Treść opublikowana przez danielxc717
-
transmiter fm - bmw e39
Dzięki super by było. Dziś po południu sprawdzę bo po nocce jestem, a wcześniej nie mogłem bo odinstalowalem aplikacje. Przestało mi przez nią działać obracanie ekranu. Dziś zainstaluje i spróbuję jeszcze raz. Ale miałeś rację, na tej stacji już jakiś kanał się przebija niewyraźnie, ale jest. Na fm2. Że sklepu play instalowales? Bo przez tą aplikację mi telefon zglupial.. lg g4
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
W 99 r nie było tych silników. Tak samo tapicerki też już chyba takiej nie była od małego liftu w 98r. Dodatkowo nie wiem jak z kierownicą czy takie występowały. Silnik w ogłoszenie to m52 który był montowany do 98r. Później były m52 tu z całkowicie innym kolektorem.
-
523i problemy ze startem silnika
To nie jest normalne. Albo masz aku na wykończeniu (raczej tak) sprawdź połączenie masy
-
transmiter fm - bmw e39
Nie mam navi mam to podstawowe radio na kasety. Ja mam apke ze sklepu play "roidmi driver" Spróbuję wyłączyć te komunikaty jakoś. Powiedz mi jedno. Przy braku włączonego transmitera (nie jestem przy aucie) jestem w stanie w aplikacji zmienić częstotliwość? Bo w tej aplikacji co mam nie da rady. Przed południem pójdę do auta i sprawdzę
-
transmiter fm - bmw e39
Pobawilem się trochę i wygląda to tak. Przejdę w tryb manualny i wszystko działa. Po ok 8sek automatycznie samo radio przechodzi w tryb automatyczny (znika literka "m" w lewym górnym rogu i jest auto FM. I od razu jest na środku napis TP pika i przechodzi na stacje np rmffm. I tak wkoło. Coś da się z tym zrobić? Coś robię niewłaściwie?
-
transmiter fm - bmw e39
Automatycznie nie da się ustawić bo 96.4 omija. Sprawdzę czy da się zmienić częstotliwość i zobaczę co się dzieje. Dzięki za wskazówki Edit chyba nie da się zmienić częstotliwości z jaką się łączy transmiter-radio. Za godzinę sprawdzę czy FM I i FM II będzie się działo to samo. Jak tak to nie wiem czy to pójdzie na moim aucie
-
transmiter fm - bmw e39
Odswieze stary temat. Kupiłem transmiter xiaomi s2, mam aplikacje na smartfonie urządzenie sparowane z telefonem, na radio ustawiam fale 96.4 wszystko działa ale kilka sekund. Wyskakuje komunikat na radiu TP i kilka sygnałów tak samo jak czasami zgubi fale radiowe. Jakieś pomysły? Dźwięk przez te kilka sekund jest super
-
[e39] mb54b22 olej, nierowna praca,
Chwilowo może. Jak jeździsz w mieście. W wysokich temp na długich trasach taki olej to woda. Odkłada się kupę nagarow syfu co niszczy jeszcze bardziej silnik a pomaga ucieszyć chwilowo właściciela że mniej łyka oleju.
-
[e39] mb54b22 olej, nierowna praca,
Pomoże. Rozegranie i remont. Nie wiem co ludziom przychodzi do głowy by zalewac silnik takim olejem
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
Jak na testach jest to samo to nie leży wina w czujnikach czy sterowniku
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
Tu nie pomogę bo nie rozbieralem ale z tego co przewija się na forum to zwykle przy uszkodzonym mechanizmie wewnątrz licznika kończy się jego wymiana
-
Prędkościomierz zawiesza sie gdy zimno
Zrób wtedy test zegarów wtedy kiedy nie działa. Jak nie pójdą to masz zegary do wymiany
-
[E39] 530i DRGANIA SILNIKA
Sprawdź może ciśnienie na tlokach
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Ja robie po 12km do pracy czasami do mieście jak jeżdżę to jeszcze mniej o polowe ale maź mam jak są większe mrozy. Kiedy Robię mniej więcej ponad 50km wszystko znika na jakiś czas chyba że robię większe przeloty
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Przy tych temp te 90st ma niedługi, czas bo pewnie przy połowie tego dystansu jest ta temp a to za mało. Masz okazję to przyjedz się dalej przegoń auto a maz powinna zniknąć
-
[520d] Padnięte poduszki, czy dwumasa?
Lewa i prawa poduszka nie jest taka sama. Lewa jest o kilkadziesiąt mm wyższa.
-
[E39] 530i DRGANIA SILNIKA
Cewki nie sprawdzisz. Oporność np u mnie była ok a cewki były uszkodzone
-
[E39] 530i DRGANIA SILNIKA
Jak sprawdziles dolot ? Jak odma i jej wezyki?
-
Panewki bmw e39 530iA
Zmierz ciśnienie oleju na początek. Lampka to nie wszystko. Rozgrzejesz porządnie auto i zmierz i napisz jaki masz olej. Sprawdź w jakim stanie masz filtr olejowy czy nie jest zdeformowany
-
Panewki bmw e39 530iA
A ten kolega mechanik zmierzył chociaż ciśnienie oleju? Czy tak o powiedział że panewki?
-
e39 523 szarpie od 4 tys obr duzo pali
Kup vdo siemens nie żadne tanie zamienniki bo nie będą działać
-
Powolny wzrost Temperatury 530i
Czy nie ma luzów to musisz poluzowac pasek i zobaczyć luz na osi. Ale co ma wspólnego pompa wody do twojego problemu ? Co innego gdyby się grzał zbyt mocno. Sprawdzić zawsze można.
-
Powolny wzrost Temperatury 530i
Zatarta pompa to już by się płyn kotlowal w głowicy i miał by czerwone pole Temat prosty. Otwiera się szybko lub jest caly czas otwarty i płyn idzie na chłodnice i się wolniej nagrzewa w mieście płyn. Jadąc w trasę dodatkowo lodowate powietrze schladza chłodnice i cały płyn w układzie.
-
Powolny wzrost Temperatury 530i
Na 100% termostat
-
Bmw E39 540i 1996 sedan automat bardzo duzy wyciek oleju
Mój olej po jakimś czasie zawsze śmierdzi trochę benzyną. Tak śmierdzi korek wlewu i sam olej. Może u ciebie też tak będzie i będziesz, miał trop. No i na, białej chusteczce po kilku tys nie jest żółty a taki bursztynowy a w skrzyni tak się nie grzeje to może będzie żółty