Treść opublikowana przez danielxc717
-
520i dziwne objawy m52b20
Na wtryski musisz mieć ok 500zl. Baracudy bardzo du, o ludzi poleca
-
e39 m52 zerwane gwinty w bloku
Zmień lepiej silnik...
-
520i dziwne objawy m52b20
Jak zakladales gaz to daj to na gwarancję. Może zła temp przelaczenia. Nie powinien na gazie tak się zachowywać. Ja bym za taką instalacje nie zapłacił
-
[523i 96r] Który czujnik ABS kupić?
Tylko ATE
-
Przednie reflektory xenon w E39 z 2000r. fabrycznie poliftow
Sprawdź z jakiego rocznika są lampy i będziesz wiedział. W twoim powinny być przedliftowe raczej
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Jak macie ta kontrolke to chociaż poziom płynu sprawdzacie? Pierwsze co się powinno to zrobić
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Na komputer jedź
-
Wskazówka paliwa leży na zimnym
A no to co innego. Myślałem że elektryk powiedział że wskazówka leży bo auto robi 3km.
-
Wskazówka paliwa leży na zimnym
I dlatego wskaźnik paliwa leży? Jeśli o to chodzi to na pewno nie jest to przyczyną
-
Odpalenie 523i po wystrzeleniu poduszki
Niekoniecznie. U mnie 320tys nie wiem czy prawdziwy do tego prawie cały malowany prócz dachu :mrgreen:
-
[e39] m52b28 szarpanie na niskich obrotach
Tak
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Też bym nowszej nie chciał ze względu na okropny doklejony ociosany siekierą tył i bardzo duża usterkowosc. Ja bardzo żałuję że kupiłem e39 a miałem do wyboru te kilka, lat od kolegi fajna 728i który jest mechanikiem i duzo w niej porobil. Teraz e38 z v8 może okazać się dobrą inwestycją. O ile znajdą się kupcy by wyłożyć A miast 20tys to 30 za fajne egzemplarze. A auta które są bez wkładu 40tys. Ceny będą z kosmosu...
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Za takie e38 jakieś v8 będzie sama, akcyza z 10k. Jak wejdzie a ktoś kupi wcześniej to będzie mógł sobie zarobić ładnie na takich autach :mrgreen:
-
523i Brak kompresji
W sumie to już do sprawdzenia w warsztacie. Jak masz rozrząd cały to pewnie przeskoczył. Jak kolega napisze na co stawia to i tak, musisz, weryfikować czy opłaca się reanomowac silnik
-
523i Brak kompresji
Nie może być coś w elektryce. Przecież kompresja nie jest większa bądź mniejsza bo jakiś, czujnik coś zrobi. To jest typowo mechaniczna usterka związana ze zużyciem silnika bądź awaria rozrządu
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Nikt nie widział auta a już ze uszczelniacze wału, że rdza wyjdzie i po sypie się zawias. Jesteś zainteresowany to jedz oglądać, bo egzemplarz nie jest wymeczony jak większość na ogłoszeniach. Wygląda ładnie i jak będzie zadbana warto kupić bo niedługo po wprowadzeniu nowej akcyzy cena sporo wzrośnie na takie auto.
-
Bmw e38 problem z trakcją i abs
W piaście masz ten czujnik
-
Sterownik ABS/DSC adaptacja
Widziałem w, opisie twoje auta że to tds z lat 90, ale to jednak e34. Zły tytuł tematu i mój błąd :mrgreen: Inpa i przejażdżka go czeka
-
Sterownik ABS/DSC adaptacja
Linka od kontroli trakcji siedzi na swoim miejscu? Przy zapłonie się rusza? Ona jest blisko przepustnicy. Nad nią. Musi być podłączony przewód do kostki Sprawdzales inpa podczas jazdy czy na postoju. Jak na postoju to błąd. Jeszcze może być źle zregenerowany sterownik. Jego się podpina i tyle
-
523i + LPG, brak mocy, muł, nie jedzie...
Ciężko to sprawdzić bo masz łączenie dopiero przy kolektorach.
-
m52b28 przeplywomierz delphi opinie
Chyba raczej będzie lepszy rozwiązaniem albo oryginał albo uzywka widząc co się dzieje z innymi czujnikami w tym modelu tej firmy. Co się z autem dzieje ze zmienić chcesz przeplywke?
-
Wskazówka paliwa leży na zimnym
No jeż. Elektryk wystarczy że będzie miał miernik i szybko dojdzie skąd doi prąd. Wskazówki na słabym aku glupieja plus potrafi zrobić się choinka na desce. Jak nic nie pomoże zatankuj pod korek
-
Wskazówka paliwa leży na zimnym
Spróbuj zatankowac pod korek i sprawdź czy będzie ok
-
wymiana slupka m54b25 zamiast m52tub20
Nie. Chcesz taniej to kup słupek z takiego samego silnika. Tak wyjdzie z 800zl czyli koszt słupka
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Wszystkie są udane. Im starsze tym wytrzymalsze. Dynamika im mniejszy tym gorsza ale to już wybór co do dynamiki należy do ciebie