Treść opublikowana przez guzior2
-
bmw e91 320d brak mocy
Informacje pochodzą z czujników, jeśli któryś będzie zepsuty to będą pokazywane głupoty. Ja np. miałem zepsuty czujnik temperatury przed dpf-em i btool pokazywał cały czas poziom sadzy na poziomie 60g. i w ogóle się nie zmieniał. Jeśli sadza faktycznie była by na poziomie 69% to tak samo ciśnienie wsteczne powinno być wysokie.
-
E91 2006r wypalanie dpf - problem
- E91 2006r wypalanie dpf - problem
Ta kontrolka jest od filtra kabinowego, świeci bo masz przekroczoną datę wymiany, wystarczy wykasować. Od DPF-a jest podobna ale bez wiatraka.- [F30] 225/50/17 na 8.5''
Możesz założyć 225 na felgę 8,5 cala, będzie lekki naciąg ale jest to dopuszczalne: https://wulkanista.pl/dobor-felg-do-opon/- Tarcze i klocki przód, 520d
Może miałeś za dużą różnicę w średnicy na którejś osi lub jednym kole i miało to zły wpływ na skrzynię rozdzielczą.- [N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
https://bmw-slusarczyk.pl- Licznik rozszerzony a wskazania NAVI
To zdjęcie poglądowe było, poniżej jest moje i wcześniej informacje miałem na środku między zegarami i nie wiem jak to zmienić.- Licznik rozszerzony a wskazania NAVI
Witam. Nie chce zakładać nowego tematu dlatego zapytam tu. Czy ktoś się orientuje jak przenieść wskazania komputera BC na środkowy wyświetlacz między zegarami ? Ostatnio coś zrobiłem że informacje z BC przeniosło pod zegar od prędkościomierza a chcę żeby było tak jak na fotce poniżej.- bmw e91 320d brak mocy
Najlepiej podjechać na hamownie i sprawdzić moc bo tak na odległość to nie da się tego ocenić, ewentualnie sprawdzić czas przyspieszenia do 100km/h- bmw e91 320d brak mocy
Termostat EGR można sprawdzić dmuchając w niego, jeśli jesteś w stanie to zrobić to znaczy że przepuszcza i trzeba wymienić, w sprawnym termostacie bardzo ciężko przechodzi powietrze, natomiast termostat główny to pewnie pod gorącą wodą, pewnie są jakieś filmy na youtube. Ja gdy miałem E60 z tym silnikiem to musiałem obydwa termostaty wymienić.- [N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
W ustawieniach telefonu -> bluetooth połączyłeś się z adapterem ?- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Ale to że jest hc nie znaczy że jest zły, jeśli skrócisz interwał olejowy do 10kkm to zapewni odpowiednią ochronę.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Bardzo dobry olej mid saps na bazie PAO tak że śmiało możesz go zalać. Co do valvo to kilka miesięcy temu przestali opisywać je w niemczech jako full syntetyki tak że baza olejowa zapewne jest w większości hc z małymi domieszkami syntetycznymi jak większość popularnych marek.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
I o to mi chodziło, dlatego zareagowałem na twój post że nie można podawać konkretów nie mając analiz. Ja opierałem swoje opinie wyłącznie na podstawie tego co zaobserwowałem przez ostatnie klika lat.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Ja nie wychwalam Valvo tak jak Ty PMO i nigdzie nie napisałem że jest lepszy, polecałem go zawsze bo sprawdził się u mnie w różnych modelach bmw o czym pisałem kilka stron wcześniej. Chodzi o to że ty wypisujesz jakieś konkrety wzięte z kosmosu i nie poparte żadnymi dowodami na temat valvo gdzie chłopaki na oil-club.de robili analizę i pakiet dodatków uszlachetniający jest nowoczesny i ocenili go na bardzo dobry. Czy widziałeś żebym ja coś złego pisał na PMO ? Sam jestem ciekawy tego oleju ale na tą chwilę obserwuje opinie bo nie spodobała mi się ich akcja z redukcją bazy syntetycznej nie informując wcześniej nikogo, dopiero chłopaki na oil-club.pl wyciągnęli prawdę od przedstawiciela tej firmy kiedy przedstawili mu zrobioną analizę.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Z tym biednym pakietem uszlachetniaczy to pojechałeś po bandzie bo żeby to stwierdzić trzeba by zrobić analizę konkretnego valvo a z tych dostępnych w necie np. synpower 5w40 na oil-club.de ma nowoczesny pakiet i został oceniony jako bardzo dobry dlatego proponuje jak coś wypisujesz to poprzyj to jakimś dowodem bo łatwo potrafisz oczerniać inne oleje a PMO wychwalasz pod niebiosa jakbyś był związany z tą marką :cool2:- Wymiana rozrządu w 520d
Możesz też zapytać tu: http://acs-serwis.pl- Opony 225/45/17
Ja takie założyłem kiedyś do E60 bo zostały mi po E46 i wyglądało to słabo, w F10 było by jeszcze gorzej.- BMW F10 n47 klapy wirowe
https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=3D11-EUR-02-2012-F30-BMW-318d&diagId=11_4579 Masz w pierwszym poście tego tematu opinie po założeniu uszczelki bez klapek.- temperatura płynu chłodniczego bmw e90 2.0d 163km
A jak tam termostat EGR ?- Wymiana rozrządu w 520d
Podałem wyżej link do kolegi gorik79 z naszego forum który wymienia rozrządy w tych samochodach.- Wymiana rozrządu w 520d
https://pl-pl.facebook.com/mautoczesci/- E90 320 d Dobór felg do e90
Komfort może jest mniejszy na R18 ale nie przesadnie, jak kupisz opony zwykłe XL to będzie ok. Fabryczne R18 i większe są mieszane ze względu pewnie na efekt wizualny ale gdybyś chciał założyć jakieś zamienniki to oczywiście możesz kupić wszystkie 4 takie same, czasem w ogłoszeniach można znaleźć skompletowane 4 takie same felgi ori bmw ale trzeba szukać. Gdybyś jednak miał mieszane felgi to zawsze stosuj rozmiar opon jakie fabryka zaleca bo musi być zachowana odpowiednia średnica między przodem a tyłem.- [E70] jakie opony zimowe 275/40 + 315/35 R20 do X5?
Hankook to już wysoka półka i ich opony są zakładane na pierwszy montaż w niektórych modelach BMW i nie tylko.- [E70] jakie opony zimowe 275/40 + 315/35 R20 do X5?
https://www.oponeo.pl/artykul/opony-z-pierwszego-wyposazenia-opony-z-homologacja - E91 2006r wypalanie dpf - problem
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.