Treść opublikowana przez CICHY525
-
Zardzewiale przewody hamulcowe.
Pojedź do sklepu i na wzór starych dorobią ci w 10 min. nowe za parę złotych to nie są drogie rzeczy.
-
E39 z automatem czy mamualną skrzynia
viewtopic.php?f=72&t=153707&hilit=manual :search:
-
Zardzewiale przewody hamulcowe.
Na pogrzeb masz pieniądze z ZUS-u.
-
Kupno nowych lamp
W galerii są zdjęcia mojego auta. To zobacz sobie jak to wygląda.
-
Kupno nowych lamp
Ja też mam takie(też kupiłem z autem).Ale razi w nich :arrow: całkowity chrom :arrow: żaróweczki w ringach Co do samego świecenia żle nie jest(żarówki H7) Jak masz trochę grosza to kup ori polift i to będzie najlepsze wyjście,tyle że chcą przeważnie ok. 2 koła.
-
elastyczne łącza
Jedź tam gdzie naprawiają tłumiki i ci wspawają.Koszt wyjdzie nie duży,a będziesz miał to samo. Robiłem tak w kilku autach i zamienniki zawsze długo wytrzymywały,ile nie powiem bo jak sprzedawałem auta(zazwyczaj 2-3 lata) to były ok.
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
Czyli do E39 narazie nic nie ma w ofercie.A kiedy będzie? Może i dobre by to było,pomimo dośc wysokich cen. Jeszcze jakby ktoś wymyślił wahacze z wymiennymi sworzniami to już by pełnia szczęścia była.
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
No faktycznie nie zajarzyłem,że to Ty :duh: . A czy coś twardszego w wahacze np. przednie też dało by się zrobić żeby były pancerne?
-
[E39] Zblokował się silnik 525 tds
Połowę wartości samochodu :? Ja bym nie naprawiał.
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
A możesz napisać coś bliżej jak robisz te "pancerne" ?
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
A to dobra cena. Gumy w ori tulejach nie są olejo-odporne.Jestem ciekaw jak Ci zrobią bo naprawdę te ori to dobre ale na Niemcy,a na Polskę to powinni robic coś na wzór a'la RUDY 102 :mrgreen: Co do tulei to nie mam bo są w aucie.U mnie wytłukły się tuleje w wahaczach i też jest to uciążliwe.. A jak z wytrzymałością tego co robią w warsztacie o którym piszesz ? Ja zastanawiam się nad montażem poliuretanowych,może lepsze będą.
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
Co do tulei to też mam trochę ich do wymiany.I kiedyś był taki temat o tulejach z poliuretanu,ale z niego nic nie wyszło bo potem zaczęły się wypowiedzi nieobiektywne bo reklamujące własne wyroby.Ale tak po cichu ( :mrgreen: ) zastanawiam się czy jednak nie zamontować takich patentów z tworzywa. A kolego co produkujesz te z gumy,czy mógłbyś zrobić coś co wytrzyma trochę dłużej niż standard? No nie wiem jakaś twardsza guma czy co-nie wiem nie znam się na gumach (bez skojarzeń i krzywych myśli poproszę :mrgreen: ). Bo elementy zawieszenia jakie są w E39 na naszych drogach nie sprawdza się zupełnie (lipa),to jest na drogi równe jak stół a nie na dziury,koleiny itd.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
I co,byłeś?Jak to wygląda na żywo?
-
bicie na kierownicy powyżej 100km/h bmw E39 520i
I to jest magia zawieszenia w tych autach. U mnie dopiero szarpaki pokazały luz jak jest fest wybite,a tak też zawsze lux było.
-
gdzie kupic brembo max do e39 530d
Ale przejechałeś tylko 700 km.A klocki nie pylą jak są twarde jak skała-niestety jak coś się zużywa to musi zostawić znak po sobie-cudów nie ma. Przejedź chociaż z 5tk i wtedy napisz. Twoja wypowiedź nie jest poparta dowodami.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Bo może już ktoś naprawiał wcześniej.U mie nie jest dużo,ale wyłazi na samiutkim rancie/przetłoczeniu.
