Skocz do zawartości

jarek_pr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_pr

  1. jarek_pr odpowiedział(a) na zajob temat w E60, E61
    Podzielam zdanie poprzednika. Pod warunkiem, że auto nie jest w kolorze czarnym bądź białym bo tam jednak shadowline lepiej wygląda.
  2. Jakiś błąd Ci wywaliło? Czyżby te przetwornice mogły narobić szkód w instalacji auta?
  3. jarek_pr odpowiedział(a) na Batt23 temat w E60, E61
    Pewnie przewody ci się przetarły przy klapie. Z tego co tu czytałem to częsta przypadłość E61
  4. jarek_pr odpowiedział(a) na Coko-Coko temat w E60, E61
    Identycznie brat miał w Volvo S40 z tym że prawy tył. Też się dowiem i dam znać :)
  5. jarek_pr odpowiedział(a) na Zodiac temat w E60, E61
    No ja właśnie wolałbym od 545i bardziej 535i bi-turbo.
  6. jarek_pr odpowiedział(a) na ralfi84 temat w E60, E61
    No cóż. W żadnych spotykanych warunkach taki komunikat nie powinien się wyświetlić. Coś musi być nie halo jeśli wskazuje ci taki błąd. Podejrzewam, że może to być wina wymiennika ciepła, tylko że nie mam pewności co do tego. A jak z poziomem płynu chłodniczego?
  7. Gdzieś tu czytałem, że podobno jakiś tam zaworek przy sprężarce potrafi się przycinać i takie są objawy. Może to to?
  8. jarek_pr odpowiedział(a) na zajob temat w E60, E61
    To tylko wewnątrz auta słychać kondziu :D A przynajmniej tak jest u mnie. Ogółem jest dedykowany tłumik sportowy do E60 530d ale jego koszt to bagatela coś koło 5000 pln :duh: Chyba że jakiś uniwersalny dopasuje się.
  9. jarek_pr odpowiedział(a) na armagedonxl temat w E60, E61
    Ehhh... :duh: Chyba najdłuższy temat na tym forum jest poświęcony właśnie kolektorom ssącym viewtopic.php?f=73&t=97723&hilit=kolektor+ss%C4%85cy :D
  10. jarek_pr odpowiedział(a) na promo temat w E60, E61
    Ogółem światełka ksenonowe świecą ciut wyżej w naszych Buniach niż w innych autach np Honda czy Toyota.
  11. jarek_pr odpowiedział(a) na posiadacz temat w E60, E61
    Chyba jakieś 90% wymian w tych autach wiąże się z obowiązkowym przeprogramowaniem jeśli ma prawidłowo działać. Tym bardziej jeśli chodzi o sterowanie klimatyzacją. Poza tym nie jestem pewien czy sam panel sterujący wszystko załatwi. Chyba raczej nie.
  12. A, sorki :) Jeśli o ten filtr chodzi to w najbliższym czasie gdy będę robił wymianę oleju w skrzyni zamierzam zlecić też serwisowi wymianę filtra paliwa (jeśli o ten ci chodzi) Jest on chyba gdzieś w okolicy prawego progu pod spodem auta. Można go też wymienić samemu, ale jak już przy okazji ktoś będzie ściągał osłony dolne z auta i niech tym się zajmie :D
  13. Samemu. Oryginalne filtry to koszt około 150-200pln, a wymiana to jakieś 2-3 minuty
  14. Kolega chyba pomylił z DPF :D
  15. Sama wielkość felgi nie ma wpływu na przekłamanie licznika tylko cała średnica wraz z oponą.
  16. jarek_pr odpowiedział(a) na promo temat w E60, E61
    Trzeszczące uszczelki w drzwiach w ciepłe dni. Po prostu porażka :zlosc:
  17. jarek_pr odpowiedział(a) na MarcinE38 temat w E60, E61
    Ja mam model przedliftowy i jest fabrycznie zamontowany Hi-Fi Pro. Logic 7, co oczywiście potwierdza wyciąg wyposażenia auta po VIN z ASO
  18. jarek_pr odpowiedział(a) na zajob temat w E60, E61
    Popieram w 100%
  19. jarek_pr odpowiedział(a) na lukaszs7 temat w E60, E61
    Czy możliwe jest aby działały mi komendy głosowe w języku angielskim? Bo z tego co testowałem kilka miesięcy temu to chyba tak.
  20. jarek_pr odpowiedział(a) na MarcinE38 temat w E60, E61
    Najlepiej to znajdź osobę z twoich okolic i jakby to mu/jej nie sprawiało kłopotu to umów się na odsłuch któregoś pięknego dnia. Wtedy będziesz miał te porównanie.
  21. jarek_pr odpowiedział(a) na kal800 temat w E60, E61
    Za te grosze mógłbyś sobie kupić zestaw odpowiednich kluczy :D Prędzej czy później by Ci się przydały.
  22. Akurat rzeczy które wymieniłeś kolego promo nie podlegają gwarancji bo to są właśnie części eksploatacyjne wymieniane odpłatnie. Chyba, że ma się wykupiony pakiet serwisowy ( nie pamiętam jak się nazywał )
  23. jarek_pr odpowiedział(a) na datmast temat w E60, E61
    Hmm... Jeżeli nie widać żadnych wycieków to ciężka sprawa. Czujnik raczej nie jest uszkodzony bo inaczej to olej który dolewałeś by spowodował problemy przy zbyt dużej ilości. Może się spala :think: Masz filtr DPF? Czy końcówkę wydechu masz okopconą od środka?
  24. A nie mówiłem :D Miłego użytkowania kolego :cool2:
  25. jarek_pr odpowiedział(a) na kal800 temat w E60, E61
    Po prostu z wyczuciem. Nic nie uszkodzisz jak mocniej dokręcisz. Tylko nie przesadź bo w przyszłości będzie problem odkręcić.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.