Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Żarówki typu H7 z "Efektem Xenon"
Philips Blue Vision to dobre żarówki, ale mają jeden defekt. Sporo szybciej się wypalają.
-
jakie polecacie opony? w rozmiarach 225/45/17 i 245/40/17
A ja Goodyear'y odradzam. Auto na nich strasznie pływa, szybko się ścierają. no chyba że znajdziesz jeszcze starą produkcję od francuzów, ale o takie już ciężko. Bo te nowe Made In Cina to porażka :duh:
-
Jakie 245/40/R18 ?
PZero Rosso - Polecam. Używam od ponad miesiąca i są rewelacyjne.
-
Regeneracja DPF w 530d 231KM, co ile km ?
A więc, u mnie dzieje się to około raz na miesiąc. Na początku nie wiedziałem co się dzieje i myślałem że coś nie tak z silnikiem. Wygląda to tak, że jak czujniki wykryją potrzebę wypalenia zawartości filtra to przez około 10-15 min jazdy silnik pracuje stale na wyższych obrotach, spaliny mają przez to wyższą temperaturę, słychać taki trochę inny basowy pomruk układu wydechowego i chyba tyle z tego co da się zauważyć. Oczywiście wszystko działa z automatu cały ten proces wypalania.
-
głośna praca klimatyzacji
U mnie w tym samym zakresie obrotów to występuje. Chyba się przejadę na przegląd klimy. Zobaczymy co mi powiedzą. Ale nie do ASO
-
Kierunkowskazy LED
Te z tym paskiem chromowanym to "po h**u fest" że tak powiem. Ewentualnie o te co kolega pokazał: https://www.trinityautosport.com/merchantmanager/product_info.php?cPath=1_20_244&products_id=257 pod warunkiem że nie świecą na niebiesko :roll2:
-
jaki silnik najlepszy - moc do spalania?????
530d ma 6.9s a pali znacznie mniej niż 530i, nie wspominając już o 545i(Choć bardzo bym chciał mieć ten silniczek. Uważam go za jeden z najlepszych motorów od BMW. Oczywiście podobnie jak 530d :lol: )
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
Ale F10 Alpinka będzie musiała byc dopiero piękna i potężna. Myśle że moc w koniach będzie się zaczynała od cyfry 6
-
aktywny tempomat z funkcją hamowania opcja nr 544
Jak to mówią: Jest ryzyko? Jest zabawa! :lol:
-
Układ wydechowy pobrzękuje
Ta plecionka jest wymienna bez problemu. To jest elastyczny łącznik po prostu. U mnie była wymieniana przy okazji wymiany łącznika wału napędowego.
-
Kupuje E60-doradzcie!!
Ja swojej strzałki szukałem przez rok. Pamiętaj! Nic na siłę! :D Pojeździj, pooglądaj, rozejrzyj się abyś miał porównanie. I nie zawsze w salonowym komisie BMW jest kolorowo. Jak oglądałem taką jedną piękną czarną E60 po dłuższych oględzinach dowiedziałem się że ma sporo defektów. Między innymi była po dzwonie, a silnik mimo, że miał na papierze 130k km to chodził tak jakby miał 3 x tyle.
-
GDZIE NA DIAGNOSTYKE KOMPUTEROWA W WARSZAWIE
Słyszałem że ludzie Aseko polecają: http://www.aseko.com.pl/?kontakt Wyślij im maila z pytaniem co chcesz zrobić a oni dadzą ci znać kiedy mają wolny termin i ile to kosztuje.
-
jakie cisnienie w oponach 245/40/18 nie run flat?
Na oryginalnej 17" feldze jest również ładnie i dostojnie :D A co do ciśnienia to mam według zaleceń 2,4/2,8 przód/tył przy oponach nie runflat.
- moc
-
wymiana klocków przód
Jak dla mnie to temat wart podklejenia w dziale "zrób to sam". No i powiem szczerze, że myślałem iż ta operacja jest bardziej skomplikowana, a tu wychodzi na to ze jest identycznie jak w moim starym Oplu :) Nie licząc czujnika oczywiście :lol:
-
Opinie użytkownikow Goodyear Eagle F1 Asymmetric
A ja odradzam komukolwiek opony firmy Goodyear. Od momentu gdy Chińczycy wykupili tą firmę, to jakość tych opon się pogorszyła diametralnie. Czy nikt nie zauważył, że opony które kiedyś kosztowały krocie nagle spadły o jakieś 40% z ceny? A do tego napis Made In France został zastąpiony popularnym Made In China. Co raczej nie pozostawia już wątpliwości co do pochodzenia gumek. Kiedyś jeździłem na Goodyear'ach i byłem bardzo zadowolony. A od poprzedniego sezonu zmieniłem zdanie o 180*, bo auto zaczęło pływać na zakrętach i przy hamowaniu. I jest to zdanie potwierdzone przez niejednego wulkanizatora i handlarza opon.
-
Ubezpieczenie
Dostałem taką tylko za to że do nich wróciłem. Pewnie za rok składka się , że tak powiem "unormuje". A co do przejścia zniżek z OC na AC to już coraz więcej zakładów to oferuje.
-
Ubezpieczenie
No właśnie. U mnie wyszło w PZU 2 900zł z gwarancją na 86 000zł za cały pakiet (OC, AC, NW, Asistance na całą Europę) Za te same warunki u poprzedniego ubezpieczyciela krzyknęli mi 4 600zł.
-
Ubezpieczenie
Ha! 1700 za E60? OC+AC? Nie ma szans!!!
-
Ubezpieczenie
Obecnie w PZU. Składka jest zawsze obliczana przez zakład ubezpieczeniowy na podstawie danych auta (marka, model, rocznik, wyposażenie, przeszłość auta) oraz zniżek klienta. Wiem, że jak ktoś kiedyś był w PZu i wrucił do nich w przeciągu iluś tam lat to oni dają 20% zniżki extra. Co w przypadku kogoś ze zniżkami 60% ma on 80%. Dla tego ja do nich wróciłem. No i też ważnym czynnikiem jest lokalizacja punktu ubezpieczeniowego i miejsca zameldowania.
-
głośna praca klimatyzacji
Mam to samo, ale wydaje mi się że to normalne bo przecież kompresor klimatyzacji nie może działać bezdźwięcznie.
-
Lampy tylnie LED firmy IN PRO
No i znalazłem kilka ciekawych pozycji na naszym narodowaym portalu aukcyjnym :) http://images45.fotosik.pl/102/ca908b21dfb0f002m.jpg http://images45.fotosik.pl/102/f07119bd39b14578m.jpg http://images38.fotosik.pl/98/34498f66fa742e3dm.jpg
-
Lampy tylnie LED firmy IN PRO
Strasznie mnie zaczynają korcić oryginalne "poliftówki" na tył. Ciekawe jakby to wyglądało w moim złotku. Musze gdzieś na necie poszukać może jakieś ciekawe fotki znajdę, które mnie przekonają o wartości tego wydatku :D
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
To miała być taka przenośnia, ale troszkę nie wyszło bo sam jej do końca nie rozumiem po drugim czytaniu :lol: :lol: :lol:
-
niedomykający się szyberdach
Niestety ale nie ma samochodów bezawaryjnych.