Treść opublikowana przez jarek_pr
-
zamiana radia CD na Mp3
A ja ci kolego dajmon powiem, że jesteś w błędzie bo nie każde radio w E60 można przeprogramować tak, aby czytało MP3
-
zamiana radia CD na Mp3
W sumie to też bym chętnie swoje podmienił na te z MP3 jeśli oczywiście się da. Więc podepnę się pod pytanie :)
-
545i czy dobry wybór
Dla mnie idealnym połączeniem byłoby na trasy Dobrze doposażone F10 530d w automacie a do szybszej jazdy E90 M3 Cabrio w manualu, ale niestety nie stać mnie na taki zestaw :(
-
OLEJ 530D
Ja używam tego: Castrol EDGE Sport 0W-40 Klasa lepkości: SAE 0W-40 Klasa jakości: API SM/CF, ACEA A3/B3 A3/B4, C2/C3 Specyfikacje: MB-Approval 229.31/ 229.51, BMW Longlife-04, Porsche (poza Cayenne V6), VW 502.00/505.00 Lej taki jak zalecają i będzie dobrze. :D I nie oszczędzaj zbytnio żebyś nie kupił podrobionego. Po porstu kup w sprawdzonym i pewnym źródle.
-
wymiana lamp E 60
No z tym parowaniem to rzeczywiście masz problem. Ale jeśli chodzi o odpryski i zużycie to dobry lakiernik zrobi z tych lamp nówki :) Ja tak miałem i udałem się do takiego jednego przed zimą i jestem bardzo zadowolony z efektu. :D Ehh... nie ma to jak w starszych autach gdzie są szklane klosze :cry:
-
N62 vs N62N
Z tematem nic. Z cytowanym postem już ma.
-
Zaczep spinka.
Spoko! Jak musisz to kupuj :mrgreen:
-
N62 vs N62N
Mimo, że czytam forum i wiedziałem o tych klapkach to nic nie wspominając o tym, w ASO przy wymianie świec zalecili mi wymianę kolektora ssącego, wyjaśniając co i jak z tymi klapkami. Oczywiście wiedziałem o co chodzi tak też przystałem na wymianę.
-
Zaluzje kolo chlodnicy jak sprawdzic...
Też nie mam webasto a mam żaluzje, które działają tak jak powinny.
-
BMW EXX - dedykowane zasłonki do szyb
O! W końcu jakieś dobre zdjęcia są tego. Też się zastanawiałem nad ich kupnem. Szkoda, że nie mam seryjnych rolet elektrycznych, bo to by było najlepsze.
-
brak mocy e60 525d
Sorry za Offtop ale odnośnie filmiku. Jdef masz manetki przy kierownicy a skrzynie manualną? :shock:
-
e60 nagłośnienie
Jeśli wg tej firmy HiFi L7 Pro brzmi tak samo jak standard to chyba nie mają pojęcia o tym. No i ładnie zaszaleli ze sprzętem za 30k pln. Widocznie panowie sobie pomyśleli "Kolejny cwaniaczek z BMW. Może sobie na nim trochę zarobimy :twisted: " Wg mnie to bardziej naciągacze niż profesjonaliści. Zresztą gdzieś tu niedawno był temat o zmianie audio w E60 na Logic 7. I jak dobrze pamiętam ów interesanci co tego dokonali byli bardzo zadowoleni.
-
545i czy dobry wybór
Mogąc w Polsce kupić taką rurkę i mając trochę chęci można się pokusić o samodzielną wymianę :D
-
Problem z radiem. Czy Wy też tak macie ?
CENTRA FUTURA CA1000 - 100Ah/900A Mam taki u siebie od 2 lat i jest bezproblemowo. Ostatnią zimę z mrozami poniżej -20 przetrzymał wzorowo mimo postojów tygodniowych :D
-
Dziwne zachowanie auta przy >230 km
Wiesz, ostatnio widziałem gdzieś tekst z forum Ferrari gdzie użytkownik pyta się innych czy to normalne, że przy 330km/h świszczy mu wiatr pod uszczelkami. Wydaje mi się, ze zadałeś pytanie dokładnie w tym stylu :D Przy tych prędkościach musisz mieć jak najbardziej idealną drogę jeśli chcesz aby auto jechało perfekcyjnie. Naprawdę nieznaczne koleiny mogą wyrzucić cię z drogi.
-
Podświetlane listwy na progi E61
Dobra dobra :D Ty tu nie pisz tyle tylko wstaw fotki i pokaż jak to wygląda w realu :8)
-
E60 jakie paliwo + temperatura + znaczek na masce
Oby nie na drogę :mrgreen:
- dywaniki
- dywaniki
-
E60 jakie paliwo + temperatura + znaczek na masce
A to już inna sprawa :D
-
guidance not available
W czym lepsza? Że niby zrobili krok wstecz kolego?
-
20 cali do e60
Hmm... Ja powiem tak: Moje BMW E60 z zawieszeniem typu M jest zdecydowanie mniej komfortowe niż Honda Accord 2.4i Executive. Oczywiście przyjemność z jazdy wręcz na odwrót :D
-
E60 jakie paliwo + temperatura + znaczek na masce
Główna odczuwalna różnica między laniem 95 a 98 to spalanie. Przy 98 minimalnie mniej pali. Podobnie przy V-Power czy też Lotos Dynamic. Rzadko kiedy jest odczuwalna różnica w osiągach. To raczej kwestia autosugestii :)
-
Strona z kodami
Pewnie dla tego, że w tym dziale jest największa aktywność :8)
-
Klimatyzowany schowek
Jak dobrze się orientuję to klimatyzowany schowek jest w podłokietniku, a ten przed pasażerem to nie wiem czy występuje w ogóle klimatyzowany. Przecież tam są przekaźniki i bezpieczniki więc mogłaby się woda skraplać.