Treść opublikowana przez danielxc717
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Za dużo widziałem na forum sprasowanych filtrów tej firmy. Dla 5zl nie warto ryzykować
-
Co kradnie prąd
Ja jedynie się nie zamykalem w aucie jak sprawdzałem pobór prądu. Po prostu miernik miałem na klapie i tak zamknąłem auto. Wtedy bezpiecznik ów nie wyciągnąłem tylko sprawdziłem wartość poboru. Zawsze w e39 warto zacząć od jeża. Co on zrobi to się okaże.
-
Co kradnie prąd
No ja tak właśnie robiłem jak mi kradło prąd. Rozlozylem połówkę siedzenia zamknąłem się w aucie i robiłem pomiary. To jedyny sposób jeśli, chce się wyciągać po kolei bezpieczniki. Chyba że przez otwarte okno
-
Co kradnie prąd
Odlaczales jeża? Zrób to i może ktoś "Pomorze"
-
E39 520i M52B20 Nierówna praca, telepie na wolnych obrotach
Gdzie zamarzla? W komorze spalania? Woda nie ma nic wspólnego.
-
E39 520i M52B20 Nierówna praca, telepie na wolnych obrotach
Ja jestem biedakiem z 2.0 z LPG. Na kompie byłeś? Układ zapłonowy kiedy wymieniony? Szczelność dolotu sprawdź.
-
m54 - przesadne ZUŻYCIE OLEJU
I podobno złej jakości uszczelniacze zaworowe. A mydlenie ludzia oczu że to jest normalne że jest spaspwany luźno to chyba pocieszenie samego siebie ze jego też pali olej :mrgreen:
-
m54 - przesadne ZUŻYCIE OLEJU
Luźno spasowane? Dziwne bo silniki m54 nic nie biorą oleju od wymiany do wymiany więc nie ma co pisać głupot o luznym spasowaniu a zużytymi uszczelniacxami zaworowymi o ile dół jest ok.
-
316i Silnik przegrzewa się gdy stoję w miejscu
Najpierw to odpowietrz to auto a nie tak jeździsz. Wiadomo że silnik wentylatora jest sprawny. Podłącz do kompa może przeklamuje odczyt z chłodnicy. Bo to temp w chłodnicy steruje wentylatorem s nie z bloku. Termostat się otwiera? Chłodnica na całej powierzchni jest gorąca? To wszystko sprawdź po odpowoetrzeniu układu bo masz zapowietrzony. I nie katuj tego auta w ten sposób że specjalnie go rozgrzewasz do czerwonego pola bo będziesz ściągać czapkę
-
5hp30 obroty rosną i wolno przyśpiesza
Skrzynie oddaje się do porządnego warsztatu, oni ją rozbieraja i oceniają co jest do wymiany. Ogólnie to koszt bliski 5tys cie czeka
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
Dlaczego nie idzie ustawić zbieżnośći?
-
Wskaźnik temperatury idzie do konca
Jak teraz auto nie ruszane i odpalasz i jeśli od razu masz czerwone pole to nie będzie to wina samego termostatu
-
Co kradnie prąd
Jez nie ma nic wspólnego z klimą
-
Co kradnie prąd
Dmuchawa może chodzić cały czas
-
Co kradnie prąd
Może jez? Odłączyć go musisz i sprawdzić
-
Wskaźnik temperatury idzie do konca
Bez termostatu nie ma sensu robić cokolwiek. Tam masz chyba jeden czujnik
-
e39 m52 zerwane gwinty w bloku
Koszt uszczelki, czas olej jeśli przedmucha tak że będzie na śmietnik, uszczelka pokrywy, no i kilka godzin straconych. A kilka to mało powiedziane. Weź inny blok i tyle. Niklasil ciężko wytrzeć więc o blok bym się nie martwił
-
e39 m52 zerwane gwinty w bloku
Jak chcesz ryzykować kręcić długą głowice cholera wie czym to tak rób. Pamiętaj że możesz mieć po czasie problemy z przedmuchami
-
Wskaźnik temperatury idzie do konca
Czyli masz problem z licznikiem albo czujnikiem plus masz zapowietrzony układ. Musi lecieć ciepłe powietrze o ile silnik jest ciepły. Zrób ten test nr 7
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Mi też tak na filtr powiedział ale kupiłem manna i tak. Warto dla 5zl? Filtron ma okropne filtry. Co z tego ze mann produkuje jak pewnie materiały narzuca dalej Filtron? Lepiej unikać tej firmy jeśli chodzi o filtr olejowy
-
320d czerwona kontrolka oleju
Nie. Zmierz ciśnienie oleju
-
BMW E39 2001 530i WBADT61050CE55824
danielxc717 odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem w tym komisie raz po auto dla szwagra. Przez tel jak to handlarz wszystko fajnie pięknie na miejscu okazuje się złom. Żeby się przejechac trzeba by było chyba je zatankowac. Progi szpachla z dwóch stron lakier zniszczony, auto miało zamiast zapasu to jakiś szmelc nie z tego auta, wyjęte z wyposażenia co tylko się da nawet lewarek. Bezczelnie można dokupić. Akurat posiada na sprzedaż do tego modelu. Jako komis nie polecam
-
Wskaźnik temperatury idzie do konca
A co za różnica gdzie? Widzisz ze chce sobie poradzić sam i może to dobrze. Po prostu prawdopodobnie padł termostat. Nie zakamieni go jak, na chwilę wlozy do wody już nie pisz takich głupot. Kolego kup nowy termostat i dopiero jeździć będziesz mógł. Ogrzewanie masz sprawne? Ubywac płynu przez termostat nie będzie. Co to znaczy że na zimnym masz temp na czerwonym polu. Sprawdź temp w teście nr 7
-
Wskaźnik temperatury idzie do konca
Bo termostat się nie otwiera logiczne. Sprawdź w ukrytym menu jaka masz dokładnie temp bo tam nie wiem czy czasami nie steruje grzałka termostatem i ma wysoka temp pracy. W jaki sposób odpowietrzasz auto?
-
Wypadanie zapłonu/gasnące auto 525i 192 KM
U mnie nią, gadał jak, czujnik wału padł. Przerywal i nie palił na wszystkie cylindry plus problemy z rozruchem. Sprawdź też szczelność dolotu