Skocz do zawartości

Jakich kosmetykow uzywaja nasze @kobiety@


zloty2483

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś w Irlandii, to szukaj Auto Glym (Najlepszy preparat do skóry, jakaiego kiedykolwiek używałem - dwuskładnikowy) Oraz wszystko, co firmowane nazwą Autosmart. To drugie raczej nie dostępne w motorfactor, ale Auto Glym pamiętam, że był. Nacierasz grubo, zostawiasz na jakiś czas i skórka jest perfekcyjna. Miękka i przyjemna. Autosmart ma super produkty do czyszczenia nadwozia i wnętrza (G101 - detergent do mycia, zarówno nadwozia, jak i wnętrza. Trzeba rozcieńczać, lub Alishine - kwasik do felg, nie niszczy, a zmywa pięknie) Poza tym, jest jescze Meguiars, rewelacyjne woski i pasty polerskie. W Polsce, z wymienionych dostępny niestety tylko Meguiars.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, w IRL już wiosennie... Pozazdrościć. Meguiars ma rewelacyjny środek do dresingu plastików wewnętrznych. Pachnie świeżą skórą, ładnie wychodzi, nie świeci jak psu jajca, tylko fajnie wyciąga głębię koloru. Też możesz spytać. Do plastików na zewnątrz, polecam All Season Dresing. Taki niebieski płyn. Bardzo wydajny i trwały. Niemniej jednak, gdyby nie było Meguiars, Auto Glym też robi bardzo porządną chemię. Co do mycia nadwozia, polecam raczej dobry detergent niż szampon. Spytaj O G101 lub coś podobnego z innej firmy (jak ktoś siedzi w temacie, będzie wiedział co Ci dać) Spryskaj całe auto, odczekaj z 5 min a potem Karcher na myjni samoobsługowej. To naprawdę jedyny sposób mycia nie niszczący lakieru! W jakim rejonie IRL jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. A pro po firmy "Autosmart" wszelkie produkty włącznie z G101 i innymi macie w każdej chwili ponieważ jestem autoryzowanym i głównym przedstawicielem firmy "Autosmart" w Polsce. Znajdujemy się na terenie Częstochowy. Na początek podaję mój mail - bayerman@interia.eu

Pozdrawiam i czekam - zniżka dla każdego właściciela BMW

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A pro po firmy "Autosmart" wszelkie produkty włącznie z G101 i innymi macie w każdej chwili ponieważ jestem autoryzowanym i głównym przedstawicielem firmy "Autosmart" w Polsce. Znajdujemy się na terenie Częstochowy. Na początek podaję mój mail - bayerman@interia.eu

Pozdrawiam i czekam - zniżka dla każdego właściciela BMW

Grzegorz.

 

Panowie, polecam te środki w stu procentach. Nie używałem żadnych innych tak efektywnych i wydajnych. Stacyjno - motoryzacyjny chłam się chowa. Kolego Egono, daj proszę krótkie 'know how' dla forumowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mleczko do natłuszczania ale chciałbym trochę wyczyścić tapicerkę skórzaną czym to najlepiej zrobić (czy szare mydło dobrze sobie radzi ) może ktoś ma inne doświadczenie.

PASJONAT E32 posiadałem E32:730R6,730V8,750V12

......................................................................

POSIADAM E32 750 V12 SPRZEDAJE CZĘŚCI

TEL 513068207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na rynku firma Concept profesjonalna chemia samochodowa mają w swojej ofercie mydło do skóry i kram do konserwacji który pachnie jak nowa skóra mam myjnię samochodową używam tego przez 5 lat satysfakcja i efekt w 100%. Mogę podać tel do przedstawiciela tylko że w Poznaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam próbowałem wczoraj wieczorem kawałek i jest dobry wynik (szare mydło ) robiłem gąbkom,jak sie zrobi ciepło to wyczyszczę całość bo chce mieć skórę w bd stanie anie w dobrym.

PASJONAT E32 posiadałem E32:730R6,730V8,750V12

......................................................................

POSIADAM E32 750 V12 SPRZEDAJE CZĘŚCI

TEL 513068207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mleczko do natłuszczania ale chciałbym trochę wyczyścić tapicerkę skórzaną czym to najlepiej zrobić (czy szare mydło dobrze sobie radzi ) może ktoś ma inne doświadczenie.

 

łagodny detergent (taki jak np. szare mydło) jest zdecydowanie najlepszy do skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. A pro po firmy "Autosmart" wszelkie produkty włącznie z G101 i innymi macie w każdej chwili ponieważ jestem autoryzowanym i głównym przedstawicielem firmy "Autosmart" w Polsce. Znajdujemy się na terenie Częstochowy. Na początek podaję nasz email - senso@grupasenso.com.pl i oczywiście strona grupasenso.com.pl

Pozdrawiam i czekam.

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

A moja jakieś tam Vichy,Loreale,Avony a ostatnio jakieś tam Visconti za ponad 500 zeta :jawdrop: .

Pozazdrościc kobiet co używają tylko szarego mydła :shock: (tanie w utrzymaniu),chociaż po dłuższym zastanowieniu hmmmm :sad2: .

Oczywiście z tym mydłem to żartowałem.Od dłuższego czasu Car Plan i jestem zadowolony.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.