Treść opublikowana przez kaylo
-
E34 525i ogrzewanie i inne....
Mam dwa pokrętła, klimę, a na kratce nawiewu środkowego jest regulacja ciepło zimno, ale nie wiem po co, jak to nie reaguje na nic, temperatura zmienia się tylko panelem od ogrzewania.
-
E34 525i ogrzewanie i inne....
Jak zawsze? Jak mi leci ciepłe.
-
E34 525i ogrzewanie i inne....
Posiadam egzemplarz z 92r. czyli przed liftem, a ze środka leci ciepłe jak i zimne. A co z tylnym nawiewem, czy tam tez powinno lecieć ciepłe? Bo mi leci tylko zimne. A co do opon, to tylko nowe i markowych firm. Osobiście mam założone goodyear, wcześniej dunlop i powiem że warte polecenia.
- inspekcja
- inspekcja
-
BMW E34 525 ix SZARPANIE NA GAZIE
Szarpie cały czas czy np. jak jest zimny, ciepły, przy ruszaniu, czy może przy wyższych obrotach?
-
zasilane paliwem
A sprawdziłeś czy jest napięcie, gdy usiłujesz odpalić auto?
-
Nie działa ogrzewanie
No to pewnie już wiesz dlaczego nie było ogrzewania, jeśli zaczyna ubywać płynu, najczęściej objawia się to właśnie brakiem ogrzewania.
-
Nie działa ogrzewanie
Odłącz nagrzewnice pod maską od zaworów i przepłucz ją wodą za pomocą węża ogrodowego pod ciśnieniem, raz w jedną stronę, raz w drugą. Zobaczysz czy był tam jakiś syf. A zaworki pykają?
-
[e-34] dyfer... czy spasuje???
O jakie przerabiania Ci chodzi?
-
[e-34] dyfer... czy spasuje???
http://img521.imageshack.us/i/dyfer.jpg/
-
Piasta przednia
Z przodu cała piasta, z tyłu same łożyska. Są dwa rodzaje, różnią się wieńcem od czujnika abs-u
-
ogromne spalnie i szarpanie na zimnym
Miąłem padniętą sondę, a komputer nie pokazywał błędu, u mnie chyba nawet niema lampki dotyczącej awarii, nawet na schemacie. A te objawy wystąpiły nagle, z dnia na dzień?
-
jazda na gazie i benzynie jednoczesnie. mozliwe?
Trochę na temat sekwencji wiem, sam zakładałem w swoim samochodzie wszystko od podstaw i wszystkie elementy jakie teraz mam są z naddatkiem, nic na styk. Ma działać i tyle, nie lubię jak coś nie domaga. Na LPG ma jeździć jak na BP nawet do odcinki. Co nie oznacza że katuje silnik. "Fikcyjne oznaczenia" - producenci zawyżają moc do jakich te reduktory się nadają, co tu dużo mówić, chyba nie trzeba tłumaczyć.
-
jazda na gazie i benzynie jednoczesnie. mozliwe?
Co do reduktora to podane przez producenta wartości są fikcyjne. Ja mam reduktor teoretycznie do 350km, miałem do 240km to nawet 4,5tys obr/min nie mogłem osiągnąć. Jakim cudem zmienisz parametry, aby słabszy reduktor obsługiwał mocny silnik, przecież mieszanka nie może być uboga. Komputer LPG jeśli zobaczy że mieszanka jest uboga to wydłuża czasy wtrysku, tak że reduktor nie wyrabia, spadnie ciśnienie gazu do wartości odpowiadającej przełączeniu na BP "Zmienialiśmy z chłopakami wtryski na większe" - pewnie rozwiercali tylko dysze kalibracyjne A jakie miałeś te wtryskiwacze?
-
ogromne spalnie i szarpanie na zimnym
A próbowałeś palić go bez sondy?
-
jazda na gazie i benzynie jednoczesnie. mozliwe?
Najczęściej z powodu oszczędność instalatorów, skoro reduktor nie wyrabia to po co dokładać kilka złotych jak można to zrobić tak. Tylko ciekawe ile użytkowników zgodziło by się na to rozwiązanie, wiedząc jak to ma działać.
-
wymiana siedzen e34 pomocy
Pasują bez większych problemów. Znajomy sprzedaje części i fotele z e32 wkładał już kilka razy do e34. Niektórzy nie byli pewni czy wejdą, to zakładali na miejscu.
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
Sorry że Cię uraziłem, na pewno zdarzają się osoby które dbają o bezpieczeństwo, ale osobiście nie spotkałem się z takimi.
-
lpg w 525i
To coś nie tak z wtryskami miałeś. Miałem podobnie, pomagało czyszczenie, ale nie na długo, teraz zmieniłem na coś normalnego i śmiga.
-
lpg w 525i
"atonre" w stagu sam robisz mapy, jest to jeden z lepszych sterowników.Twoje kłopoty pewnie były spowodowane słabymi wtryskiwaczami, złym montażem, czy tez złym doborem pozostałych elementów.
-
lpg w 525i
Ja Ci mogę polecić Sterownik - Stag 300-6 plus Wtryskiwacze - HANA 2000 Reduktor Scorpion GT lub 2x Magic 3
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
Zgadzam się w 100%
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
Ale twarde klocki lepiej hamują, wiadomo tarcze szybciej się zużywają, ale coś za coś. Ja do motocykla kupuje tylko twarde klocki, i mam pewność że zahamuje tu gdzie chcę. Nie wiem czy te tanie są twarde czy nie, wiem tylko że długo nie pracują,a droga hamowania jest dużo dłuższa, więc jaki jest sens fikcyjnej oszczędności? Kupować tylko markowe klocki i tyle, co tu dużo mówić.
-
jazda na gazie i benzynie jednoczesnie. mozliwe?
Przy pracy na LPG pompa ma pracować nadal! Nie stosuje się patentów z allegro (ala oszczędność) Jazda na dwóch paliwach była wtedy gdy, padł przekaźnik od wyłączania wtryskiwaczy BP (LPG 2-gen.) Ale wtedy nie da się jeździć samochodem. "salas89" a Tobie po prostu wtryskiwacze padły, pewnie latałeś tylko na LPG, a na BP od święta.