Treść opublikowana przez mus102
-
Jaka max szeroka opona na tył??
Ja osobiście miałem swojego czasu na przodzie 245/40/17 a na tyle 255/40/17. Ze względu na złe prowadzenia autka w koleinach zmieniłem przednie opony na 255/45/17 i z tyłu mam 245/40/17, ale na ten sezon kupie 255 lub 265/35/17 bo 245 głupio wyglądają. Są za wąskie do felgi (10'' Borbet A) Ale jeżeli masz odpowiednie felgi , nie ma problemu z 245/40/17 na przód i 265/35/17 lub 255/40/17 na tył.
-
E34 M50-DZIWNE OBROTY SILNIKA
Silniczek krokowy. To moze być twój problem.
-
[E34] 520i Benzyna dostaje się do oleju
A ja tego nie rozumie......... jak benzyna moze dostawać sie do oleju i zalewac swiece???? Chyba raczej olej dostaje sie do komory spalania i zawala swiece olejem. I dlatego auto nie pali dobrze, to sie zgodze. Pierscienie do wymiany.
-
Akumulator z przodu, jak dojść ?
To masz mniej wiecej na wysokosci schowka gumowa zaslepka
-
Akumulator z przodu, jak dojść ?
Ja to przerabiałem, nie da sie ukryc , że jest to problem. Mi sie udola od strony pasazera , pod schowkiem masz zaslepki gumowe poprzez jedna z nich sie dostaniesz choc proste to nie bedzie mi to zajeło kilka godz az znalazłem patent
-
[E34] Loteria z rozruchem
Ok. Byłbym wdzięczny. Pozdro
-
Rezerwa w e34, ile to litrow?
He, nie wiem mi tam lampka wogóle nie świeci gdyż się chyba przepaliła i jestem zadowolony przynajmniej mnie nie denerwuje.
-
[E34] Loteria z rozruchem
Ja na przykład nie mam problemów z obrotami, choć czasami falują chwilami, ale to silniczek krokowy. A teraz np. od czasu napisania tego tematu auto znowu chodzi normalnie (chyba sie wystraszyła)
-
[E34] Loteria z rozruchem
a że paliwa nie trzyma to moze jeszcze być winna pompa zawór zwrotny pomy nie trzyma poprostu. A co do wężyka podciśnienia to ten co idzie od kolektora do regulatora cisnienia paliwa tak mi sie wydaje
-
[E34] Loteria z rozruchem
"dawidowicz128" a pochwal sie ile tam masz przebiegu w twojej?
-
[E34] Loteria z rozruchem
ja najpierwe przemieze czujnik położenia wału bo to może być on..... A teraz już od 2 dni auto znowu chodzi normalnie znaczy zapala
-
Czy skrzynia biegow od e34 2.0 12v bedzie pasowala do 2.5 12
Powinna pasować , choć napewno ma inne przełożenia i jest słabsza może sie rozpaść jak będziesz katował autko
-
[E34] Loteria z rozruchem
A słyszałem jeszcze, że czujnik położenia wału może też takie cuda robić.
-
[E34] Loteria z rozruchem
Regulator ciśnienia paliwa może robić takie cuda? Da sie go jakoś sprawdzić, ominąć? żeby nie wywalić znowu 250zł lub więcej w błoto??? Może ma ktoś do odsprzedania takie sprawne cudo?
- E-34 nawiew
-
[E34] Loteria z rozruchem
Witam, ponawiam temat gdyż nadal nie rozwiązałem mojego problemu a już mi cię cierpliwość kończy. Problem polega na tym, że zapuścić auto moje to loteria. Czasami pali na dodtyk czy jest -10 czy +10 i czy zimny czy ciepły a czasami jak dziś nie byłem w stanie go zapalić. Jak już się to udało to auto jeździło normalnie i po przejechaniu 15km wyłączyłem silnik na 5min. Po tym czasie auta już nie szło zapalić i kiedy po kilku min. kręcenia rozrusznikiem jak już akumulator umierał auto zapaliło. Przyjechałem do domu po stało z godź pozedłem sprawdzić zapalił na dodtyk Nie mam pojęcia czego to jest wina, świece wymienione, kable, kopułka, palec, cewka też nowa. silnik M20B20. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to prosze o pomoc bo chyba ten szajs sprzedam bo ile można ładować w to auto :cry:
-
klępią mi zawory
nie, bo tu chodzi o to , że mineralny olej jest gęstrzy i potrzebuje więcej czasu aby dotrzeć pod hydrauliki, a półsyntetyk poplynie szybciej. A mi po jakimś czsie zaczęło grać cały czas, choć na początku był objaw taki jak opisujesz
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Przynajmniej teraz wiesz co masz ;]
-
Pytanie o kupno auta (E34)
hmmm bardzo ciekawe jak założył głowice na 24 zaworowy blok z wersji M.
-
klępią mi zawory
Zmień olej, kiedyś jak miałem golfa GTI miałem podobny problem z hydraulikami. Zmieniłem olej na półsyntetyczy i na chwile pomogło. (Na chwilę)
-
Dziwna sprawa z chłodzeniem
Ja myśle, że jak by był termostat padnięty to albo ci się wskazówka nie podniesie ponad niebieskie pole(sam tak własnie mam) albo sie przegrzeje choć przy tych Temp. jakie ostatnio panuja może to być trudne. Na waszym miejscu nie przejmowałbym się tym a obserwował wskazówke
-
Pytanie o kupno auta (E34)
Ja bym się sam pokusił za takie pieniądze choć przyznam kolegom, że coś tu śmierdzi. Nikt nie sprzedaje BMW w super stanie za taka kase.......
-
Rezerwa w e34, ile to litrow?
mi tez lampka z rezerwy nie dziala, ale ratuje mnie komputer bo pokazuje na ile km mam jeszcze benzyny w baku. Z doswiadczenia wiem ze mozna mu ufac
-
CHWILOWA UTRATA MOCY
moze pompa paliwa zakanćza żywot ?? To by wyjasniało dlaczego na wolnych chodzi.... bo potrzebuje mniej paliwa
-
Kanapa pasuje od sedana do kombi?
kłócicie się o zapinki pasów mam rozumieć , które to w sedanie są przy drzwiach a w kombi od srodka?