Treść opublikowana przez mus102
-
JAK SCIĄGNĄĆ TAPICERKE DRZWI W E-34
Hmmm. Ciężko powiedzieć ale jak się nie myle to z tyłu są jajcowate ale głowy nie dam se urwać a z przodu albo rozmiar 13 albo 13,5 (ja przerobiłem na 16,5) Najlepiej sprawdź :8)
- wysoka temperatura silnika
-
JAK SCIĄGNĄĆ TAPICERKE DRZWI W E-34
Słuchaj. Jak już zrobisz to co kolega wyżej napisał to tapicerkę musisz mocno pociągnąć do góry wtedy wyjdzie . Pozdro
-
Czy te faelgi beda pasowac?
Według Mnie powinny pasować nawet bez. E34 to dużo większe autko niż E 36. J abym kupił na twoim miejscu bez dokupić zawsze możesz a jak kupisz na zapas to znowu będzie problem odsprzedać. :cool2:
-
Czy te faelgi beda pasowac?
((((sprzedaje felgi 18 cali,szerokość 8,5 cala.Felgi idealnie pasują do e-36 i e-46 nie trzeba żadnych dystansów,nic nie obciera ani nie haczy))))) Czytać dokładnie czytać!!! Pozdro
-
Amortyzacja silnika
Myśle , że to mogą być poduszki . Można to łatwo sprawdzić. Zobacz czy przypadkiem nie są oberwane!
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
Dzięki za schematy. Rozgryzłem to sam po tym jak elektryk zaśpiewał Mi za podłączenie tych szyb 350zł. Jeszcze raz Dzięki wszystkim za Rady . Pozdrawiam Mus102 :cool2:
-
awaryjne hamowanie i zarzucenie tyłem
Dokładnie. Przyczyna może tkwić w niesprawnych hamulcach. Najprostrzym sposobem żeby sie dowiedzieć co go boli to zajechać na stacje diagnostyczną i sprawdzić hamulce . Kosztuje to pare groszy i stracisz 5min.
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
A wie może ktoś jakie ma znaczenie podłączenie wszystkich wtyczek w drzwiach?? Gdy to podłączałem to podłączyłem tylko silniczek z szyb reszty nie podłączałem. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w klamce mam pełną opcje wszystkie gniazda są podłączone , może to jest zsynchronizowane z centralnym zamkiem?? LUDZIE POMÓŻCIE MI :mad2:
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
a wie moze ktoś jak podłączyc te silniczki od szyb prosto od przycisów ?? żeby obejść ten modół. Chodzi o to , że od silniczka wychodzą tylko dwa kabelki + i - po zmianie biegunów silnik kręci sie w drugą strone tzn. + na- - na + tak by było chyba najprościej
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
Próbowałem dziś coś poczarować z tymi szybkami i nic. Guziki podłączyłem były dwie kostki do przednich szyb i do tylnych podłączyłem. Guziki sie świeciły instalacje prowizorycznie podłączyłem tzn podłączyłem tylko kostke z szyb. Inic. Nie działa. Silniczki na 100% sprawne sprawdzałem. Siedzenie dzwignąlem znalazłem jakieś 2 tak jakby komputery nie wiem czy to te bo ten co dostałem do szyb jest całkiem inny i nie ma możliwości podłączenia go tam. Dodam ,że moje autko jest z 88' a mechanizmy i sterownik z 92' nie wiem czy to ma znaczenie. Proszę o Pomoc Pilne mam rozebrane całe auto. Ma ktoś może schemat instalacjii elektrycznej? :cry2: :cry2: :cry2:
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
To ten sam co jest do centralnego zamka?
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
A gdzie szukać tego sterownika? A elektryczny sziberdach Miałeś może? Bo to jest podobno ten sam sterownik.
-
Chcę założyć elektryczne szyby. Jakiś schemat?
