Skocz do zawartości

mus102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mus102

  1. mus102 odpowiedział(a) na Bary1983 temat w E34
    Ja osobiście miałem swojego czasu na przodzie 245/40/17 a na tyle 255/40/17. Ze względu na złe prowadzenia autka w koleinach zmieniłem przednie opony na 255/45/17 i z tyłu mam 245/40/17, ale na ten sezon kupie 255 lub 265/35/17 bo 245 głupio wyglądają. Są za wąskie do felgi (10'' Borbet A) Ale jeżeli masz odpowiednie felgi , nie ma problemu z 245/40/17 na przód i 265/35/17 lub 255/40/17 na tył.
  2. mus102 odpowiedział(a) na croopsky temat w E34
    Silniczek krokowy. To moze być twój problem.
  3. A ja tego nie rozumie......... jak benzyna moze dostawać sie do oleju i zalewac swiece???? Chyba raczej olej dostaje sie do komory spalania i zawala swiece olejem. I dlatego auto nie pali dobrze, to sie zgodze. Pierscienie do wymiany.
  4. mus102 odpowiedział(a) na Zaku78 temat w E34
    To masz mniej wiecej na wysokosci schowka gumowa zaslepka
  5. mus102 odpowiedział(a) na Zaku78 temat w E34
    Ja to przerabiałem, nie da sie ukryc , że jest to problem. Mi sie udola od strony pasazera , pod schowkiem masz zaslepki gumowe poprzez jedna z nich sie dostaniesz choc proste to nie bedzie mi to zajeło kilka godz az znalazłem patent
  6. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    Ok. Byłbym wdzięczny. Pozdro
  7. mus102 odpowiedział(a) na quaszi temat w E34
    He, nie wiem mi tam lampka wogóle nie świeci gdyż się chyba przepaliła i jestem zadowolony przynajmniej mnie nie denerwuje.
  8. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    Ja na przykład nie mam problemów z obrotami, choć czasami falują chwilami, ale to silniczek krokowy. A teraz np. od czasu napisania tego tematu auto znowu chodzi normalnie (chyba sie wystraszyła)
  9. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    a że paliwa nie trzyma to moze jeszcze być winna pompa zawór zwrotny pomy nie trzyma poprostu. A co do wężyka podciśnienia to ten co idzie od kolektora do regulatora cisnienia paliwa tak mi sie wydaje
  10. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    "dawidowicz128" a pochwal sie ile tam masz przebiegu w twojej?
  11. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    ja najpierwe przemieze czujnik położenia wału bo to może być on..... A teraz już od 2 dni auto znowu chodzi normalnie znaczy zapala
  12. Powinna pasować , choć napewno ma inne przełożenia i jest słabsza może sie rozpaść jak będziesz katował autko
  13. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    A słyszałem jeszcze, że czujnik położenia wału może też takie cuda robić.
  14. mus102 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    Regulator ciśnienia paliwa może robić takie cuda? Da sie go jakoś sprawdzić, ominąć? żeby nie wywalić znowu 250zł lub więcej w błoto??? Może ma ktoś do odsprzedania takie sprawne cudo?
  15. mus102 odpowiedział(a) na dzik444 temat w E34
    Do wymiany opór z dmuchawy
  16. mus102 opublikował(a) temat w E34
    Witam, ponawiam temat gdyż nadal nie rozwiązałem mojego problemu a już mi cię cierpliwość kończy. Problem polega na tym, że zapuścić auto moje to loteria. Czasami pali na dodtyk czy jest -10 czy +10 i czy zimny czy ciepły a czasami jak dziś nie byłem w stanie go zapalić. Jak już się to udało to auto jeździło normalnie i po przejechaniu 15km wyłączyłem silnik na 5min. Po tym czasie auta już nie szło zapalić i kiedy po kilku min. kręcenia rozrusznikiem jak już akumulator umierał auto zapaliło. Przyjechałem do domu po stało z godź pozedłem sprawdzić zapalił na dodtyk Nie mam pojęcia czego to jest wina, świece wymienione, kable, kopułka, palec, cewka też nowa. silnik M20B20. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to prosze o pomoc bo chyba ten szajs sprzedam bo ile można ładować w to auto :cry:
  17. mus102 odpowiedział(a) na fosu temat w E34
    nie, bo tu chodzi o to , że mineralny olej jest gęstrzy i potrzebuje więcej czasu aby dotrzeć pod hydrauliki, a półsyntetyk poplynie szybciej. A mi po jakimś czsie zaczęło grać cały czas, choć na początku był objaw taki jak opisujesz
  18. Przynajmniej teraz wiesz co masz ;]
  19. mus102 odpowiedział(a) na SynTejZiemi temat w E34
    hmmm bardzo ciekawe jak założył głowice na 24 zaworowy blok z wersji M.
  20. mus102 odpowiedział(a) na fosu temat w E34
    Zmień olej, kiedyś jak miałem golfa GTI miałem podobny problem z hydraulikami. Zmieniłem olej na półsyntetyczy i na chwile pomogło. (Na chwilę)
  21. mus102 odpowiedział(a) na pitpetra temat w E34
    Ja myśle, że jak by był termostat padnięty to albo ci się wskazówka nie podniesie ponad niebieskie pole(sam tak własnie mam) albo sie przegrzeje choć przy tych Temp. jakie ostatnio panuja może to być trudne. Na waszym miejscu nie przejmowałbym się tym a obserwował wskazówke
  22. mus102 odpowiedział(a) na SynTejZiemi temat w E34
    Ja bym się sam pokusił za takie pieniądze choć przyznam kolegom, że coś tu śmierdzi. Nikt nie sprzedaje BMW w super stanie za taka kase.......
  23. mus102 odpowiedział(a) na quaszi temat w E34
    mi tez lampka z rezerwy nie dziala, ale ratuje mnie komputer bo pokazuje na ile km mam jeszcze benzyny w baku. Z doswiadczenia wiem ze mozna mu ufac
  24. mus102 odpowiedział(a) na BOTTOM temat w E34
    moze pompa paliwa zakanćza żywot ?? To by wyjasniało dlaczego na wolnych chodzi.... bo potrzebuje mniej paliwa
  25. kłócicie się o zapinki pasów mam rozumieć , które to w sedanie są przy drzwiach a w kombi od srodka?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.