Treść opublikowana przez jarek_pr
-
E60 po lifcie - wyłączanie radia/CD
Użytkuje swoje E60 już półtora roku i nigdy nie znalazłem funkcji wyłączenia radia. Tego się chyba nie da wyłączyć.
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Pogratulować! I pozazdrościć :)
-
E60 530d Kłopoty z oryginalnym alarmem
Chyba, że lusterko wymienione.
-
E60 530d Kłopoty z oryginalnym alarmem
A czy jesteś pewien tego, że masz Autoalarm fabryczny? Bodajże i z i bez niego auto się niczym nie różni.
-
ściganie się e60
Trochę już drażni mnie ten temat. :evil:
-
E60 Skrzynia automat
Myślę, że w tym przypadku ciężko będzie ocenić co to bez ekspertyzy bardziej specjalistycznej. Jaki przebieg?
-
Zgasł ekran idrive
Wszystko co związane z E60 jest cholernie drogie :( Mam nadzieję, że nowy model serii 5 będzie mniej podatny na awarie.
-
E60 Koła na lato
Różnica w promieniu koła to wg wyliczeń 2,25mm więc przekłamanie raczej niezauważalne. Co do AC to nie jestem pewien czy to ma coś do tego. Owszem gdyby to były opony na odmienny sezon niż bieżący.
-
Jakie opony letnie na felgę 15'
No w sumie to sporo bo już po 3-4 latach opony letnie tracą swoje właściwości choć mimo tego, że producenci mówią o ważności około 8 lat. A zimowe jeszcze krócej.
-
ściganie się e60
Ej ej! Wypraszam Sobie! Jestem młodym ( i przystojnym :8) ) kawalerem i jakoś mi dieselek pasuje KD kolego guteg
-
Jakie opony letnie na felgę 15'
7 lat? Na jednym komplecie? :shock:
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Bardzo dobry olej. Jeden z lepszych od Castrol'a
-
E60 Koła na lato
W grę wchodziły tylko 17". Mam oryginałki BMW do oponek zimowych. Również 17"
-
E60 Koła na lato
No cóż, szkoda że nie wszystkim się podoba, ale w mój gust trafiło i z tego się cieszę :D
-
Felgi E61 18 calii
Najpierw kupujesz a potem się orientujesz czy to będzie pasować? Nie no to trochę nie ta kolejność. Jak do do e60/61 to będzie problem z tym osadzeniem. Jest za duże.
-
E60 Koła na lato
No to przyznam szczerze, że to pierwszy głos mówiący że nie pasują. :D
-
E-60 - jaki rocznik najlepszy (usterki)?
A jak już 2k10 to może od razu F10? :D
-
E60 Koła na lato
A jakbym już ewentualnie się zdecydował na te dystanse to jakie proponujecie? 20mm na koło czy inaczej?
- bmw e61
-
Gdzie w warszawie z elektryką... E61
Właśnie chciałem też wspomnieć o ASEKO. Chłopaki znają się na robocie i wiedzą co robią. Głównie w elektryce, ale również i w mechanice. Śmiało polecam.
-
E60 Koła na lato
A czy takie dystanse przypadkiem nie wpływają negatywnie na zawieszenie?
-
20" alumy w e60
Tu kuri możesz zerknąć na moje 17" :D viewtopic.php?f=73&t=124504&p=884493#p884493
-
E60 Koła na lato
A to fotki po myciu autka :D http://img36.imageshack.us/img36/1660/img0301de.jpg http://img46.imageshack.us/img46/6696/img0302vl.jpg Jak wam się widzą? Bo jak dla mnie BOMBA :D
-
Nowy soft
Robiłem sobie taką zmianę w zeszłym roku. Z zauważalnych zmian to na pewno inna kolorystyka menu. Zmieniło się też trochę katalogowanie w "i" info. A poza tym to nie pamiętam więcej. Nowy soft ma za zadanie zapobiec profilaktycznie możliwym usterkom w przyszłości. Ma zwiększyć stabilność.
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Castrol, Motul i Valvoline - te trzy marki polecam.