Treść opublikowana przez jarek_pr
-
jak to zrobic ?
Na wszystkie pytania znalazłbyś już odpowiedź na forum. Wystarczy poszukać. No i jak już to przydałby się właściwy tytuł wątku. "jak to zrobić?" - co jak zrobić? Rozpalić w piecu?
-
E60 530d PROBLEM Z SILNIKIEM!!PROSZE O POMOC:(
A założyłeś nie oryginalne? Jeśli tak to duży błąd bo akurat ta część nie ma żadnego dobrego zamiennika. Tylko oryginał wchodzi w grę.
-
Jakie pióra wycieraczek?
Też mam takie Valeo. Poprzednio były oryginały. Różnicy żadnej nie widzę :) Więc śmiało polecam.
- Opinia felg
-
Z jakim silnikiem E60 Kupić , głównie jazda po mieście??
Ja gdybym brał do miasta to wybierałbym wśród benzynowców. Diesel nie jest na krótkie odcinki. Ani silnik, ani turbo się nie rozgrzeje, Tak samo turbo nie zejdzie z obrotów po jeździe. Kolejna sprawa to DPF, który musi się czasami przepalić w trasie. Rozważałbym wszystkie opcje od 520i do 530i bo więcej na miasto to bezsens. Te i tak spalą swoje.
-
E61 Praktyczne zalety wersji po liftingu
Ten plastik to dopiero w serii F wygląda tak jak powinien.
-
przednie fotele
Wydaje mi się że w tym przypadku nie powinno być żadnych problemów. To raczej będzie operacja typu plug and play.
-
Pakiet Hamann vs m-pakiet co myslicie?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... Taka była moja reakcja jak zobaczyłem Body Hamman'a I taka będzie większości ludzi którzy zobaczą takie auto. Stać cię na to? To się nawet nie zastanawiaj. Takie jest moje zdanie :D
-
Opinia felg
Nie no ładniejsze są te co DEF i ja wskazujemy :lol:
-
Jakie świece żarowe?
Oryginalne. Cena normalna nawet w ASO
-
wymiana siedzień w E60 z E60 lift.
Może to coś pomoże: http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/august/browse/seats/
-
Opinia felg
No te też ładne są :)
-
Lampy tylne - pomarańczowy kierunek
bleeeeee... Paskudne :mrgreen:
-
Jak skonfigurowac telefon iPhone 4 bo nie dziala???
Z 3G nie mam żadnych problemów. Może potrzebny jest upgrade soft? Jakiś inny tel miałeś już skonfigurowany z autem?
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Jak chce to mogę się z nim zamienić na swoją 530d :8)
-
Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?
Ciekawe czy w ogóle sami o tym wiedzą hehe :D
-
wymiana siedzień w E60 z E60 lift.
A czy musisz wymieniać? Ta twoja jest zniszczona czy co? Bo pamiętaj, że możesz mieć problemy przy odsprzedaży auta. To nie felgi, że można raz dwa przerzucić.
-
Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?
Gdybym miał teraz wybierać z wersji silnikowych F10 to pewnie wziąłbym 535i. Ale faktem jest, że musiałbym wydać na to jakieś 300k PLN, a tyle to niestety nie mam na auto :evil: Ehh... Trzeba totka puścić :lol:
-
Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?
Póki co wstrzymuję się z wymianą na coś innego. Mi jednak jeszcze moje autko się nie znudziło i przyjemnie mi się nim jeździ. Myślę, że poczekam rok/półtora i może pomyśli się o F10 :D
-
function of airbags -problem
HA! A nie mówiłem :) Tu masz bardzo obszerny wątek: viewtopic.php?f=15&t=48167
-
wycieraczki przednie - zacinanie się
Jak długo? Kolejne 5 lat :)
-
Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?
Jak tak to pokaż mi choć jedno ogłoszenie M5 E60 nie wymagającej wkładu finansowego i bezwypadkowej poniżej 100k PLN :8)
-
Dodatek do 6HP26
Ja bym był raczej zdania, że jest to kolejny dodatek typu hiper turbo extra do olejów silnikowych.
-
Wymienić E60 530d na E90 335i coupe?
M5 za 100k? to chyba nie PLN :D No chyba, że o E39 chodzi, ale ta mi się średnio podoba.
-
function of airbags -problem
Najprawdopodobniej jest uszkodzona mata zajętości fotela. Problem wałkowany już na forum.