Skocz do zawartości

jarek_pr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_pr

  1. Philips Blue Vision to dobre żarówki, ale mają jeden defekt. Sporo szybciej się wypalają.
  2. A ja Goodyear'y odradzam. Auto na nich strasznie pływa, szybko się ścierają. no chyba że znajdziesz jeszcze starą produkcję od francuzów, ale o takie już ciężko. Bo te nowe Made In Cina to porażka :duh:
  3. jarek_pr odpowiedział(a) na stefek800 temat w Felgi i opony
    PZero Rosso - Polecam. Używam od ponad miesiąca i są rewelacyjne.
  4. A więc, u mnie dzieje się to około raz na miesiąc. Na początku nie wiedziałem co się dzieje i myślałem że coś nie tak z silnikiem. Wygląda to tak, że jak czujniki wykryją potrzebę wypalenia zawartości filtra to przez około 10-15 min jazdy silnik pracuje stale na wyższych obrotach, spaliny mają przez to wyższą temperaturę, słychać taki trochę inny basowy pomruk układu wydechowego i chyba tyle z tego co da się zauważyć. Oczywiście wszystko działa z automatu cały ten proces wypalania.
  5. jarek_pr odpowiedział(a) na viki temat w E60, E61
    U mnie w tym samym zakresie obrotów to występuje. Chyba się przejadę na przegląd klimy. Zobaczymy co mi powiedzą. Ale nie do ASO
  6. jarek_pr odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Te z tym paskiem chromowanym to "po h**u fest" że tak powiem. Ewentualnie o te co kolega pokazał: https://www.trinityautosport.com/merchantmanager/product_info.php?cPath=1_20_244&products_id=257 pod warunkiem że nie świecą na niebiesko :roll2:
  7. jarek_pr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E60, E61
    530d ma 6.9s a pali znacznie mniej niż 530i, nie wspominając już o 545i(Choć bardzo bym chciał mieć ten silniczek. Uważam go za jeden z najlepszych motorów od BMW. Oczywiście podobnie jak 530d :lol: )
  8. Ale F10 Alpinka będzie musiała byc dopiero piękna i potężna. Myśle że moc w koniach będzie się zaczynała od cyfry 6
  9. Jak to mówią: Jest ryzyko? Jest zabawa! :lol:
  10. Ta plecionka jest wymienna bez problemu. To jest elastyczny łącznik po prostu. U mnie była wymieniana przy okazji wymiany łącznika wału napędowego.
  11. jarek_pr odpowiedział(a) na yakub14 temat w E60, E61
    Ja swojej strzałki szukałem przez rok. Pamiętaj! Nic na siłę! :D Pojeździj, pooglądaj, rozejrzyj się abyś miał porównanie. I nie zawsze w salonowym komisie BMW jest kolorowo. Jak oglądałem taką jedną piękną czarną E60 po dłuższych oględzinach dowiedziałem się że ma sporo defektów. Między innymi była po dzwonie, a silnik mimo, że miał na papierze 130k km to chodził tak jakby miał 3 x tyle.
  12. Słyszałem że ludzie Aseko polecają: http://www.aseko.com.pl/?kontakt Wyślij im maila z pytaniem co chcesz zrobić a oni dadzą ci znać kiedy mają wolny termin i ile to kosztuje.
  13. jarek_pr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E60, E61
    Na oryginalnej 17" feldze jest również ładnie i dostojnie :D A co do ciśnienia to mam według zaleceń 2,4/2,8 przód/tył przy oponach nie runflat.
  14. moc

    jarek_pr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E60, E61
    Z tego co się orientuję to taki swap jest dość kosztowny i w rzeczywistości nie opłacalny. Na twoim miejscu zastanowiłbym się raczej nad dobrym virusem :)
  15. jarek_pr odpowiedział(a) na jdef90 temat w E60, E61
    Jak dla mnie to temat wart podklejenia w dziale "zrób to sam". No i powiem szczerze, że myślałem iż ta operacja jest bardziej skomplikowana, a tu wychodzi na to ze jest identycznie jak w moim starym Oplu :) Nie licząc czujnika oczywiście :lol:
  16. A ja odradzam komukolwiek opony firmy Goodyear. Od momentu gdy Chińczycy wykupili tą firmę, to jakość tych opon się pogorszyła diametralnie. Czy nikt nie zauważył, że opony które kiedyś kosztowały krocie nagle spadły o jakieś 40% z ceny? A do tego napis Made In France został zastąpiony popularnym Made In China. Co raczej nie pozostawia już wątpliwości co do pochodzenia gumek. Kiedyś jeździłem na Goodyear'ach i byłem bardzo zadowolony. A od poprzedniego sezonu zmieniłem zdanie o 180*, bo auto zaczęło pływać na zakrętach i przy hamowaniu. I jest to zdanie potwierdzone przez niejednego wulkanizatora i handlarza opon.
  17. jarek_pr odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    Dostałem taką tylko za to że do nich wróciłem. Pewnie za rok składka się , że tak powiem "unormuje". A co do przejścia zniżek z OC na AC to już coraz więcej zakładów to oferuje.
  18. jarek_pr odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    No właśnie. U mnie wyszło w PZU 2 900zł z gwarancją na 86 000zł za cały pakiet (OC, AC, NW, Asistance na całą Europę) Za te same warunki u poprzedniego ubezpieczyciela krzyknęli mi 4 600zł.
  19. jarek_pr odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    Ha! 1700 za E60? OC+AC? Nie ma szans!!!
  20. jarek_pr odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    Obecnie w PZU. Składka jest zawsze obliczana przez zakład ubezpieczeniowy na podstawie danych auta (marka, model, rocznik, wyposażenie, przeszłość auta) oraz zniżek klienta. Wiem, że jak ktoś kiedyś był w PZu i wrucił do nich w przeciągu iluś tam lat to oni dają 20% zniżki extra. Co w przypadku kogoś ze zniżkami 60% ma on 80%. Dla tego ja do nich wróciłem. No i też ważnym czynnikiem jest lokalizacja punktu ubezpieczeniowego i miejsca zameldowania.
  21. jarek_pr odpowiedział(a) na viki temat w E60, E61
    Mam to samo, ale wydaje mi się że to normalne bo przecież kompresor klimatyzacji nie może działać bezdźwięcznie.
  22. No i znalazłem kilka ciekawych pozycji na naszym narodowaym portalu aukcyjnym :) http://images45.fotosik.pl/102/ca908b21dfb0f002m.jpg http://images45.fotosik.pl/102/f07119bd39b14578m.jpg http://images38.fotosik.pl/98/34498f66fa742e3dm.jpg
  23. Strasznie mnie zaczynają korcić oryginalne "poliftówki" na tył. Ciekawe jakby to wyglądało w moim złotku. Musze gdzieś na necie poszukać może jakieś ciekawe fotki znajdę, które mnie przekonają o wartości tego wydatku :D
  24. To miała być taka przenośnia, ale troszkę nie wyszło bo sam jej do końca nie rozumiem po drugim czytaniu :lol: :lol: :lol:
  25. Niestety ale nie ma samochodów bezawaryjnych.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.