Treść opublikowana przez kaylo
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie WBADF71010BS62408 WBAAJ51090AD52680 WBAFA51050LM36115 Z góry dzięki
-
Jaka macie spalanie chwilowe
To niema co porównywać, jak odpalisz zimne auto to komputer pokaże grubo ponad 3l, a jak już się nagrzeje będzie poniżej 2l
-
Jaka macie spalanie chwilowe
Ale podajecie spalanie na rozgrzanym silniku?
-
Do 3500 obrotow bardzo mulowato jedzie M50
Na początek odłącz sondę
-
e34 za 2.700
"bo silniki te widziałem z przebiegiem 500 k km i jeździły" - taki przebieg ma minimum 90% e34, ludzie robią po 900tys km tymi autami.
-
kontrolka zużycia okładzin hamulcowych
Sprawdź stan płynu hamulcowego
-
Visco i większe spalanie E34
Chyba przesadzasz i nie ogarniasz co Ci próbowałem wytłumaczyć, chodziło mi o to czy jeśli silnik jest wyłączony to czy można obracać wiatrakiem. A co do paluszków to trochę przesadzasz, kiedyś ręką połamałem śmigła wiatraka i ręce mam całe :mrgreen: Mi się bardzo podoba dźwięk visco :cool2:
-
ciężko odpala
Może czujnik temperatury silnika, tak jakby nie działało ssanie. Spróbuj uruchomić zimny silnik bez podpiętej sondy. A na ciepłym na BP kręci się do końca, np. na 2 czy 3 biegu?
-
ciężko odpala
Jak motor się nagrzeje to chodzi normalnie na BP?
-
ciężko odpala
"jak rozgrzeje sie troche silnik problem znika, odpala normalnie i wogule" - na BP? Czy po przełączeniu na LPG chodzi normalnie?
-
ciężko odpala
A gaz masz zwykły czy sekwencję?
-
Visco i większe spalanie E34
Co znaczy że na sztywno? Da się zatrzymać wiatrak ręką? Na wyłączonym silniku można kręcić wiatrakiem? Visco zawsze się kręci, tylko wolniej od silnika, dopiero gdy chłodnica będzie nagrzana to olej w visco gęstnieje i wentylator przyśpiesza.
-
Problem z odpalaniem M50B25
Sprawdź dokładnie czy w oleju nie ma wody, bo po tym co piszesz, wydaje mi się że masz uszkodzoną uszczelkę pod głowicą.
-
termometr - temperatura zewnętrzna -37
Czujnik jest obok lewego halogenu za zaślepką. -37 wyświetla najczęściej gdy jest przerwany kabel, czy też niema czujnika.
-
nie jeżdzi na pb , lpg ok
Tak odkręcasz tą nakrętkę i będziesz miał cały zespół elementów.
-
wycieki płynu chłodniczego spod przepustnicy m20b20.
Jak dobrze oczyścisz i odtłuścisz to będzie OK. Mi nawet często zdarza się składać takie elementy na pastę i niema problemu.
-
wycieki płynu chłodniczego spod przepustnicy m20b20.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HC11&mospid=47373&btnr=13_0291&hg=13&fg=15&hl=4 Wystarczy odrobina chęci i wszystko jest, wystarczy poszukać. Jeśli nie kupisz u siebie w okolicy uszczelki, to złóż na silikon, a najlepiej na pastę. Tylko musisz dobrze oczyścić i odtłuścić.
-
nie jeżdzi na pb , lpg ok
Jeśli paliwo będzie leciało powrotem to pompa sprawna. Na listwie wtryskowej jest regulator, który utrzymuje odpowiednie ciśnienie, czyli jak pójdzie paliwo powrotem, będzie to oznaczało że regulator puszcza nadmiar ciśnienia wytworzony przez pompę, a na listwie jest utrzymywane odpowiedni ciśnienie.
-
nie jeżdzi na pb , lpg ok
Zaznaczyłem Ci na fotce, jeden zasilenie drugi powrót, nie pamiętam który to który. http://img39.imageshack.us/i/111ezy.jpg/
-
nie jeżdzi na pb , lpg ok
Niekonieczni 100% sprawdzeni pompy tylko manometrem. A czy buczy czy nie, to może zobaczyć na samochodzie. Często po zdemontowaniu pompy pompa chodzi, a gdy ją założysz już nie. Najlepiej odkręć przy kolektorze ssącym wężyk powrotny paliwa i niech ktoś zacznie kręcić rozrusznikiem. Jeśli powrotem będzie leciało to powinno być ok.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie i z góry Dzięki WBAGG81030df87293
-
nie jeżdzi na pb , lpg ok
Sprawdź pompę paliwa
-
UCIEKA PRĄD NA POSTOJU? ALE GDZIE ON IDZIE?
Tak z daleka to nikt Ci nie powie co to może być, jest tyle możliwości. Wystarczy podłączyć amperomierz i trzeba szukać co to pobiera, innego wyjścia nie widzę.
-
E34 525i 24v rok 1990
Na próbę odłącz sondę
-
tylni most
Ja na twoim miejscu wymieniłbym uszczeniacze, i wszystkie możliwe podkładki, uszczelki. Koszt nie jest wielki. Zobacz sobie na realoem wszystko jest pokazane.