Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Jak uruchomić autoamtczne składanie lusterek
Może to głupie pytanie ale czy masz w ogóle funkcję składania lusterek?
-
525d M 57 - Jak wyciagnac wtryski ?
Jak to chyba zwykle w BMW bywa to pewnie różne wielkości torx'ów i kluczy nasadowych. Śrubokręt krzyżowy i płaski no i chyba więcej nic nie trzeba.
-
GĘSTY DYM PRZY PRZYSPIESZANIU
Może coś nie halo z zaworem EGR?
-
Prosze o pomoc w otwarciu samochodu
Dokładnie. Koleś do ciebie przyjeżdża, każe ci się odwrócić i po 10 sec masz otwarte autko :)
- m-pakiet
-
Zawieszenie - jedna strona niżej stoi
Może z niecentralnego umieszczenia baku paliwa?
-
Stuki zawieszenia
Kurczaki! Za 2 tygodnie jadę autkiem do Włoch więc chyba muszę się z tym pośpieszyć :( I dodam, że auto jest mniej stabilne niż przed usterką.
-
Stuki zawieszenia
I dodam że to wszystko jest tylko na prostych kołach. Na skręconych już nie. Czym może skutkować dłuższa eksploatacja takiego wadliwego elementu? Zagraża to czemuś?
-
Stuki zawieszenia
Witam! Panowie, mam dokładnie takie same objawy z tym że w E60 :( I do tego gdy jadę z prędkością do 20km/h to te stuki czuć również na kierownicy. Sugerujecie że to też może być przekładnia?
-
lampka od ringów
No rzesz ku&^%&^%a jego raz! a ja dopiero co kupiłem oryginałki za 180pln. Tylko że cale z obudową i jakimiś kapslami. Ehh...
-
Kierunkowskazy
Grzać suszarką z zewnątrz aż odparuje od temperatury.
-
głośna praca klimatyzacji
Ta głośno że aż się wytrzymać nie da? Bo ja to mam na myśli tylko lekki szum w ww zakresie obrotów.
-
Kierunkowskazy
Ogólnie to jest zintegrowany z całością, ale ma oddzielną komorę no i chyba jedyny otwór w przednim kierunku to ten w którym jest żarówka. Może jakaś uszczelka poszła.
-
[e60]silnik2,0d
O skrzynie automat się nie martw pod warunkiem że się o nią dba. Regularna wymiana oleju i filtra no i oczywiście zero (0) fałek/V/(wsteczny,gaz,szybka zmiana na D)
-
Szyba od strony kierowcy się nie zamyka
Spróbuj zrobić otwarcie całkowite szyb z kluczyka a następnie zamknięcie. U mnie coś podobnego zaczęło się dziać po nieudanym domykaniu szyb z kluczyka.
-
KLIMA UZUPELNIENIE
Czyli masz tak jak u mnie. Ten delikatny zapach to chyba zmora tych autek :/
-
[e60]silnik2,0d
Jak benzyna to 545. Rewelacyjne osiągi a pali raczej niedużo więcej od 530i. Jak diesel 530/535. To są moje propozycje na typy silników do E60. Nie wspominając o rewelacyjnej V10 5.0 która mi się marzy :roll: Kto wie... Może kiedyś :8) Ach... ten dźwięk "Vidlastej" 10... Wrrrrrrrr!!! Wrrrrrrr!!!
-
gdzie jest zbiorniczek od płynu wspomagania kierownicy
Jak koledzy odkręcicie ten korek to od spodu ma on taki plastikowy bolec. To owy miernik poziomu :)
- m-pakiet
-
520i jak sprawdzic poziom oleju? jaki olej do maglownicy?
Chyba każdy silnik czy to benzynowy, czy diesel ma wskaźnik potocznie zwany bagnetem do sprawdzenia poziomu oleju.
-
KLIMA UZUPELNIENIE
No tak tylko że są różne rodzaje ozonowania. Tzw BOMBA i w aerozolu. U mnie był użyty ten drugi. Jest w miarę ok ale wciąż coś czuć po wyłączeniu klimy.
-
mata pasażera
Najprościej byłoby kupić samą klamrę do wpinania w zaczep pasów, ale wtedy w razie ewentualnego incydentu poduchy wywalą nawet jakby nikogo nie było na miejscu pasażera.
-
problem że światłami
Może to być równie dobrze trzecie światło stop.
-
m-pakiet
Też mam w planach montaż M-Pakietu i również zastanawiałem się nad progami. Szukałem sporo i znalazłem trochę wersji ze zwykłymi progami. Wygląda to równie dobrze jak M-Pak. Większym problemem wydaje mi się komplet dodatków do przedniego zderzaka. Bo M-pakietowy ma chyba inne osłony od dołu i inne wloty powietrza do chłodzenia tarcz. I w ogóle jest tam trochę plastików co do których nie jestem pewien. A szkoda wydawać mi 4k pln + malowanie na kompletny nowy Pakiecik jak można wydać połowę tego razem z malowaniem kompletując same zderzaki.
-
lampy po lifcie
Aseko w Warszawie