Chcę założyc do swojego auta elektryczne sterowanie szyb przednich. Kupiłem już mechanizmy , guziki , i jakiś sterownik , który podobno jest odpowiedzialny za prawidłową pracę szyb. Problem w tym , że nie wiem jak to wszystko połączyć. Gdzie oryginalnie znajduje się tzw. sterownik lub komputer jak kto woli i czy można gdzieś znaleźć schemat elektryczny szyb. Słyszałem , że pierwsze modele E34 miały przygotowaną kompletną instalacje nawet do szyb nie wiem czy to prawda. Może Mi ktoś pomóc w tej sprawie? Byłbym bardzo wdzięczny :?
-
Jak podłączyć Elektryczne szyby?
Ma ktos moze schemat ideowy lub elektryczny jak podłączyć elektryczne szyby przedniew BMW E34??. Słyszałem gdzieś , że pierwsze modele mają przygotowaną instalacje, lecz tego nie wiem na 100%. Chcę kupić oryginalne mechanizmy z przyciskami i jest tam jeszcze do tego jakaś centralka i nie wiem jak to wszystko połączyć. Moje autko jest z 88roku. :|
-
ciężko pali jak sie zagrzeje?
No wymieniać nie będe bo to chyba nie warto. W którym miejscu znajde te przpływke?? Silnik mam szczelny zero wycieków jest po małym remącie tylko ten rozruch. Musze dodać , że nie zawsze tak sie dzieje... i to jest ciekawe :wink:
-
Przebiegi waszych maszyn
Ja mam BMW E34 520 12V. rocznik 1988 przebieg 312000 ale silnik juz po małym remącie. Pierścienie mu sie skończyły.
-
ciężko pali jak sie zagrzeje?
Ja mam podobny problem tylko , że ja mam dwu litrowy silnik 12sto zaworowy. Mam identycznie jak kolega wyżej tylko jak ja dodam gazu do pali od razu . Zauważyłem jedną rzecz. Po rozruchu ciepłego silnika czuć paliwo. Wygląda to tak jak by go zalewało i gdy dodam mu gazu wtedy dostaje wiecej powietrza i zapali.. hm hm
-
BMW E-39 525tds 180KM?
Może BMW z Monachium?? Wychodzą z tamtąd najtaniej
-
320i Jakaz maź na korku do wlewu oleju
A jeszcze jedno.. Płyn ci sie z chłodnicy nie traci?? Jeżeli tak to uszczelka pod głowicą prawdopodobnie
-
320i Jakaz maź na korku do wlewu oleju
Prawdopodobnie zbyt mało jeździsz autkiem. Robi się tak w zimie gdy silnik jest nie rozgrzany. W zimie para w komorze silnika sie z krapla i jak nie zdąrzy odparować to właśnie się robi taki ser.. :mrgreen: Więcej jeździć :norty:
-
szum przy 130km jak bym wlaczył wentylator?
Ja mam podobnie. Mam moje Bmw od pół roku i na początku nie robiło mi się tak a po zimie zaczeło. Plastiki mam w całości i też nie wiem co to jest :|
-
Problem z rozruchem!!!!
Silniki 2litrowe 12V w BMW tak mają. W dolnim zakresie obrotów nie ciągną za bardzo dopiero kolo 4000 idą dobrze. Musisz się z tym pogodzić :mad2:
-
Dobry warsztat
Ja też mam silnik dwu litrowy i nie narzekam na osiagi. Silnik ma129km i jest po kapitalnym remoncie :mrgreen: .Wcześniej miałem Golfa 2 GTI z silnikem 112konnym i moge powiedziec , że osiągi są zbliżone choć podejrzewam , że moje BMW nie dało by rady tamtemu Golfowi. Musze dodać , że ostatnio miałem przyjemność wypróbować moje autko. Ścignąłem się z Oplem Calibrą też 2litrową ale 8V , nie miał szans, choć dzielnie się trzymała. Zajeć na chamownie.
-
dziwne zachowanie silnika m40
to mogła być wilgoć lub jakieś niestyki sprawdź kable czy nie mają przebicia. :norty: