Treść opublikowana przez mus102
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Olej na swiecach ?? przyczyną mogą być też zgrymniałe uszczelniacze zaworów.
-
520i M50 problem ze swiatłami
praca nie warta zachodu. Nic to nie da nawet jak wymienisz na nowe. A jak da to bardzo niewiele
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Na ciepłym odpala bo to co jest w cylindrze na swiecach to odparuje w jakims stopniu.
-
520i M50 problem ze swiatłami
Samopoziomowania raczej nie sprawdzaja gorzej ze spryskiwaczami. Trzeba je miec, można je kupic na allegro . Były wersje ze spryskiwaczami.
-
Przerywa przy dodaniu gazu 2,5 24V
Silniki M20 zawory ustawiasz samemu, silniki z serii M50 są regulowane hydraulicznie. Ciśnienie w cylindrach powinno być między 9 a 11 barów. Przynajmniej tak mialem w mojej m20b20. W pieciu cylindrach było po 9-9,5 a w jedym 5 barów. I to wystarczyło żeby autko nie chodzilo odpowiednio dobrze. Upewnij się czy na pewno świece nie mają przebicia lub cewki.
-
520i M50 problem ze swiatłami
Światła w Bmw E34 z reguły słabo świecą u Wszystkich. Takie to już są światła. Ewentualnie możesz założyć Xenon z Allegro tylko musisz uważać na Policje.
-
olej w kolektorze ssacym M60 B30
Kolego ORTOGRAFIA, popraw to bo nikt ci nnie pomoże tego sie nie da czytac.
-
520i problem z centralnym zamkiem!pomocy szukam
Czasami tak sie dzieje, ale powinienes umiec otworzyc go mechanicznie, żeby to zrobic musisz ciut wyciagnac kluczyk tak z 2mm i otworzyc
-
m20b20 dodatkowa pompa wody podłączenie
krupek2 tenlink do schematu pochodzi z wersjii M50 linkia m50b20. Ja myślę, że jednak coś masz nie tak, mam silnik w mojej m20b20 z roku '88 i nie ma problemów z ogrzewaniem na wolnych obrotach nawet przy dzisiejszym mrozie ponad -10stopni. Grzeje czy tak czy owak a żadnej dodatkowej pompki nie mam. Pozdro
-
nawiew kabiny działa tylkona najwyższym biegu
Do wymiany opór dmuchawy. Zrób to sam www.bmw-cars.pl - Tam znajdziesz poradnik z serii "Sam Naprawiam"
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
No tak. Dlatego przynajmniej ja mam taka zasade zeby robic wszystko na biezaco. Kiedys tak sie wlasnie wje....m. Nazbierało sie na ponad 1500zł. MOD EDIT: Zaraz nazbiera się trochę ostrzeżeń :!: REGULAMIN
-
520i ekonomiczna jazda
Dokładnie też to zauważyłem.
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
No tak, ale zawieszenie zawsze się wybije na naszych drogach w/g mnie to się nie liczy. Jak w tym tak i w innym aucie trzeba w zależności kto ile jeździ wymienić jak nie wahacze to gałki itd. Rzeczy eksploatacyjne. Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świat. www.bmw-cars.pl
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
A ja tyam zainwestowałem okolo 1000zł w silnik M20B20 i już zrobilem 80tys km po tym małym remoncie i nie nazekam :cool2: Kupisz silnik i tez nie wiadomo jaki. Pochodzi miesiac i padnie i co wtedy???
-
Przerywa przy dodaniu gazu 2,5 24V
Przyczyn może byc wiele. Ale na początek sprawdz kompresje jak pisze kolega wyżej
-
[M50 Vanos] mocno dymi na biało na zimnym i ciepłym :(
Biały dym??? Może płyt dostaje się z chłodnicy, sprawdź
-
moduł komfortu
Polecam ksuążkę Sam Naprawiam. Takową znajdziesz na stronie http://www.bmw-cars.pl. DziałDownload dostępny dla zarejestrowanych
-
[e-39]BOCZNA TYLNA SZYBA NIE PODNOSI SIĘ
Proponuje sprawdzić ślizgi, casami się zużywają i tak się własnie dzieje. Koszt 20zł wymiany
- lusterka
-
520i ekonomiczna jazda
Ja jak mi się nie spieszy to zmieniam tak miedzy 2500-3000, ale jak mi odbije to kręce nawet do 6500(do odcięcia), ale na szczęście żadko się to zdaża :cool2:
-
520 M20B20 -Zgasła i nie chce odpalić:((
Miałem podobny problem. I tak jak pisze kolega "Szela4x4" wyżej odma była problemem, tyle, że miałem ze starości popękaną od dołu na pierwszy rzut oka było wszystko ok. Autko dostawało fałszywe powietrze. Po wymianie problem zniknął. Dodam, że najpierw wymieniłem kable, świece, i czujnik temp.
-
Zakup e39 530d auto 2000r
Dane techniczne poszczególnych modeli mozesz sobie porównać np. tutaj http://www.bmw-cars.pl
-
Porada 525i czy 530i V8
Wejdź np. na http://www.bmw-cars.pl i porównaj dane techniczne choćby
-
Ktora wersje wybrac z E34 525 diesel'ow?
Polecam serwis http://www.bmw-cars.pl Znajdziesz tam szczegółowe dane modeli E34.
- waHacze