witam mam taki problem najpierw jak jest bemka zimna to paliła od strzalu i po godzinnej jezdzie,zaczynaja sie kłopoty typu:skakanie obrotów,pali na postoju 15 litrow benzyny w jezdzie 30 litrów traci moc kopci na czarno jak disel!!!i strasznie smierdzi benzyną w srodku.a dzisiaj wogole nie zapala tylko jak wykrece swiece i wyczyszcze to zalapie i znowu zalewa i smierdz bezyna jak go próbuje odpalic.e 34 520i ale został wlozony do niej silnik od e 36 2.0 93.r z góry dzieki za odpowiedzi