Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Wymieniać olej po 6000 km?
Popieram wymianę co 15k km bądź co 1 rok.
-
KLIMA UZUPELNIENIE
Ostatnio przeprowadzałem serwis swojej klimy w Aseko i weszło 700 jednostek jak dobrze pamiętam. A na wylocie temperaturę wskazuje mi 3*C :)
-
Jak wam się widzą te felgi do E60?
No jednak zrezygnuję z nich ze względu na to ET. Trudno. Do zimy jeszcze kupa czasu :8) Bo zapomniałem dodać że szukam felg na zmianę do opon które posiadam już. Nie chcę robić przekładek na jednych felgach. Wolę mieć dwa różne zestawy. Szukam dalej jakichś 17"
-
Jak wam się widzą te felgi do E60?
Hey! Muszę sobie kupić drugi komplet felg. Co myślicie o tych: http://www.motoallegro.pl/item645858021_bmw_x3_e36_e46_z3_z4_8jx17cali_et46_5x120.html Dobra cena (nawet nie wiem czy nie niska podejrzanie) no i wzór mi się podoba. Tylko sam nie wiem czy ET nie jest za duże.
-
[Fxx] Nowa "piątka" w wersji GT (niestety)
A mi się całkiem podoba
-
Jakie żarówki?
Ja nie dałem rady bez demontażu lampy. Dla mnie to inaczej niewykonalne.
-
mapa do E60 Profesional
2009 -01
-
Efekt "zamknięcia licznika"
Z tego co się orientowałem to każda seryjna E60 530d zamyka licznik 260 km/h. Więc nie ma co nawet wspominać o 535d :D
-
Efekt "zamknięcia licznika"
:lol: :lol: :lol: :lol: dobre Przy 200km/h wskazuje około 10l spalania chwilowego. Oczywiście sprawdzane na trasie :mrgreen:
-
mapa do E60 Profesional
No właśnie o dziwo tego nie mam :cry:
-
Wlalem benzyne zamiast ropy!??
I pamiętaj na przyszłość kolego: patrz na napis na korku :lol:
-
mapa do E60 Profesional
Nie widnieją u mnie żadne owe przyciski do przełączenia mapy w widok 3D. Mam tylko stały na północ i w kierunku jazdy. Żadna ikonka drogi u mnie nie występuje.
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
Jeśli to jest realfoto to moje wyglądają dokładnie identycznie 1 do 1
-
koledzy pomocy!!! plyn chlodnicy wyparowal-wymienilem glowic
Po pierwsze nie klikaj kilkukrotnie na przycisk "Wyślij" :) Po drugie to jeromer jak auto jest z 2005 to już chyba nie ma gwarancji. Po trzecie: czy to oby bezwypadkowy egzemplarz?
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
Błędów nie ma, mrugania już więcej nie zauważyłem, tylko te zakłucenia :evil: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... :cry2: :cry2: :cry2: Tak pięknie świecą :cry2: :cry2: :cry2:
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
Kurka a tak ładnie świecą :cry: Ale nie u wszystkich są takie objawy. Kupiłem te diody od kolesia który ma największą sprzedaż tego produktu na allegro i są bardzo solidnie zrobione. A co z tymi przetwornikami co pisał kolega wyżej? O co chodzi? Wie ktoś? Edit: Napisałem o tym fakcie do sprzedawcy. Zaproponował mi abym je odesłał do niego a on mi przyśle nowy komplet. Co wy na to?
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
I znowu męczarnia z lampami :cry:
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
Dzisiaj zauważyłem jeszcze jedno. Zaraz po uruchomieniu Ringi migają niesystematycznie przez około 5 sekund, po czym palą się normalnie. Jeśli abisan masz rację to cóż to za przetwornik bym musiał wymienić?
-
mapa do E60 Profesional
No właśnie. Jest ktoś kto zna różnice? Bo nie wiem czy warto. I wie ktoś może czy da się włączyć widok 3D? Bo nigdzie tego nie mogę znaleźć.
-
Włączenie świateł powoduje zakłócenia.
Otóż mam pewien problem. Wymieniłem niedawno żarówki od ringów na diody LED. Oczywiście w celu wykonania tego musiałem wyjąć lampy bo według mnie nie da się dokonać wymiany bez tej czynności. Otwory są tak słabo dostępne, że nie mogłem tam włożyć swojej dłoni. Po zamontowaniu wszystkie światełka świecą jak powinny. Jak włączę radio przy wyłączonych przednich lampach to jest wszystko OK, ale gdy zapalę światła postojowe czy też mijania pojawiają się zakłócenia. Tak jakby znacznie słabł zasięg i traciłbym sygnał. To samo tyczy się CB-Radia. Przy zapalonych światłach trzeszczy od samego włączenia. Co może być przyczyną? Czyżby LED'y? Chyba nie powinny być. :mad2:
-
Paliwo do diesli - które najlepsze
Potwierdzam. V-Power Diesel od Shell'a
-
[e60] Doposażenie w fotele komfortowe
Dla czego piszesz ten sam temat dwa razy?
-
Warsztat w Warszawie - iDrive
Dokładnie. U nich masz za 400 tylko musisz się najpierw umówić na wizytę. Napisz im maila to dazą ci znać co i jak. http://www.aseko.com.pl/?kontakt
-
[E60] Ile pali?
8-8,5 normalna jazda 50/50 miasto/trasa. Jak do teraz nie udało mi się przekroczyć 10 litrów średniego spalania.
-
545i gaśnie po odkreceniu korka oleju?
Trochę nie rozumiem twojego posta Wasyl, ale tak czy siak silnik po odkręceniu korka do wlewu oleju nie powinien się nawet zbytnio zabujać z obrotami. Nie mówiąc już o tym że może zgasnąć.