Skocz do zawartości

jarek_pr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_pr

  1. Może to głupie pytanie ale czy masz w ogóle funkcję składania lusterek?
  2. Jak to chyba zwykle w BMW bywa to pewnie różne wielkości torx'ów i kluczy nasadowych. Śrubokręt krzyżowy i płaski no i chyba więcej nic nie trzeba.
  3. Może coś nie halo z zaworem EGR?
  4. Dokładnie. Koleś do ciebie przyjeżdża, każe ci się odwrócić i po 10 sec masz otwarte autko :)
  5. jarek_pr odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    Syciu, to chyba pytanie retoryczne :D
  6. Może z niecentralnego umieszczenia baku paliwa?
  7. jarek_pr odpowiedział(a) na niunia i oli temat w E39
    Kurczaki! Za 2 tygodnie jadę autkiem do Włoch więc chyba muszę się z tym pośpieszyć :( I dodam, że auto jest mniej stabilne niż przed usterką.
  8. jarek_pr odpowiedział(a) na niunia i oli temat w E39
    I dodam że to wszystko jest tylko na prostych kołach. Na skręconych już nie. Czym może skutkować dłuższa eksploatacja takiego wadliwego elementu? Zagraża to czemuś?
  9. jarek_pr odpowiedział(a) na niunia i oli temat w E39
    Witam! Panowie, mam dokładnie takie same objawy z tym że w E60 :( I do tego gdy jadę z prędkością do 20km/h to te stuki czuć również na kierownicy. Sugerujecie że to też może być przekładnia?
  10. jarek_pr odpowiedział(a) na BZQ temat w E60, E61
    No rzesz ku&^%&^%a jego raz! a ja dopiero co kupiłem oryginałki za 180pln. Tylko że cale z obudową i jakimiś kapslami. Ehh...
  11. jarek_pr odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Grzać suszarką z zewnątrz aż odparuje od temperatury.
  12. jarek_pr odpowiedział(a) na viki temat w E60, E61
    Ta głośno że aż się wytrzymać nie da? Bo ja to mam na myśli tylko lekki szum w ww zakresie obrotów.
  13. jarek_pr odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Ogólnie to jest zintegrowany z całością, ale ma oddzielną komorę no i chyba jedyny otwór w przednim kierunku to ten w którym jest żarówka. Może jakaś uszczelka poszła.
  14. jarek_pr odpowiedział(a) na mistszu1 temat w E60, E61
    O skrzynie automat się nie martw pod warunkiem że się o nią dba. Regularna wymiana oleju i filtra no i oczywiście zero (0) fałek/V/(wsteczny,gaz,szybka zmiana na D)
  15. Spróbuj zrobić otwarcie całkowite szyb z kluczyka a następnie zamknięcie. U mnie coś podobnego zaczęło się dziać po nieudanym domykaniu szyb z kluczyka.
  16. jarek_pr odpowiedział(a) na boski chris temat w E60, E61
    Czyli masz tak jak u mnie. Ten delikatny zapach to chyba zmora tych autek :/
  17. jarek_pr odpowiedział(a) na mistszu1 temat w E60, E61
    Jak benzyna to 545. Rewelacyjne osiągi a pali raczej niedużo więcej od 530i. Jak diesel 530/535. To są moje propozycje na typy silników do E60. Nie wspominając o rewelacyjnej V10 5.0 która mi się marzy :roll: Kto wie... Może kiedyś :8) Ach... ten dźwięk "Vidlastej" 10... Wrrrrrrrr!!! Wrrrrrrr!!!
  18. Jak koledzy odkręcicie ten korek to od spodu ma on taki plastikowy bolec. To owy miernik poziomu :)
  19. jarek_pr odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    Zaraz zaraz. Inne są nadkola czy błotniki? Z tego co wiem to w skład M=Pakietu nie wchodzi ani to ani to.
  20. Chyba każdy silnik czy to benzynowy, czy diesel ma wskaźnik potocznie zwany bagnetem do sprawdzenia poziomu oleju.
  21. jarek_pr odpowiedział(a) na boski chris temat w E60, E61
    No tak tylko że są różne rodzaje ozonowania. Tzw BOMBA i w aerozolu. U mnie był użyty ten drugi. Jest w miarę ok ale wciąż coś czuć po wyłączeniu klimy.
  22. jarek_pr odpowiedział(a) na agiler3 temat w E60, E61
    Najprościej byłoby kupić samą klamrę do wpinania w zaczep pasów, ale wtedy w razie ewentualnego incydentu poduchy wywalą nawet jakby nikogo nie było na miejscu pasażera.
  23. Może to być równie dobrze trzecie światło stop.
  24. jarek_pr odpowiedział(a) na kondziu temat w E60, E61
    Też mam w planach montaż M-Pakietu i również zastanawiałem się nad progami. Szukałem sporo i znalazłem trochę wersji ze zwykłymi progami. Wygląda to równie dobrze jak M-Pak. Większym problemem wydaje mi się komplet dodatków do przedniego zderzaka. Bo M-pakietowy ma chyba inne osłony od dołu i inne wloty powietrza do chłodzenia tarcz. I w ogóle jest tam trochę plastików co do których nie jestem pewien. A szkoda wydawać mi 4k pln + malowanie na kompletny nowy Pakiecik jak można wydać połowę tego razem z malowaniem kompletując same zderzaki.
  25. jarek_pr odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Aseko w Warszawie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.