Treść opublikowana przez mus102
-
E34 Problem z rozruchem zimnego silnika
Witam, i znowu mam problem dosyć nie ciekawy a mianowicie dziś i przez kilka ostatnich nocy był większy mróz, jak chciałem zapalić autko z rana to pojawił się problem a mianowicie rozrusznik kręcił i kręcił i nic. Po około 10 prubach autko zapaliło od szlaga i dalej nie było już problemów . Czego to może być przyczyna? Kable WN wymienione na nowe, dodam, że problem występuje tylko na bardzo wychłodzonym silniku. Z góry dziękuję za pomoc.
-
problem z pompą wody
Obstawiam pompę, może być wadliwa. Przeczyścić wszystko do sucha i sprawdzić. Musi być widać gdzie leci...
-
E34 Przerywa i Szkubie
Gazu w niej nie mam, nie miałem i nie będe miał. Dzięki za wskazówkę co do regulacji zaworów, przyznam się szczerze, że jak kiedyś regulowałem to właśnie mieżyłem pomiędzy dzwigienką a wałkiem..... a to jest jakaś różnica?? luz powinien być ten sam czy tu czy tu, tak mi się przynajmniej wydaje.
-
E34 Przerywa i Szkubie
Ok. Dzięki za cenne wskazówki. Pozdro
-
jak sie nagrzeje to przerywa i nie mam mocy????e 34
Świece mają przebicie??, lub cewki
-
E34 Przerywa i Szkubie
Zawory ?? Dobre pytanie, kilka lat temu, słychać ich strasznie. Ale problem rozwiązałem . Umarła świeca na szóstym cylindrze. Wymieniłem komplet i po sprawie. P.S. Jaki luz zaworów ma być?? 0,25 na ssących i wydechowych? Tak coś pamiętam, bo też musze to ustawić, uszczelke pod pokrywe już kupiłem. Pozdrawiam
-
E34 Przerywa i Szkubie
Witam Wszystkich forumowiczów. Mam nie lada problem z moją e34 , a mianowicie od kilku dni gdy zapale autko wyraźnie nie pali na jeden cylinder. Jadąc nim to tak na zmiane raz chodzi normalnie na wszystkie, a raz nie, nie ma reguły, czy ciepły czy zimny. Myślałem, że to kable wysokiego napięcia, ale po wymianie na nowe bez zmian. Znajomy mechanik twierdzi, że to zawory rozregulowane lecz w/g mnie to nie to . Dodam , że to silnik 2.0 M20B20 12V 129km Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł bardzo prosze o pomoc gdyż nie mam ochoty wymieniać wszystkich czesci na wyrost. Pozdrawiam :|
-
Kłopoty z wycieraczkami
Podłanczam sie do tematu...... tyle , ze ja jeszcze nic nie wymienialem
-
pomocy trzesie samochodem
Poprostu zajedź do wulkanizacjii i wyważ koła. Problem powinien zniknąć. Sam mam sprężyny KONI i zwykłe amory i tego problemu nie mam na oponach 245/40/17 z przodu i 255/40/17 z tyłu
-
Wachacze dolne do 520 czy byly różne dlugości.
Przy takim rozmiarze nie powinien pływać w koleinach, ja mam z przodu 245/40/17 i pływa, ale z tego co wiem to do rozmiaru 215-225 powinno być wszystko ok. Prawdopodobnie masz wybite tuleje gumowo-metalowe na wahaczach kół przednich.
-
530 v8 silnik
Myśle, że powinieneś na początek sprawdzić ciśnienie w we wszystkich cylindrach, jeżeli bedzie wszędzie koło 10 to gumki, jeżeli mniej i na jednych więcej na innych mniej, czeka cię rozbiórka silnika i przy okzajii wymienisz gumki na zaworach i prawdopodobnie pierścienie.
-
Wachacze dolne do 520 czy byly różne dlugości.
Wszystkie wahacze są tej samej długości. A jaki rozmiar masz opon??
-
Brak świateł mijania
Możliwe, że padł moduł świateł , znajdziesz go pod tylnimi siedzeniami.
-
530 v8 silnik
Może jedno i drugie.... Jaki autko ma przebieg??
-
czy to ślizgające się sprzęgło?
Winny jest docisk, w zależności jak się ułoży tak działa.
-
głowica 520 i 525
Średnica tłoków jest inna.
-
czy to ślizgające się sprzęgło?
A na pierwszym , drugim tak sie nie robi??? hmmm Raczej sprzglo
-
padły elek. szyby i radio.. przekażnik ?
Moduł do szyb znajduje się pod tylnią kanapą.
-
[E34] Przegrzewanie Się
U mnie jak tak zrobie to się kręci i kręci, kiedyś był pęd pamietam i charakterystyczny szum powietrza, teraz tego nie ma , jak to zaspawać za nim kupie nowe?
-
[E34] Przegrzewanie Się
Sprawdziłem wszystko viskiem można pokręcić bez oporu na bardzo rozgrzanym silniku, zapowietrzony nie jest wycieków brak, raczej na 100% Visco padło. Temp też nie spada po dodaniu gazu i przytrzymaniu go na ok. 3000tyś/obr
-
Stuki w rejonie lewego przedniego koła!
Obstawiam na wahacz tzw. tylni, łączników tak mocno nie słychać.
-
pompka spryskiwaczy nie działa
Sprawdzałeś silniczek??
-
Spadek mocy BMW e34 520i M20 89r.
No racja, gazu nie mam, nie miałem i nie będe miał , biorąc pod uwage mase auta, jakieś zużycie silnika i przy gazie mniej o 20km to powoli to punto ma więcej . :cool2:
-
[E34] Przegrzewanie Się
Może bym spróbował odpowietrzyć, tylko już nie mam pomysłu jak to zrobić, czytałem na forum , jest tyle wersji, każdy ma jakąś inną wizje na odpowietrzanie , że ogłupiałem :duh:
-
wymiary e34
Wejdź do kanału i zmierz tak będzie najszybciej