Skocz do zawartości

kaylo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaylo

  1. kaylo odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    Mam dwa pokrętła, klimę, a na kratce nawiewu środkowego jest regulacja ciepło zimno, ale nie wiem po co, jak to nie reaguje na nic, temperatura zmienia się tylko panelem od ogrzewania.
  2. kaylo odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    Jak zawsze? Jak mi leci ciepłe.
  3. kaylo odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    Posiadam egzemplarz z 92r. czyli przed liftem, a ze środka leci ciepłe jak i zimne. A co z tylnym nawiewem, czy tam tez powinno lecieć ciepłe? Bo mi leci tylko zimne. A co do opon, to tylko nowe i markowych firm. Osobiście mam założone goodyear, wcześniej dunlop i powiem że warte polecenia.
  4. kaylo odpowiedział(a) na celyna temat w E34
    Ja mam zrobiony kabelek z jednej strony krokodylek, a z drugiej pin, który ładnie pasuje w otwór w gnieździe, nie mam żadnych kontrolek.
  5. kaylo odpowiedział(a) na celyna temat w E34
    Nr.19 w gnieździe to masa, więc niema różnicy.
  6. Szarpie cały czas czy np. jak jest zimny, ciepły, przy ruszaniu, czy może przy wyższych obrotach?
  7. kaylo odpowiedział(a) na Wojtass100 temat w E34
    A sprawdziłeś czy jest napięcie, gdy usiłujesz odpalić auto?
  8. kaylo odpowiedział(a) na niewolnik2222 temat w E34
    No to pewnie już wiesz dlaczego nie było ogrzewania, jeśli zaczyna ubywać płynu, najczęściej objawia się to właśnie brakiem ogrzewania.
  9. kaylo odpowiedział(a) na niewolnik2222 temat w E34
    Odłącz nagrzewnice pod maską od zaworów i przepłucz ją wodą za pomocą węża ogrodowego pod ciśnieniem, raz w jedną stronę, raz w drugą. Zobaczysz czy był tam jakiś syf. A zaworki pykają?
  10. kaylo odpowiedział(a) na guciu temat w E34
    O jakie przerabiania Ci chodzi?
  11. kaylo odpowiedział(a) na guciu temat w E34
    http://img521.imageshack.us/i/dyfer.jpg/
  12. kaylo odpowiedział(a) na pawelkra5 temat w E34
    Z przodu cała piasta, z tyłu same łożyska. Są dwa rodzaje, różnią się wieńcem od czujnika abs-u
  13. Miąłem padniętą sondę, a komputer nie pokazywał błędu, u mnie chyba nawet niema lampki dotyczącej awarii, nawet na schemacie. A te objawy wystąpiły nagle, z dnia na dzień?
  14. Trochę na temat sekwencji wiem, sam zakładałem w swoim samochodzie wszystko od podstaw i wszystkie elementy jakie teraz mam są z naddatkiem, nic na styk. Ma działać i tyle, nie lubię jak coś nie domaga. Na LPG ma jeździć jak na BP nawet do odcinki. Co nie oznacza że katuje silnik. "Fikcyjne oznaczenia" - producenci zawyżają moc do jakich te reduktory się nadają, co tu dużo mówić, chyba nie trzeba tłumaczyć.
  15. Co do reduktora to podane przez producenta wartości są fikcyjne. Ja mam reduktor teoretycznie do 350km, miałem do 240km to nawet 4,5tys obr/min nie mogłem osiągnąć. Jakim cudem zmienisz parametry, aby słabszy reduktor obsługiwał mocny silnik, przecież mieszanka nie może być uboga. Komputer LPG jeśli zobaczy że mieszanka jest uboga to wydłuża czasy wtrysku, tak że reduktor nie wyrabia, spadnie ciśnienie gazu do wartości odpowiadającej przełączeniu na BP "Zmienialiśmy z chłopakami wtryski na większe" - pewnie rozwiercali tylko dysze kalibracyjne A jakie miałeś te wtryskiwacze?
  16. A próbowałeś palić go bez sondy?
  17. Najczęściej z powodu oszczędność instalatorów, skoro reduktor nie wyrabia to po co dokładać kilka złotych jak można to zrobić tak. Tylko ciekawe ile użytkowników zgodziło by się na to rozwiązanie, wiedząc jak to ma działać.
  18. kaylo odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    Pasują bez większych problemów. Znajomy sprzedaje części i fotele z e32 wkładał już kilka razy do e34. Niektórzy nie byli pewni czy wejdą, to zakładali na miejscu.
  19. Sorry że Cię uraziłem, na pewno zdarzają się osoby które dbają o bezpieczeństwo, ale osobiście nie spotkałem się z takimi.
  20. kaylo odpowiedział(a) na lecho525 temat w E34
    To coś nie tak z wtryskami miałeś. Miałem podobnie, pomagało czyszczenie, ale nie na długo, teraz zmieniłem na coś normalnego i śmiga.
  21. kaylo odpowiedział(a) na lecho525 temat w E34
    "atonre" w stagu sam robisz mapy, jest to jeden z lepszych sterowników.Twoje kłopoty pewnie były spowodowane słabymi wtryskiwaczami, złym montażem, czy tez złym doborem pozostałych elementów.
  22. kaylo odpowiedział(a) na lecho525 temat w E34
    Ja Ci mogę polecić Sterownik - Stag 300-6 plus Wtryskiwacze - HANA 2000 Reduktor Scorpion GT lub 2x Magic 3
  23. Zgadzam się w 100%
  24. Ale twarde klocki lepiej hamują, wiadomo tarcze szybciej się zużywają, ale coś za coś. Ja do motocykla kupuje tylko twarde klocki, i mam pewność że zahamuje tu gdzie chcę. Nie wiem czy te tanie są twarde czy nie, wiem tylko że długo nie pracują,a droga hamowania jest dużo dłuższa, więc jaki jest sens fikcyjnej oszczędności? Kupować tylko markowe klocki i tyle, co tu dużo mówić.
  25. Przy pracy na LPG pompa ma pracować nadal! Nie stosuje się patentów z allegro (ala oszczędność) Jazda na dwóch paliwach była wtedy gdy, padł przekaźnik od wyłączania wtryskiwaczy BP (LPG 2-gen.) Ale wtedy nie da się jeździć samochodem. "salas89" a Tobie po prostu wtryskiwacze padły, pewnie latałeś tylko na LPG, a na BP od święta.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.