Skocz do zawartości

kaylo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaylo

  1. Proszę o rozkodowanie WBADF71010BS62408 WBAAJ51090AD52680 WBAFA51050LM36115 Z góry dzięki
  2. kaylo odpowiedział(a) na czeski1811 temat w E34
    To niema co porównywać, jak odpalisz zimne auto to komputer pokaże grubo ponad 3l, a jak już się nagrzeje będzie poniżej 2l
  3. kaylo odpowiedział(a) na czeski1811 temat w E34
    Ale podajecie spalanie na rozgrzanym silniku?
  4. Na początek odłącz sondę
  5. kaylo odpowiedział(a) na taiger temat w E34
    "bo silniki te widziałem z przebiegiem 500 k km i jeździły" - taki przebieg ma minimum 90% e34, ludzie robią po 900tys km tymi autami.
  6. Sprawdź stan płynu hamulcowego
  7. kaylo odpowiedział(a) na MJD temat w E34
    Chyba przesadzasz i nie ogarniasz co Ci próbowałem wytłumaczyć, chodziło mi o to czy jeśli silnik jest wyłączony to czy można obracać wiatrakiem. A co do paluszków to trochę przesadzasz, kiedyś ręką połamałem śmigła wiatraka i ręce mam całe :mrgreen: Mi się bardzo podoba dźwięk visco :cool2:
  8. kaylo odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Może czujnik temperatury silnika, tak jakby nie działało ssanie. Spróbuj uruchomić zimny silnik bez podpiętej sondy. A na ciepłym na BP kręci się do końca, np. na 2 czy 3 biegu?
  9. kaylo odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    Jak motor się nagrzeje to chodzi normalnie na BP?
  10. kaylo odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    "jak rozgrzeje sie troche silnik problem znika, odpala normalnie i wogule" - na BP? Czy po przełączeniu na LPG chodzi normalnie?
  11. kaylo odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    A gaz masz zwykły czy sekwencję?
  12. kaylo odpowiedział(a) na MJD temat w E34
    Co znaczy że na sztywno? Da się zatrzymać wiatrak ręką? Na wyłączonym silniku można kręcić wiatrakiem? Visco zawsze się kręci, tylko wolniej od silnika, dopiero gdy chłodnica będzie nagrzana to olej w visco gęstnieje i wentylator przyśpiesza.
  13. kaylo odpowiedział(a) na 931 temat w E34
    Sprawdź dokładnie czy w oleju nie ma wody, bo po tym co piszesz, wydaje mi się że masz uszkodzoną uszczelkę pod głowicą.
  14. Czujnik jest obok lewego halogenu za zaślepką. -37 wyświetla najczęściej gdy jest przerwany kabel, czy też niema czujnika.
  15. kaylo odpowiedział(a) na przemo23 temat w E34
    Tak odkręcasz tą nakrętkę i będziesz miał cały zespół elementów.
  16. Jak dobrze oczyścisz i odtłuścisz to będzie OK. Mi nawet często zdarza się składać takie elementy na pastę i niema problemu.
  17. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HC11&mospid=47373&btnr=13_0291&hg=13&fg=15&hl=4 Wystarczy odrobina chęci i wszystko jest, wystarczy poszukać. Jeśli nie kupisz u siebie w okolicy uszczelki, to złóż na silikon, a najlepiej na pastę. Tylko musisz dobrze oczyścić i odtłuścić.
  18. kaylo odpowiedział(a) na przemo23 temat w E34
    Jeśli paliwo będzie leciało powrotem to pompa sprawna. Na listwie wtryskowej jest regulator, który utrzymuje odpowiednie ciśnienie, czyli jak pójdzie paliwo powrotem, będzie to oznaczało że regulator puszcza nadmiar ciśnienia wytworzony przez pompę, a na listwie jest utrzymywane odpowiedni ciśnienie.
  19. kaylo odpowiedział(a) na przemo23 temat w E34
    Zaznaczyłem Ci na fotce, jeden zasilenie drugi powrót, nie pamiętam który to który. http://img39.imageshack.us/i/111ezy.jpg/
  20. kaylo odpowiedział(a) na przemo23 temat w E34
    Niekonieczni 100% sprawdzeni pompy tylko manometrem. A czy buczy czy nie, to może zobaczyć na samochodzie. Często po zdemontowaniu pompy pompa chodzi, a gdy ją założysz już nie. Najlepiej odkręć przy kolektorze ssącym wężyk powrotny paliwa i niech ktoś zacznie kręcić rozrusznikiem. Jeśli powrotem będzie leciało to powinno być ok.
  21. Proszę o rozkodowanie i z góry Dzięki WBAGG81030df87293
  22. kaylo odpowiedział(a) na przemo23 temat w E34
    Sprawdź pompę paliwa
  23. Tak z daleka to nikt Ci nie powie co to może być, jest tyle możliwości. Wystarczy podłączyć amperomierz i trzeba szukać co to pobiera, innego wyjścia nie widzę.
  24. kaylo odpowiedział(a) na bastek5253 temat w E34
    Na próbę odłącz sondę
  25. kaylo odpowiedział(a) na krzys57 temat w E34
    Ja na twoim miejscu wymieniłbym uszczeniacze, i wszystkie możliwe podkładki, uszczelki. Koszt nie jest wielki. Zobacz sobie na realoem wszystko jest pokazane.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.