Treść opublikowana przez mus102
-
Paliwo zalewa Silnik
Też myślałem o tym czujniku, tylko nie wiem gdzie on jest :cry2:
-
Paliwo zalewa Silnik
Witam. Mam taki problem z moim E34. a mianowicie: Kiedy auto jest zimne i jest zimno nie świeci słońce na niego wszystko jest OK. , lecz gdy tylko zrobi sie cieplej np. po południu i zacznie na autko świecić mocniej słońce silnik ciężko pali. Gdy po dłuższym kręceniu już w końcu zapali zadymi z ruru i czuć od razu paliwo. Tak jakby zalewało silnik. Podobnie dzieje sie gdy silnik jest zagrzany i auto postoi ok. godź. Musze dodać , że jest to silnik 2.0 12V po wymianie pierścieni , nie bierze oleju. I ogólnie chodzi dobrze . Denerwuje mnie to bardzo i jeżeli ma ktoś jakieś pomysły co to może być prosiłbym o jakieś wskazówki. Z góry Dziękuję i Pozdrawiam Mus102
-
nie działa centralny w klapce od baku
Raczej siłownik przy wlewie paliwa. Dostaniesz sie tam od srodka bagażnika
-
Jasny GWINT !! Odkręcenie śruby na wale głównym
Słuchaj musisz wiedziec w którą strone kreci się silnik. Jest tak , że sruba podczas pracy silnika musi sie dokrecac, bo w przeciwnym wypadku by sie odkrecila. Jezeli silnik kreci sie w lewo gwint powinien byc prawy
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
Ok. Jeszcze raz dzięki, ale chyba to zostawie w spokoju . Nie uśmiecha mi sie kupować nowego lusterka gdy coś pójdzie nie tak. :mad2:
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
No właśnie wolałbym szkła nie ruszać, tylko jak idzie dostać sie od tyłu jakoś.
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
O.K Byłbym wdzięczny
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
A od tyłu nie da sie jakos dostać do srodka?? Wspomne , że mam stary typ lusterek znaczy nie na stopce
-
"trzesie kierownica po załozeniu alusów"
Słuchajcie ludziska. Miałem tak jak kolega z tematu. Mam 17'' 235 szerokośc opon i też mi trzepało. Opcja była ta felgi ale sie myliłem. Koła wyważyłem i nie pomogło. Co się okazało: Wspornik układu kierowniczegi miał niezły luz i górne wachacze były do wymiany . Teraz jest :cool2: :cool2:
-
Podgrzewane Lusterka - Problem
Wie ktoś może jak dostać sie do wnętrza lusterka nie niszcząc go? Dokładniej potrzebuje dostać się do instalacjii w lusterku , która jest odpowiedzilna za podgrzewanie lustrka. Lusterko przestało mi grzać ale jak go przestawie w tzw... dziwne położenie to grzeje. Obstawiam na złamany jakiś kabelek albo zimny lut.. Jeżeli wiecie jak się to rozbiera prosiłbym o jakąś pomoc. Z góry dziękuję :?
-
co oznacza potrojny sygnal dzwiekowy
Dokładnie 3 pipnięcia sygnalizują pełną godzine np 14.00 Ale zawsze pipnie kilka sek przed pełną godź
-
wachacze - trzeba wymieniać całe?
Dokładnie masz rację. Gałka musi chodzić ciężko nawet bardzo. Czasami lepiej dać do regeneracjii podobno to lepsze niż kupić szajs. :lol:
-
wachacze - trzeba wymieniać całe?
Możesz jeszcze mieć luz na gałce a w tedy pozostaje ci albo oddać wachacz do regeneracjii albo kupić nowy. Regeneracja u Nas na śląsku ok. 70zł , koszt nowego ciankiej firmy to ok 100-130 zł.
-
Wspornik układu kierowniczego - gdzie to można kupić?
OK. Dzięki!!!!! :P
-
Wspornik układu kierowniczego - gdzie to można kupić?
Dzięki za chęci , ale link niestety nie działa :cry2:
-
Wspornik układu kierowniczego - gdzie to można kupić?
Dzięki. Czyli mam rozumieć , że na drugim końcu nie ma gałki?? która sie wybiła? a cały luz jest na tulei gumowo metalowe??
-
Wspornik układu kierowniczego - gdzie to można kupić?
Witam. Mam duży problem. Mam wybity wspornik układu kierowniczego i nie umię go nigdzie dostać. W większości sklepów nawet nie wiedzą co to jest :mad2: Wie ktoś ile to może kosztować i gdzie to można kupić?? Najlepiej z internetu.. Na Allegro nie ma
-
felgi 17 calowe 8,5 cala szerokie-pomózcie!
Mi się dzieje podobnie. Tyle tylko , że ja mam z przodu 235/45/17 na 8,5 calowych felgach a z tyłu 255/40/17 na 10 calowych felgach. Też mi przód wpada w takie wibracje choć nie zawsze..... :roll: Najgożej jest w koleinach . Pytałem znajomego co ma E39 i ten sam rozmiar opon jak mu sie jeździ i mówił , że Ok. Tylko , że ja mam do wymiany wachacze górne i pare gałek. To pewnie jest ten problem.. Zawieszenie!!! :cool2:
-
gdzie kupić używany silnik 2500 TDS
Allegro..... :cool2:
-
nowe klocki i tarcze
Ja bym zaryzykował. Sam kupiłem (choć nie chętnie) klocki z allegro , też bardzo tanio http://www.allegro.pl/item119865994_klocki_hamulcowe_bmw_e34_przod.html i nie narzekam. Auto hamuje normalnie nie zauważyłem różnicy. Myśle , że warto zaryzykować to nie są zbyt duże pieniądze a na pewno na jakiś czas wystarczą :cool2:
-
zanika moc
może sie zawieszać. Jka to sprawdzić?? Zajechać na komputery..... powinno być wszystko jasne
-
zanika moc
Hmmmm , może czujnik położenia wału?? albo sonda??
-
zanika moc
Słuchaj. Kable mogą mieć czasami przebicie. Filtr paliwa tez wymieniłes? Zobacz ustawienia zaworów.
-
525 TD '95 r. Inspekcja - jak skasować zostawiając oilserwis
Słuchaj. Jak skasowałes Oil Inspection a teraz zaświeciła ci się Inspection kontrolka to nie przejmuj sie tylko skasuj ją normalnie przytrzymaj przez 12 sekund nie ma obawy że oil service ci sie skasuje. On się tylko kasuje gdy się zaświeci.
-
wysoka temperatura silnika
Słuchaj a masz to 2 litrowy silnik 12V??? Jeżeli tak to musisz go dobrze odpowietrzyć .. Ogrzewanie Ci grzeje?? Na odpowietrzniku nie odpowietrzysz dobrze tego silnika miałem z tym kłopot