-
skrzypiące zawieszenie tył
Udało się. I to jeszcze jak,rozleciały się :cry2: .Mam takie luzy że hej.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tutaj masz lepszą okazję :mrgreen: http://allegro.pl/bmw-535d-e61-okazja-i1822727827.html Nie trzeba było wkleić tak : http://allegro.pl/otomoto-bmw-525-warta-zainteresowania-i1799145053.html Było by wygodniej dla wszystkich. Zauważ że wnętrze jest wyprane lub tak zdjęcia zrobione,materiał siedzenia kierowcy się rwie,ma dziwnie zamontowany hak i pokarany przez przyczepę zderzak tylni,wgięty błotnik lewy przód(albo się coś odbija w lakierze),przedni zderzak też nie leży jak powinien,ktoś mocował się z listwą od klapki radia :duh: ,skóra mieszka lewarka wydaje mi się że też nie ori (kiepskie zdjęcia) Tutaj jest ta co wrzucałeś poprzednio: http://allegro.pl/otomoto-bmw-525-td-sedan-limuzyna-i1829806749.html Dlaczego uwziąłeś się na silnik TD,skoro wszyscy mówimy Ci,że to kiepski pomysł.To chociaż poszukaj TDS, jak już. Sugerując się tablicami(Białystok) znalazłem coś takiego- http://allegro.pl/otomoto-bmw-525-2-5-diesel-kombi-i1830206333.html Może te 200 tk przebiegu to coś :nienie: (chciałbym zobaczyć siedzenie kierowcy-bo nie widać, a może celowo) ,ale wygląda całkiem przyzwoicie (zewnętrznie i wewnętrznie) nie wyświetlają wszystkie pixele radia. Lepiej dozbieraj i kup chociaż przyzwoite,a nie taniego pogiętego szrota.Bo będziesz miał studnię bez dna i więcej naprawiał jak jeździł. Zrobisz jak zechcesz.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Widzę że to ogólny problem (u mnie też) w E39.Jak całość jest ogólnie super i rdza raczej nie tyka, to te klapy są :mad2: .Czyżby kiepski ocynk? Czy przez tyle lat nie mogli poradzić sobie z tym? A może olali problem?
-
Poduszka pneumatyczna touring E39
Bo nikt nie zajmuje się takimi pierdołami tylko kupuje i zakłada. Jak nie stac cię na nową to kup używkę i też będzie latać.A jak nie stać Cię na używkę no to cóż,oznacza to że masz niewłaściwe auto skoro nie możesz go utrzymać. A uważasz ,że dorobienie czegoś co można normalnie kupić w sklepie będzie tańsze?Bo ja nie.A oszczędnością dla mnie jest to że auto jeździ,nie mogę sobie pozwolic na chociażby 1-2 dni postoju.I myślę że większość z nas posiada auto po to by jeździć,a nie po to żeby stało bo trzeba coś pokombinować.Załóż normalny temat to będziesz miał dużo odpowiedzi.
-
E38 728iA
Zdjęcia zrobione fajnie i na tych zdjęciach też wygląda fajnie. Ale o tej porze i przy tej jakości zdjęć to każda wygląda fajnie. Zrób foty o normalnej porze dnia (niech coś będzie widać),dorzuc wnętrze i pokaż wtedy jak fajnie wygląda.
-
Jakich kosmetykow uzywaja nasze @kobiety@
A moja jakieś tam Vichy,Loreale,Avony a ostatnio jakieś tam Visconti za ponad 500 zeta :jawdrop: . Pozazdrościc kobiet co używają tylko szarego mydła :shock: (tanie w utrzymaniu),chociaż po dłuższym zastanowieniu hmmmm :sad2: . Oczywiście z tym mydłem to żartowałem.Od dłuższego czasu Car Plan i jestem zadowolony.
-
nie działający spryskiwacz przedniej szyby E39
Sprawdź czy nie popękały ci wężyki co idą do dysz,wtedy większość leje się gdzieś a na dysze tyle co zdąży(czyli prawie wcale).Ja tak miałem popękały pod maską.Prawy jest bliżej i ma krótsze wężyki dlatego dostaje większe ciśnienie z pompki i trochę z niego leci. A pierwsze co zrób to przekłuj dyszę cieniutkim drucikiem bo może są po prostu zapchane.Często się tak dzieje jak się woskuje samochód.
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
Pewnie tak :lol: A felgi od E38 też nie pasują trzeba roztaczac otwór bo jest za mały.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Jeżeli mogę coś zasugerować to mógłbyś zając się jeszcze końcówką wydechu,bo taka "pyta" wystaje.