-
Tryb awaryjny.Czy to problem z elektryką?
Mówisz kolego o tej duże kości która jest przy pompie po lewej stronie ... ok jutro sprawdzę
-
Tryb awaryjny.Czy to problem z elektryką?
a kolego jaki problem może być związany z DSC wiesz może ? co sprawdzić ?
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
koledzy jeśli mam błąd Magistrali CAN brak odbioru w układzie EGS a auto od nowosci jest Manualem ? co to moze być ?
-
Tryb awaryjny.Czy to problem z elektryką?
Super pomysł kolego ale jestes dowcipny :) a może któryś z kolegów miał podobny przypadek ? A nie tylko do fachowców wysyłać z czego 90% jest bez bazy najlepiej by chciali pół auta wymienić
-
Tryb awaryjny.Czy to problem z elektryką?
auto diagnozuje DELPHI - łączy się z hamulcami itp - ABS, itp wszytsko gaśnie świeci tylko DSC brak reakcji na guzik DSC i bład taki jak w poprzednim poście . Wszystkie wzkażniki działają poprawnie predkosciomierz spalanie komputer itp jedynie swieci DSC . czytam i czytam ... dziś zmieniłem czujnik ABS w tylnym leweym kole używany SIEMENS i nadal ten sam błąd i DSC swieci . Czytałem coś ze może czujnik pedału sprzęgła czy jest to możliwe?
-
Tryb awaryjny.Czy to problem z elektryką?
EGS pochodzi z niemieckiego, a po angielsku "electronic gearbox control". Jednym słowem masz problem ze sterownikiem skrzyni automatycznej. Jeżeli magistrala CAN zgłasza brak EGS, to znaczy, że nie ma komunikacji. KOLEGO A JEŚLI MI SIĘ ŚWIECI SAMO DSC i błąd Magistrala CAN : brak odbioruw układzie EGS? A mam BMW w Manualu i nie bylo automatem ? To co to może być ?
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
Kolego kupiłem to BMW z uszkodzonym silnikiem ale paliło i świeciło również DSC zmieniłem silnik na taki sam z tego samego rocznika samochód itp M52B28TU . kasowałem błedy itp i nadal świeci DSC . sprawdzę jutro tą wtyczkę - a gdzie ona się znajduje? a ta linka to jest ta co wychodzi z pod filtra powietrza od strony kierowcy taka w pancerzu? Mam sprawdzić czy po przekreceniu silnika się rusza tak? a jeśli nie to jaki jest tego powód i jak to naprawić
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
Linka sprawdzona siedzi dobrze nie spadła ... hmm ktoś ma jakiś inny pomysł ?
-
Problem z DSC E39 M52B28TU
Witam serdecznie, mam problem ze swoją E39 rok produkcji 1999, M52B28TU mianowicie, świeci mi się na stałe sama kontrolka DSC, guzik nie reaguje. świeci sama DSC bez ABS-u itp . Pod komputerem wyświetla bląd : 3A - Magistrala CAN : brak odbioru w układzie EGS (skrzynia automatyczna) tyle, że moje BMW to MANUAL - myślałem, że może ktoś zmienił ją z Automata na Manual ale po VIN-ie jest Manual. na forum szukałem to przeważnie jak świeci DSC towarzyszy mu kotrolka ABS a u mnie świeci tylko DSC i ten dziwny bład Bardzo prosił bym o pomoc, sugestie co może być tego pzryczyną