Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Malowanie chromu
Podzielam zdanie poprzednika. Pod warunkiem, że auto nie jest w kolorze czarnym bądź białym bo tam jednak shadowline lepiej wygląda.
-
Nie działający kierunkowskaz tył LCI
Jakiś błąd Ci wywaliło? Czyżby te przetwornice mogły narobić szkód w instalacji auta?
-
Elektryka zaczyna padać
Pewnie przewody ci się przetarły przy klapie. Z tego co tu czytałem to częsta przypadłość E61
-
zepsuty zamek e60 ?
Identycznie brat miał w Volvo S40 z tym że prawy tył. Też się dowiem i dam znać :)
-
Benzyna, ale jaka
No ja właśnie wolałbym od 545i bardziej 535i bi-turbo.
-
BMW sie grzeją???
No cóż. W żadnych spotykanych warunkach taki komunikat nie powinien się wyświetlić. Coś musi być nie halo jeśli wskazuje ci taki błąd. Podejrzewam, że może to być wina wymiennika ciepła, tylko że nie mam pewności co do tego. A jak z poziomem płynu chłodniczego?
-
Klimatyzacja - mała wydajność
Gdzieś tu czytałem, że podobno jakiś tam zaworek przy sprężarce potrafi się przycinać i takie są objawy. Może to to?
-
sportowe brzmienie
To tylko wewnątrz auta słychać kondziu :D A przynajmniej tak jest u mnie. Ogółem jest dedykowany tłumik sportowy do E60 530d ale jego koszt to bagatela coś koło 5000 pln :duh: Chyba że jakiś uniwersalny dopasuje się.
-
Kolektor Ssacy w 530d
Ehhh... :duh: Chyba najdłuższy temat na tym forum jest poświęcony właśnie kolektorom ssącym viewtopic.php?f=73&t=97723&hilit=kolektor+ss%C4%85cy :D
-
Co denerwuje w 5-ce
Ogółem światełka ksenonowe świecą ciut wyżej w naszych Buniach niż w innych autach np Honda czy Toyota.
-
WYMIANA PANELA KLIMY E61
Chyba jakieś 90% wymian w tych autach wiąże się z obowiązkowym przeprogramowaniem jeśli ma prawidłowo działać. Tym bardziej jeśli chodzi o sterowanie klimatyzacją. Poza tym nie jestem pewien czy sam panel sterujący wszystko załatwi. Chyba raczej nie.
-
Ile kosztuje i jak sie wymienia FILTER DIESELA/525d
A, sorki :) Jeśli o ten filtr chodzi to w najbliższym czasie gdy będę robił wymianę oleju w skrzyni zamierzam zlecić też serwisowi wymianę filtra paliwa (jeśli o ten ci chodzi) Jest on chyba gdzieś w okolicy prawego progu pod spodem auta. Można go też wymienić samemu, ale jak już przy okazji ktoś będzie ściągał osłony dolne z auta i niech tym się zajmie :D
-
Ile kosztuje i jak sie wymienia FILTER DIESELA/525d
Samemu. Oryginalne filtry to koszt około 150-200pln, a wymiana to jakieś 2-3 minuty
-
e60 525d 78000km, pdc,kolektor,mikrofiltr
Kolega chyba pomylił z DPF :D
-
wielkosc felg-wplyw na osiagi
Sama wielkość felgi nie ma wpływu na przekłamanie licznika tylko cała średnica wraz z oponą.
-
Co denerwuje w 5-ce
Trzeszczące uszczelki w drzwiach w ciepłe dni. Po prostu porażka :zlosc:
-
zakup Bmw e60 520d 2009r
Ja mam model przedliftowy i jest fabrycznie zamontowany Hi-Fi Pro. Logic 7, co oczywiście potwierdza wyciąg wyposażenia auta po VIN z ASO
-
Cos bym dlubnal...w E61
Popieram w 100%
-
Komendy Glosowe (lista)
Czy możliwe jest aby działały mi komendy głosowe w języku angielskim? Bo z tego co testowałem kilka miesięcy temu to chyba tak.
-
zakup Bmw e60 520d 2009r
Najlepiej to znajdź osobę z twoich okolic i jakby to mu/jej nie sprawiało kłopotu to umów się na odsłuch któregoś pięknego dnia. Wtedy będziesz miał te porównanie.
-
stuki z przodu na dziurach
Za te grosze mógłbyś sobie kupić zestaw odpowiednich kluczy :D Prędzej czy później by Ci się przydały.
-
Kończy się gwarancja, co sprawdzić?
Akurat rzeczy które wymieniłeś kolego promo nie podlegają gwarancji bo to są właśnie części eksploatacyjne wymieniane odpłatnie. Chyba, że ma się wykupiony pakiet serwisowy ( nie pamiętam jak się nazywał )
-
POMOCY szukam
Hmm... Jeżeli nie widać żadnych wycieków to ciężka sprawa. Czujnik raczej nie jest uszkodzony bo inaczej to olej który dolewałeś by spowodował problemy przy zbyt dużej ilości. Może się spala :think: Masz filtr DPF? Czy końcówkę wydechu masz okopconą od środka?
-
Montaż Logic 7 w Łodzi
A nie mówiłem :D Miłego użytkowania kolego :cool2:
-
stuki z przodu na dziurach
Po prostu z wyczuciem. Nic nie uszkodzisz jak mocniej dokręcisz. Tylko nie przesadź bo w przyszłości będzie problem odkręcić.