Treść opublikowana przez mus102
-
wymaina mechanizmów szyb na elektryczne
tak dodalem przekazniki i prblem z głowy
-
wymaina mechanizmów szyb na elektryczne
W drzwiach nie ma , reszta kabli jest znaczy kostki są, przynajmniej ja mialem, ale po podłączeniu oprócz tego że guziki świeciły to było na tyle. Elektryk chciał 350zł za podłączenie, poradziłem sobie sam. Pozdro
-
[E34] Termostat
Witam. I nadszedł czas, że umarł termostat w mojej E34 . Tyle dobrze, że sie otworzył i tak mu zostało. Pytanie moje to : gdzie znajduje się termostat w E34 silnik M20? Z góry dzięki za odpowiedź
-
E34 M20 520i
Co do skrzyni to prawdopodobnie synchronizatory skrzyni umarły po prostu
-
[E34] Brak Paliwa przy zapłonie
Witam. Mam takie pytanie, czy po przekręceniu kluczyka pompa paliwa się załancza? czy dopiero jak silnik zacznie kręcic?. Autko to: BMW E34 1988r, silnik M20B20
-
[E34] Bardzo ciężki rozruch na zimnym silniku
Problem w tym, że dziś rano (-10) wszedłem i zapaliła odrazu za pierwszym razem. I właśnie tak ma, raz pali a raz nie .............. :(
-
[E34] Bardzo ciężki rozruch na zimnym silniku
nie mam gazu
-
[E34] Bardzo ciężki rozruch na zimnym silniku
niby gdzie to jest?
-
Bmw 520 Raz Jedzie A Raz Sie Dławi
pompa paliwa w baku
-
[E34] Bardzo ciężki rozruch na zimnym silniku
Witam, dalej nie uporałem sie z moją bmmka i szczerze powiem zaczynam mieć już jej dosyć. Problem polega na tym, że jeżeli auto postoi przez noc w takich temp. jak dziś tzn. -12stopni C to rano mam bardzo duży problem zaplić go . Kręci, kręci, kręci i po np. 7 próbach odpala, i potem juz odpala normalnie caly dzień. Dodam, że jakis 2 tygodnie temu wymieniłem: świece, kable WN, cewka, kopułka, palec rozdzielacza wszystko na nowe. Silnik to M20B20 . Jeżeli ktoś ma jakies pomysły to bardzo proszę o pomoc bo moi mechanicy (pseudo mechanicy) już nie wiedza i każą wymieniać wszystko po kolei a to mi sie nie uśmiecha. Z góry dziękuje za pomoc
-
520i M20 2 rodzaje cewek zapłonowych
no, ale jeszcze cewka. Ja wymieniałem ostatnio kable to dalem chyba z 170zł pus swiece chyba 60zł NGK. A co do reszty to sie nie wypowiadam. Zależało mi na czasie i pewnie ktos to wykozystal, choć auto jeszcze nie chodzi .
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Mysle, zę najlepiej to sprzedaj jeżeli naprawde jest w tak dobrym stanie jak piszesz dostaniesz za nia niezła kase i kup mocniejsza.
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
do tego hamulce, komputery, licznik , połowa elektryki albo nawet cała. Bezsensu !!!!!
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Nie opłacalna przeróbka, te 4.0 to nowe motory wszystko jest inne niż w starych a ty masz stary ja mniemam po roczniku. Lepiej sprzedac i szukaj takiej jak chcesz
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Nie opłacalna wymiana, po za tym 5tki nie chodziły z silnikami 5.0. Najwiekszy silnik jakie mialy to 4.0 V8 286KM
-
520i M20 2 rodzaje cewek zapłonowych
A teraz mam doła. Koszt y, koszty, koszty. Wymieniłem cewke (185zł), auto nie jedzie, okazało się ,że peknieta jest kopułka za 270zł i palec za jakieś 8dych. I teraz jestem ciekaw co zpowodowało te wszystkie uszkodzenia. Czy cewka zniszczyła palec który zniszczył kopułke, czy moze peknieta kopułka wyopalila palec a cewka przy okzaji....
-
520i M20 2 rodzaje cewek zapłonowych
Witam, mam takie pytanie, gdyż posiadam Bmw E34 z silnikiem M20B20 i umarła mi cewka zapłonowa i co się okazało, że są dwa typy cewek. Zwykłe takie okrągłe wyglądajęce tak jakby z malucha i takie ninne mniejsze podobno jakieś pierścieniowe, które cenowo wychodzą o 100% drożej od tych pierwszych. Można wiedzieć czemu taka różnica ?? skoro to ten sam silnik ? Cewka 1: http://allegro.pl/item873799604_cewka_zaplonowa_bmw_e30_e34_m20_2_0_12v.html Cewka 2(Ta którą ja mam) http://allegro.pl/item856920194_bmw_5_e_34_e34_e_34_cewka_zaplonowa.html Nie mam pojęcia czemu tak jest może ktoś wie?
-
e34 518i gasnie na wolnych obrotach
Gotowała sie woda? Moze coś poszło np. uszczelka pod głowica
-
Zastanawiam sie nad kupnem 520i,525i z gazem, prosze o rade.
alpina325 chce widziec cie przy hamowaniu na "dobrych klockach za 37zł", nie obraz sie ale nie wieze , ze przy rozgrzanych mocno hamulcach zablokujesz koła, nawet abs ci sie nie wlaczy, albo sa tak twarde, ze te dobre klocki zetra tarcze. Mialem kiedys doczynienia z takimi klockami.
-
m50b20, Problemy z nagrzewaniem silnika
Raczej na 100% masz do wymiany Termostat, jest cały czas otwarty. Sprawdz to tak: Jak masz całkowicie zimny silnik np. z rana zapal na chwile autko i powiecmy po 5 min chwyć za weże co idą do chłodnicy jeżeli bedą sie robiły ciepłe to termostat jest K.O znaczy otwarty(do wymiany). Sprawny termostat działa tak , że jak silnik siezagrzewa to otwiera obieg na chłodnice.
-
problem z paliwem m20 b20
"piotr520" masz racje choc sprawdzac nie bede, ale wiadomo, że paliwo spłynie tam gdzie niżej. A wiem , że mi wyssie do zero z tad, że kiedyś miałem słaby akumulator a sugerowałem się komputerem i pokazywał, że ma paliwa na 74KM a sie okazało jak stanął i mechanik chciał już wymieniac pompe, że w baku pustynia panuje. Przez słaby akumulator komputer dostał do głowy i tyle. Po wymianie akumulatora teraz można mu ufac co do powiecmy 5km
-
problem z paliwem m20 b20
Ale to nie jest odpowiedź na pytanie. Pompa powinna wyssac wszystko do dna. U mnie przynajmniej tak jest.
-
[E36] Klimatronik i brak ogrzewania
Zawory działaja do zaworów i od zaworów przewody z płynem gorące, ogrzewanie nie grzeje, po przejechaniu 50km od strony pasarzera zaczyna lecieć letnie powietrze i ze środkowego panelu, a od strony kierowcy zimno.
-
nie chce odpalic
Kolego "szela4x4" zamkną☺ł i miał rację, ale tu nie chodziło o treść posta tylko o temat "M51D25", kto będzie szukał po takim temacie jak mu diesel nie będzie odpalał. Ja bym np. szukał: Zapala i gaśnie np. Pozdro :wink:
-
[E34]Cewka Przebicie
Świece i kable NGK, więc raczej wykluczam te dwie rzeczy. Poza tym w/g mnie gdyby kable miały przebicie to "pieściły" tak jak to było z poprzednimi