nie samochód chodzi równo na biegu jałowym ale podczas jazdy na 2 biegu po wciśnięciu sprzegla samochód dodaje sam sobie gazu po zatrzymaniu obroty spadają
witam wszystkich nie działał mi prędkościomierz abs asc komputer pokazał mi czujnik abs tylne lewe wymieniłem na jakiś zmienik błędy poginęły ale jak zrobiłem jazdę testową po wciśnięciu sprzęgła i puszczeniu pedału gazu samochód sam dodawał gazu po wyłączeniu ASC samochód chodzi normalnie POMOCY
18 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.