Treść opublikowana przez jarek_pr
-
wiem że to już było ale pomóżcie
No właśnie jakoś tak się któremuś z kolegów forumowiczy działo. Tylko jakoś tak nie świta mi do końca czy to E60 było czy też może poprzedniczka :roll:
-
wiem że to już było ale pomóżcie
Wiem że u kogoś drżenie kiery było przez końcówki drążków ale nie mogę znaleźć tematu. Druga możliwość to tarcze. Innych możliwości przy tak młodym aucie chyba nie ma.
-
Lampy tylnie LED firmy IN PRO
Mam pod ręką cosik takiego: http://images36.fotosik.pl/98/023914a24865c1a7m.jpg Niestety na zapalonym stopie nie dało rady bo byłem sam w momencie robienia fotki i jest tylko pozycja :lol:
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
A tak w zasadzie to chyba mało która E60/61 nie jest na "wypasie" prawda Panowie?
-
Lampy tylnie LED firmy IN PRO
jakoś klasyczne lepiej mi się widzą :D
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
No ale wiesz... Quatro to napęd na 4 kółka. A co za tym idzie to większe spalanie. Znajomy ma A6 3.0TDI Quatro no i te 12l/100km to norma średniego zużycia. Przy czym on też nie wieży mi że mój się zamyka w 8.0-8.4l/100km. Poza tym 530xd nie pali też wiele mniej od owych Audiolek
-
Zakup 520d, czy nie za słaby
Czy 1600kg z groszem to tak wiele? Raczej nie.
-
czy to auto po wypadku 525 24v
Wydaje mi się, że drzwi kierowcy dziwnie od progu odstają. Wiesz, na zdjęciach może być wszystko ładnie i cacy, ale ważne jak jest w rzeczywistości. Jak szukałem autka dla siebie około to oglądałem kiedyś Audi A4 B6 3.0 V6 quatro. No i na zdjęciach to po prostu ideał, bez skazy z ładną i zadbaną skórą. A jak pojechałem obejrzeć to szkoda mi nawet było pieniędzy wydanych na przejazd :( Plastiki porysowane, tapicerka zniszczona, silnik po myciu a i tak było widać wycieki już :lol: No ale teraz nie żałuję że się wstrzymałem z kupnem bo mam piękną E60 :twisted2:
-
530i NA CO SZCZEGOLNIE ZWROCIC UWAGE PRZY ZAKUPIE???
Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 Tzn. ja takiego używam, bo kolega to nie wiem :lol: No i fakt! On ma benzynkę :oops:
-
ciśnienie w oponach 225/50/17
No to widzę, że serwis się za przeproszeniem g***o zna. Pewnie powiedzieli na "oko" Bo w E60 według instrukcji i naklejki na słupku ciśnienie w kołach to 2,4/2,8 przód/tył
-
Brud wewnątrz tylnej lampy.
Witam! Otóż mam nietypowy problem. Ostatnio zauważyłem że pod kloszem tylnej prawej lampy gromadzi się kurz i drobny brud. Lewa zaś wygląda wciąż jak ideał. Co może być tego przyczyną i jak ten problem rozwiązać?
-
benzyna czy diesel
Mi również bardzo podoba się dźwięk sześciu cylindrów w rzędzie w 530D Mruczy bardzo przyjemnie na obrotach :D
-
520 24v nie odpala ! odpala !
No racja bo napięcie zasilania to nie wszystko. Jest jeszcze prąd rozruchowy.
-
Symbole deska rozdzielcza
Oj to ja chyba nie zrozumiałem pytania :oops: A co do bateri to w instrukcji mam napisane że jest niewymienialna bo to "długowieczny" akumulatorek, ładowany przy jeździe.
-
Symbole deska rozdzielcza
Zrób test zegarów to zobaczysz tą swoją choinkę światełek wszystkich naraz :D Tu masz to opisane: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=57919 Wyjdzie coś takiego:
-
520 24v nie odpala ! odpala !
Spokojnie, bez paniki :8) Ta szmata którą zostawiłeś będąc mokrą prawdopodobnie spowodowała jakieś spięcie, które właśnie rozładowało akumulator prawie do zera, a jak wiadomo jest to bardzo nie zdrowe dla bateryjek. No i jego właściwości mogły się po prostu pogorszyć. Proponuję tak: Podładuj akumulator prostownikiem jakieś trzy razy na troszkę mniejszym nasileniu prądu lecz przez dłuższy czas, znaczy się na przykład po 6h. Po skończonym zabiegu zostaw go na jakieś 12h i sprawdź jakie daje zasilanie. Jak jest około 12V to wrzucaj go do auta. Teraz nie pozostaje nic innego jak jakaś dłuższa przejażdźka :D Mam na myśli jakieś >100km Po całej operacji aku powinien odzyskać większość utraconych właściwości. Pozdro!
-
odpowietrzanie chłodnicy
Jest temat o odpowietrzeniu przyklejony: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101732
-
Raczka drzwi
Kurczaki! Jakoś nie zwróciłem u siebie uwagi żeby klamki były podświetlane :lol:
- bluetooth
-
Skórzane fotele
Jeśli się odpowiednio dba o tapicerkę skórzaną w aucie to Dakota może być bardzo miła w dotyku :D I mięciutka jak kaczuszka :lol:
-
komendy głosowe
Jak dobrze kojarzę to masz do wyboru język komend tak jak i menu: francuski, niemiecki i angielski. Z tym że miła pani zawsze odpowie po Sprehen Mahen :lol:
-
530i NA CO SZCZEGOLNIE ZWROCIC UWAGE PRZY ZAKUPIE???
Jedź do ASO i sprawdź historię auta i wykaz wyposażenia po nr VIN. Jeśli auto było serwisowane w autoryzowanym punkcie to będziesz wiedział co i jak. A wyposażenie przy porównaniu da ci pogląd na to co było zmienione w wypadku niezgodności.
-
Odpowietrzniki
A nie ma przypadkiem zaworka w korku? Bo tak jest w większości aut z tego co mi się zdaje.
-
Raczka drzwi
mówisz o podświetleniu klamki czy przycisku od sterowania szybą?
-
bluetooth ksiazka telefoniczna
W sterowaniu fonem z pozycji komputera masz w drugiej linii opcje książki adresowej. Bodajże pierwsza od lewej to kontakty od A do Z. Jeśli tego nie ma to może twój telefon nie jest w pełni kompatybilny z E60.