Treść opublikowana przez jarek_pr
-
20" alumy w e60
Szkoda felg 20" na polskie drogi. Za często będziesz musiał prostować.
-
Zakup E60 545i lub 530i
Ja bym brał też pod uwagę 535i. Bardzo dobry silniczek. mniej pali od 545 a ma lepsze osiągi.
-
Jaki olej do 530d
Nie zastanawiaj się chłopie więcej tylko umawiaj się jak najszybciej na wymianę.
- Zakup E60
-
Jaki olej do 530d
A czemu chcesz zmienić olej? A co do skrzyni to oczywiście że powinno się wymieniać. BMW nie zaleca wymiany oleju, ale za to producent skrzyni już tak więc mały paradoks powstaje. Przy 150k to powinna się już zbliżać druga wymiana oleju.
-
Predkosc maksymalna
Wtedy pewnie i czterech by na tyle siedziało :D
-
Zakup E60
Po pierwsze to nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje samochodu za przysłowiowy bezcen. Wg mnie w E60 3.0d powinna być skrzynia automatyczna. Do tego szukałbym z navi i radiem Professional no i klimatyzacja automatyczna o rozszerzonym zakresie. Poza tym opis nie pokrywa się ze zdjęciami więc koleś nie wie co sprzedaje nawet.
-
Gwarancja na fabryczny akumulator
Zdecydowanie za krótka żywotność jak na oryginalny akumulator. Jak się dobrze orientuję to na to też jest gwarancja 24 bądź 36 miesięcy. A jeśli w dalszym ciągu nie będą chcieli go wymienić w ramach gwarancji to tak jak piszesz skorzystaj z rękojmi. Musi mieć wadę fabryczną skoro po 23 miesiącach ma taką słabą sprawność.
-
Spojler E60
Jak najbardziej wpłynie na plus na poprawę sylwetki auta. A jak masz M-Pakiet to nawet bym się nie zastanawiał.
-
softclose w e60
Na pewno trzeba to będzie zaprogramować wszystko. Też się zastanawiałem nad dołożeniem tego u siebie ale chyba ciężko znaleźć te zameczki.
-
Problemy z F01
Ja bym nie był wniebowzięty. Ja bym był ponad niebiosami :lol: Oczywiście mając ją na własność :)
-
530i M54 - felgi koła 19" proszę o poradę
Hmm... Ja bym chyba wolał 172. Prześliczne są :D
-
OPONY -295/30R19 ????????
Marcel kolego ogarnij się bo wyśmiewasz ludzi bezzasadnie i sprawiasz wrażenie bardzo niedojrzałej osoby. To forum nie służy do obrażania ani niczego w tym stylu. Myślę, że mało kogo interesuje na co Cię stać i ile masz kasy. I takie zachowanie dokładnie potwierdza stereotypy. Bez urazy.
-
OPONY -295/30R19 ????????
Heh... :) no fakt. Przy takiej feldze i gwincie to przyjemnie się jeździć raczej nie będzie.
-
E 60 Jakie łańcuchy zimowe?
Mnie ostatnio zimówki zawiodły. Zawisłem na podwoziu przed bramą wjazdową do swojej posesji (nie odśnieżyli mi drogi :D ) Na szczęście mogłem sobie pomóc drugim autem się ściągnąć z powrotem.
-
M sport suspension
Ja jeżdżę rok też na tym zawieszeniu i powiem szczerze że wolałbym komfortowe. Wg mnie jak na Polskę to trochę za bardzo "tłucze".
-
Montaż xenonów BMW E61
A czy kolega używał opcji SZUKAJ?
-
POMOCY -E61 525d - skoki obrotomierza
U mnie w 530d też jest to samo bez względu na to czy silnik zimny czy ciepły. Błędów żadnych nie mam. Może po prostu co któryś typ tak ma :x Na początku też mnie to irytowało ale się przyzwyczaiłem.
-
Światła pozycyjne przednie BMW E60 a nowe przepisy??!
Ale przecież jak się ma włączoną opcję świateł dziennych w komputerze i jeździ się na Automatycznych to ksenony palą się czy to w dzień czy w nocy.
-
Nierowna praca silnika
Komputer poinformuje cię o zbyt wysokiej temperaturze. Tak samo da ci znać jakby było za mało płynu chłodniczego.
-
Czy da się wyłączyć to "plumkanie" od pasów?
Odkopałeś temat z przed połowy roku :lol:
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
Ale nie działają ci spryski od lampek czy też od wycieraczki klapy bagażnika?
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
U mnie przy -25*C przestał działać prawy spryskiwacz od lampy, ale gdy temperatura się podniosła do około -5*C wszystko wróciło do normy. Jaka jest obecnie temperatura u Ciebie kolego?
-
Jaki rozmiar opon do felg 17"?
A nie mówiłem? :D
-
Jaki rozmiar opon do felg 17"?
A czy fabrycznie nie jest przypadkiem 225/50R17 ?