Treść opublikowana przez guzior2
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Ale cały czas piszesz o R18 a założyciel tematu chce kupić R19, linki które dałeś są dla R17 i R18.
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Jak Ty to sprawdzasz ? Ja wybrałem F11 LCI z X-drive i tylko Styling 281 ma 8 cali szerokości i ET33 a reszta R19 ma 8,5 cala i też ET33. https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/36-kola/i56526/kL/sN/r2015/m03 Edit: Oj chyba coś przeoczyłeś :wink:
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Tak wiem, dlatego tym bardziej nie powinno być problemów, jedynie będą bardziej schowane w nadkolu o 8,5mm od zalecanych 8,5 calowych ET33 R19
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Et33? A nie 30? Ja patrzyłem na X-drive i do tego modelu R19 z tym że 8,5 cala ET jest 33 na wszystkich 4 felgach.
-
Całkowity brak prądu
Sprawdź klemy przy akumulatorze i na drugim ich końcu tam gdzie łączą się z karoserią.
-
Inne opony do 530d (bez xDrive)
Najprościej użyj kalkulatorów opon które są dostępne wszędzie: https://wulkanizacja.krakow.pl/oblicz-zamiennik-opony/
-
Inne opony do 530d (bez xDrive)
Ej, weź Ty się uspokój. To tylko proste E60 a nie G30 Proste ale ich nie rozumiesz :D
-
Inne opony do 530d (bez xDrive)
Jeśli różnica w średnicy przodu a tyłu to prawie 1,5 cm (ponad 2%) to ilość obrotowa kół zliczana przez czujniki ABS spokojnie mogą pokazać komunikat o spadku ciśnienia ale to jest jeszcze mały problem, gorszy to w razie utraty przyczepności któregoś koła systemy wspomagające zadziałają nieprawidłowo i może się to skończyć bardzo źle. Wytyczne podawane przez producentów nie są dla jaj, trzeba się znać żeby kombinować na własną rękę.
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Oryginalne do twojego samochodu mają ET33 tak że 2mm różnicy nie powinno robić problemu.
-
Inne opony do 530d (bez xDrive)
Nie zdziw się jak zobaczysz komunikaty o przebitej oponie nie wspominając o prawidłowym działaniu systemów wspomagających ABS i DTC.
-
BMW F10 n47 klapy wirowe
Otwór po ośce od klapek zaślepisz tym: https://allegro.pl/oferta/zaslepka-kolektora-ssacego-bmw-diesel-2-5-3-0-n57-7224198530
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Temp. Chłodziwa też tam jest i pokazuje poprawnie ale oleju już nie.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
pawelgawel dlaczego w silniku B47 w f10 temperatura oleju w apce bardzo odbiega od tego co widać w ukrytym menu i na zegarach ? Np. dzisiaj porównywałem i przy temp. na zewnątrz 25 stopni temperatura oleju w ukrytym menu osiągnęła 100 stopni po ok. 10 km. a btool pokazywał w tedy ok. 45 stopni i bardzo wolno wzrastała temperatura w aplikacji, gdy już dojechałem do pracy (17 km) to apka pokazywała dopiero ok. 70 stopni.
-
[e90] Jaki olej?
Ravenol ma najlepsze parametry i bazę olejową, motul wypada najgorzej w tym zestawieniu.
-
Felgi do F10
Ponta popraw na poprzedniej stronie profil dla tylnej opony bo jeszcze kolega takie kupi i dopiero będzie 'BAD" :wink:
-
bmw e60 530 i M54 Jak zdemontować półkę z filtrami pyłkowymi
Na YouTube jest mnóstwo filmików poglądowych.
-
F11 520xd a mieszane ogumienie
Te rozmiary które podałeś są fabryczne dla modeli z M-pakietem i różnica w średnicy między przodem a tyłem to 0,07% tak że nie będzie miało wypływu na x-drive. Czujniki powinieneś mieć, zobacz czy w i-drive wyświetlają się ciśnienia dla każdego koła osobno.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Też poproszę o sprawdzenie G108005
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Nadal możesz korzystać z Btoola a do kodowania aplikacja BimmerCode.
-
Pasek wieloklinowy E90 320i jak założyc, jak przebiega ?
N46 z klimatyzacją: lub
-
Ku przestrodze: auto zgasło podczas jazdy + błąd A0B4
Ten przewód masowy nie musi być przerwany, wystarczy że będzie zaśniedziały i już nie będzie dobrego przewodzenia. Jak byś miał miernik to mógłbyś sprawdzić tak jak na filmie:
-
Bwm e90 uk
Może tu coś znajdziesz: https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=440929
-
e93 vs 92 335i N54
Tu jest dość ciekawie opisane: https://autokult.pl/299,kabriolety-czym-roznia-sie-od-innych
-
e93 vs 92 335i N54
E93 jest cięższe co przekłada się na troszkę gorsze osiągi i mniejsza sztywność karoserii = gorsze prowadzenie ale to dotyczy wszystkich kabrioletów.
-
Ku przestrodze: auto zgasło podczas jazdy + błąd A0B4
Pewnie dałbyś radę ale będzie trudniej bo trzeba jeszcze osłony plastikowe odkręcić pod samochodem.