sam z tego samego rocznika samochód itp M52B28TU . kasowałem błedy itp i nadal świeci DSC . sprawdzę jutro tą wtyczkę - a gdzie ona się znajduje? a ta linka to jest ta co wychodzi z pod filtra powietrza od strony kierowcy taka w pancerzu? Mam sprawdzić czy po przekreceniu silnika się rusza tak? a jeśli nie to jaki jest tego powód i jak to naprawić
  8. lahom52tu odpowiedział(a) na lahom52tu temat w E39
    Linka sprawdzona siedzi dobrze nie spadła ... hmm ktoś ma jakiś inny pomysł ?
  9. lahom52tu opublikował(a) temat w E39
    Witam serdecznie, mam problem ze swoją E39 rok produkcji 1999, M52B28TU mianowicie, świeci mi się na stałe sama kontrolka DSC, guzik nie reaguje. świeci sama DSC bez ABS-u itp . Pod komputerem wyświetla bląd : 3A - Magistrala CAN : brak odbioru w układzie EGS (skrzynia automatyczna) tyle, że moje BMW to MANUAL - myślałem, że może ktoś zmienił ją z Automata na Manual ale po VIN-ie jest Manual. na forum szukałem to przeważnie jak świeci DSC towarzyszy mu kotrolka ABS a u mnie świeci tylko DSC i ten dziwny bład Bardzo prosił bym o pomoc, sugestie co może być tego pzryczyną

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.