Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Listwy wewnętrzne E60 po lifcie - wymiana
Gdzieś miałem instrukcję demontażu tego. Jak znajdę to wrzucę tu.
-
temperatura silnika E60 530d
U mnie to 15-20 km jest przeważnie w obecnych temperaturach zewnętrznych wahających się w okolicach 0* C
-
Problem z idrive
Może coś się do mechanizmu dostało i blokuje przeskok w lewo.
-
temperatura silnika E60 530d
5 km? Oho... To chyba i u mnie szwankuje :?
-
Jak ustawic rozrzad???
Kolego ale w E60 nie ma paska rozrządu tylko jest łańcuch.
-
gdzie jest wzmacniacz od radia?
Z lewej strony bagażnika ukryty pod tapicerką.
-
ktoś z Wawy z oryginalną płytą navi professional 2008-2?
Ciesze się, że problem rozwiązany :)
-
ktoś z Wawy z oryginalną płytą navi professional 2008-2?
A więc już ci mówię. Ten czas, który pokazuje 5 min. to moment w czasie którego jest instalowana mapa w twojej navi. Jeśli wyskakuje error to znaczy ze dane nie zostały zainstalowane do końca. Może spróbuj nagrać płytkę 2009-1 jeszcze raz jak najwolniej się da. Użyj programu Alcohol 120%. Śmigam już na tej mapie od pojawienia się jej na rynkui też miałem najpierw instalację 5-cio minutową. Po tym trzeba było chyba wyłączyć zapłon, odczekać kolejne 5 minut i powinno już działać. Mapa 2009-2 mi również nie chce działać nie wiem czemu mimo iż mam najnowsze wersje wszystkich sterowników w aucie łącznie z navi.
-
Opony Zimowe - Michelin czy Goodyear ?
Tylko raz byłem zadowolony z opon Goodyear'a a mianowicie był to model HydraGrip wyprodukowany we Francji. Każde kolejne miały produkcję chińską (może miałem pecha i na takie trafiałem) i były po prostu tragiczne. Kolega również kupił Goodyear'ki i podobnie narzekał. Występowało uczucie takiego jakby pływania na tych gumach. Jakby zbytnio się uginały przez co mniej czuło się auto. Do tego szybka ścieralność. Na pewno można zauważyć, że od kilku latek oponki tej marki wyraźnie potaniały. Jestem po prostu zrażony już do tej marki. Ogólnie jakbym miał wybierać wśród ogumienia topatrzę tylko na Pirelli, Michelin i Dunlop.
-
Opony Zimowe - Michelin czy Goodyear ?
Hmm... Może nie wszystkie są jednak produkowane w chinach. Ale te na które ja trafiałem miały produkcję w tamtym kraju. I na te na pewno trzeba uważać.
-
Opony Zimowe - Michelin czy Goodyear ?
Sorry ale nie rozumiem pytania :?
-
Opony Zimowe - Michelin czy Goodyear ?
Goodyear'a odradzam bo to teraz tani "shit" made in china.
-
Śruba regulacyjna przekładni kierowniczej
Przyłączam się do pytania :D
-
BMW 525 D źle ustawione xenony
A mi się wydawało że to jest do przestawienia lamp na ruch brytyjski :D
-
BMW 530d (e60) Stopniowy spadek mocy - Pomocy!!!
Błąd "Increased emissions" może oznaczać kilka rzeczy: Zatkany/zużyty DPF Uszkodzony zawór EGR Uszkodzony termostat i chyba coś jeszcze tam było.
-
PDC nie funkcjonuje
Miałem ten błąd ostatnio. Okazało się, że się poluzowała jedna z wtyczek umieszczona przy przednim zderzaku z prawej strony. Poprawienie tego pomogło i działa jak wcześniej :D
-
E60 M5 > CLR 730 RS LUMMA Design... :)
Przecież to "tylko" G-POWER Hurricane o zmienionym wyglądzie
-
serwis BMW w markach
Robiłem u nich zawieszenie przednie. Nie odczułem żadnego złego podejścia lecz wręcz odwrotnie. No i mają dobre ceny.
-
E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy
Spoko spoko. Ale nikt nie powinien tu nikogo obrażać/wyzywać. Słowo którego użyłeś jest troszeczkę nie na miejscu. Chyba nerwy z jakiegoś powodu wzięły u Ciebie górę.
-
Chłodzenie turbiny...??
Taki turbo timer widziałem w Subaru Imprezie WRX STI u znajomego. Na początku nie wiedziałem co to jest bo się wielce zdziwiłem gdy wyciągnął kluczyk, wysiedliśmy z auta i zamknął je a silnik dalej pracował. Wyłączył się dopiero po około minucie. Użyteczna sprawa. Ciekawe czy da się zamontować do naszych Diesel'ków :D
-
E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy
Ktoś tu jest chyba zakochany w swojej 7'ce jeśli twierdzi, że to co ma to auto naj, naj i jeszcze raz naj :duh:
-
dziwne chrzęsty dobiegające z przodu
A sprawdzałeś czy na paskach nie ma luzów?
-
Regulacja hamulca ręcznego
Jeśli mi się dobrze kojarzy to jedna regulacja jest przy szczękach z tyłu (opcja trudniejsza bo trzeba obie idealnie równo ustawić) oraz gdzieś na wysokości tylnej osi na głównej lince.
-
[EXX] Deaktywacja EGR M57
Myślicie, że ta metoda sprawdzi się i da coś przy tym silniku: http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N/LHD/N/2004/october/browse/engine/ ? Nie działa to jakoś szkodliwie na DPF?
-
ile oleju silnikowego E60 530d
Poziom mam dokładnie na środku.