Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Informacje pochodzą z czujników, jeśli któryś będzie zepsuty to będą pokazywane głupoty. Ja np. miałem zepsuty czujnik temperatury przed dpf-em i btool pokazywał cały czas poziom sadzy na poziomie 60g. i w ogóle się nie zmieniał. Jeśli sadza faktycznie była by na poziomie 69% to tak samo ciśnienie wsteczne powinno być wysokie.
  2. Ta kontrolka jest od filtra kabinowego, świeci bo masz przekroczoną datę wymiany, wystarczy wykasować. Od DPF-a jest podobna ale bez wiatraka.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na aivrs temat w Felgi i opony
    Możesz założyć 225 na felgę 8,5 cala, będzie lekki naciąg ale jest to dopuszczalne: https://wulkanista.pl/dobor-felg-do-opon/
  4. Może miałeś za dużą różnicę w średnicy na którejś osi lub jednym kole i miało to zły wpływ na skrzynię rozdzielczą.
  5. https://bmw-slusarczyk.pl
  6. To zdjęcie poglądowe było, poniżej jest moje i wcześniej informacje miałem na środku między zegarami i nie wiem jak to zmienić.
  7. Witam. Nie chce zakładać nowego tematu dlatego zapytam tu. Czy ktoś się orientuje jak przenieść wskazania komputera BC na środkowy wyświetlacz między zegarami ? Ostatnio coś zrobiłem że informacje z BC przeniosło pod zegar od prędkościomierza a chcę żeby było tak jak na fotce poniżej.
  8. Najlepiej podjechać na hamownie i sprawdzić moc bo tak na odległość to nie da się tego ocenić, ewentualnie sprawdzić czas przyspieszenia do 100km/h
  9. Termostat EGR można sprawdzić dmuchając w niego, jeśli jesteś w stanie to zrobić to znaczy że przepuszcza i trzeba wymienić, w sprawnym termostacie bardzo ciężko przechodzi powietrze, natomiast termostat główny to pewnie pod gorącą wodą, pewnie są jakieś filmy na youtube. Ja gdy miałem E60 z tym silnikiem to musiałem obydwa termostaty wymienić.
  10. W ustawieniach telefonu -> bluetooth połączyłeś się z adapterem ?
  11. Ale to że jest hc nie znaczy że jest zły, jeśli skrócisz interwał olejowy do 10kkm to zapewni odpowiednią ochronę.
  12. Bardzo dobry olej mid saps na bazie PAO tak że śmiało możesz go zalać. Co do valvo to kilka miesięcy temu przestali opisywać je w niemczech jako full syntetyki tak że baza olejowa zapewne jest w większości hc z małymi domieszkami syntetycznymi jak większość popularnych marek.
  13. I o to mi chodziło, dlatego zareagowałem na twój post że nie można podawać konkretów nie mając analiz. Ja opierałem swoje opinie wyłącznie na podstawie tego co zaobserwowałem przez ostatnie klika lat.
  14. Ja nie wychwalam Valvo tak jak Ty PMO i nigdzie nie napisałem że jest lepszy, polecałem go zawsze bo sprawdził się u mnie w różnych modelach bmw o czym pisałem kilka stron wcześniej. Chodzi o to że ty wypisujesz jakieś konkrety wzięte z kosmosu i nie poparte żadnymi dowodami na temat valvo gdzie chłopaki na oil-club.de robili analizę i pakiet dodatków uszlachetniający jest nowoczesny i ocenili go na bardzo dobry. Czy widziałeś żebym ja coś złego pisał na PMO ? Sam jestem ciekawy tego oleju ale na tą chwilę obserwuje opinie bo nie spodobała mi się ich akcja z redukcją bazy syntetycznej nie informując wcześniej nikogo, dopiero chłopaki na oil-club.pl wyciągnęli prawdę od przedstawiciela tej firmy kiedy przedstawili mu zrobioną analizę.
  15. Z tym biednym pakietem uszlachetniaczy to pojechałeś po bandzie bo żeby to stwierdzić trzeba by zrobić analizę konkretnego valvo a z tych dostępnych w necie np. synpower 5w40 na oil-club.de ma nowoczesny pakiet i został oceniony jako bardzo dobry dlatego proponuje jak coś wypisujesz to poprzyj to jakimś dowodem bo łatwo potrafisz oczerniać inne oleje a PMO wychwalasz pod niebiosa jakbyś był związany z tą marką :cool2:
  16. guzior2 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Możesz też zapytać tu: http://acs-serwis.pl
  17. guzior2 odpowiedział(a) na Maniekkot temat w F10, F11
    Ja takie założyłem kiedyś do E60 bo zostały mi po E46 i wyglądało to słabo, w F10 było by jeszcze gorzej.
  18. guzior2 odpowiedział(a) na szuwx temat w F10, F11
    https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=3D11-EUR-02-2012-F30-BMW-318d&diagId=11_4579 Masz w pierwszym poście tego tematu opinie po założeniu uszczelki bez klapek.
  19. guzior2 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Podałem wyżej link do kolegi gorik79 z naszego forum który wymienia rozrządy w tych samochodach.
  20. guzior2 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    https://pl-pl.facebook.com/mautoczesci/
  21. Komfort może jest mniejszy na R18 ale nie przesadnie, jak kupisz opony zwykłe XL to będzie ok. Fabryczne R18 i większe są mieszane ze względu pewnie na efekt wizualny ale gdybyś chciał założyć jakieś zamienniki to oczywiście możesz kupić wszystkie 4 takie same, czasem w ogłoszeniach można znaleźć skompletowane 4 takie same felgi ori bmw ale trzeba szukać. Gdybyś jednak miał mieszane felgi to zawsze stosuj rozmiar opon jakie fabryka zaleca bo musi być zachowana odpowiednia średnica między przodem a tyłem.
  22. Hankook to już wysoka półka i ich opony są zakładane na pierwszy montaż w niektórych modelach BMW i nie tylko.
  23. https://www.oponeo.pl/artykul/opony-z-pierwszego-wyposazenia-opony-z-homologacja

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.