Treść opublikowana przez jarek_pr
-
19" E61 - Prośba o szczere opinie :)
W sumie to wygląda OK! Ale przy ciemniejszych szybkach myślę, że byłoby lepiej. Sam planuję sobie po świętach jakoś zrobić małe przyciemnienie. Tak 30-35% na wszystkie. Bez przedniej oczywiście :P
-
ma ktoś 20" w swojej e60??
No puki autko w garażu stoi to nie ma :D Mam znajomego, który do A6 włożył oryginalne 20". Zdjął je po tygodniu przesiadając się na 19" BBS. Te BBS'y byłu już spawane 2 razy :x Po prostu szkoda nerwów na to wg mnie :) A Ty kolego jak długo jeździsz na swoich 20"?
-
ma ktoś 20" w swojej e60??
No za wielu takich "harpaganów" to ty nie znajdziesz w PL :D
-
e60 530d kupic czy nie kupic
A no może. U mnie średnie spalanie wynosi 8l / 100km. U znajomego w Audi 80 1.9tdi pali tyle samo. :D Oczywiście liczone na podstawie tankowań a nie wskazań komputera.
-
Założenie rolet przeciwsłonecznych bocznych
Z tego co wiem to bez nowych boczków to nie da rady. Cały mechanizm się w nich chowa. No chyba że jakieś nie oryginalne byś chciał.
-
czujniki PDC co to może być ?
No Panowie, nie jesteście sami. mi też już od miesiąca PDC nie dzała. Z tym, że podejrzewam kostkę łączącą w zderzaku przednim.
-
E60 Koła na lato
Dzisiaj założyłem sobie nowe kółeczka, a mianowicie DOTZ Mugello. Autko wygląda jak dla mnie o niebo lepiej :D Ale, mam jeden problemik z nieznacznymi drganiami bardziej całego auta niż kierownicy w zakresie predkosci 100-130km/h, podkreślam że nie są jakieoś strasznie wielkie ale to i tak irytujące trochę :? . Czy może to być związane z kończącymi się tarczami przednimi? Aalbo może źle coś założone na pierścieniach centrujących? Bądź też tym, że opony są już po jednym sezonie i się jakoś inaczej tarły przy starych felgach? Jakieś sugestie? No i wielkie podziękowania dla kolegi jdef90 za okazaną pomoc :)
-
ZAMIANA LAMP PRZEDNICH NA POLIFTINGOWE
Dobra cena. W szczególności za tylne lampy.
-
ZAMIANA LAMP PRZEDNICH NA POLIFTINGOWE
Mógłbyś powiedzieć ile taki prezencik cię kosztował? :D
-
e60 - 530d czy 535d ?? Co sądzicie?
W takich przypadkach nie koniecznie musi to być skrzynia. Może to być pechowy konwerter od skrzyni, które nie mówię oczywiście, że do tanich należy :D
-
E60 - Automat czy Manual, jakie są Wasze opinie?
Potwierdzam wszytko to co koledzy wyżej piszą. Również nie widzę tego auta w manualu.
-
e60 - 530d czy 535d ?? Co sądzicie?
Przedewszytkim to trzeba wymienić olej w skrzyni wraz z jej miską w którą jest filtr wbudowany. I nie ma co się sugerować tekstem sprzedawcy, że olej był wymieniany.
-
e60 - 530d czy 535d ?? Co sądzicie?
Jedna turbina jest mniejsza i działa w dolnym zakresie obrotów, a druga większa działa w zakresie górnym. Nie możliwe, żeby gdziekolwiek ceny obu aut były takie same. Zawsze 535d jest droższa od 530d przy przybliżonych przebiegach i rocznikach.
-
e60 - 530d czy 535d ?? Co sądzicie?
Ogółem to obydwa silniki mają tę samą pojemność. 535d ma dwie turbiny za miast jednej. Co do awaryjności itd. to jes tu na forum już wiele tematów na temat obydwu silników. Ja osobiście mam 530d i puki co na awaryjność narzekać nie mogę(odpukać w niemalowane :D ). Przebieg 180k km i silnik sprawuje się rewelacyjnie, wymieniane podstawowe części eksploatacyjne no i może + kolektor ssący. Ogółem jestem bardzo zadowolony z autka. Wiadomo, że przy 535d ryzyko ewentualnej usterki wzrasta bo silnik jest bardziej wysilony i podwójnie uturbiony aczkolwiek te 280KM na pewno daje większą frajdę. No i ciężko jest znaleźć takie autko w rozsądnych pieniądzach(pojęcie względne) i z jak najniższym przebiegiem(autentycznym)
-
Popiskiwanie z okolic Turbiny ....
Gdzieś tu czytałem, że koło pasowe od klimatyzacji potrafi też piszczeć przy ww warunkach, ale tak z głowy to nie pamiętam gdzie jest umiejscowiona sprężarka klimy.
-
Zgasł ekran idrive
Z tego co słyszałem/czytałem taki efekt jest możliwy gdy ccc szlag trafił. Ingerowałeś może ostatnio coś w soft?
-
Guma na wale
Wymień tą gumę profilaktycznie już za jedną robotą. To jest elastyczny łącznik wału napędowego.
-
Popiskiwanie z okolic Turbiny ....
A gdzieś blisko tego nie ma przypadkiem jakiegoś koła pasowego?
-
E60 2009r.
W sumie to tak byłoby najlepiej.
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Jednak model M5 wzbudza tak duże emocje, że dyskusja w tym temacie rośnie z każdą godziną :D
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Panowie! Wrzućcie na N.
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Dokładnie :D
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Ale to jak w końcu? Kombi diesel lub sedan M5? Chcesz touringa czy sedana?
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
No w sumie to masz rację. Ale mi to byłoby szoda :D Chyba że tak z umiarem :twisted:
-
Opony typu run flat
Cyrk się zaczyna jak się w ogóle z bramy na drogi publiczne wyjedzie :D