Treść opublikowana przez jarek_pr
-
dołożenie podgrzewania foteli -skóra
Ja bym się zdziwił jakby nie było masażu bądź wentylacji, ale jak możliwe że komforty nie mają podgrzewania to nie wiem. A może fotele wymieniane?
-
bmw e60 535d czy 550i
Porównanie dziwne, bo poza spalaniem to WSZYSTKO jest za 550i :)
-
Stukanie po wymienie kół na zimowe.
Jak używane felgi mogą być idealne, a nowe opony powodować bicie? Trochę dziwne. Poza tym stuki to może być tylko luz w zawieszeniu. A szum to właśnie piasta, a dokładnie łożysko w piaście.
-
Problem po zmianie opon
A co cię w ogóle skłoniło do tego rozmiaru? Mam nadzieję, że nie kupiłeś tych opon w full price świadomie. Standardowo koło powinno mieć średnicę coś około 650mm, a u Ciebie ma z tyłu 695 jeśli dobrze policzyłem. Z przodu OK bo 646 - to właściwy rozmiar.
-
E60, 2006r.!! NIEPOKOJĄCE!! POTRZEBNA PILNA PORADA!!
Podłączałeś auto pod kompa? Sprawdzałeś czy nie ma błędów? Może po prostu świece się kończą, bądź sterownik świec jeśli chodzi o odpalanie.
-
Kluczyk a zapisane dane w samochodzie
Ja to tego drugiego od kupna auta ani razu chyba nie używałem :) Pewnie auta bym nie poznał przy jego użyciu.
-
Wewnętrzny Mpakiet - jest takie coś?
Chyba nic takiego nie ma. Co najwyżej właśnie można sobie doposażyć auto przy zakupie o kierownicę typu M
-
Lampy przednie z e61 do e60??
Przejrzyj ten temat: viewtopic.php?f=73&t=136366 Ja dzięki niemu dowiedziałem się, że mam Bi-Xenon :)
-
e60 RWD a jazda zimą
To ja pojeżdżę rowerem :mrgreen:
-
bmw e60
I otóż to bo właśnie gdybym teraz miał kupić E60 po raz kolejny to pewnie bym brał mocną benzynę :) Z tym, że ja nie dużo jeżdżę ostatnio. Mam też ciągle jedno auto z gazem już od kilku lat, a mianowicie Vectre 2.0. Przejeżdżone na gazie ma już 90t km więc mogę powiedzieć, że te "oszczędności" wcale nie są tak wielkie. Dodając dodatkowe koszty utrzymania auta na gazie to się wcale tak ładnie nie kalkuluje. Tak samo czuć szybsze zużycie silnika. Już nie pracuje tak jak kiedyś i to właśnie przez gaz.
-
CCC się kończy?(navi-profi)
Miałem podobnie do czasu wymiany softu w aucie jakoś ponad rok temu. Od tamtej pory wszystko działa stabilnie i jak należy.
-
e60 RWD a jazda zimą
Na trybie linki holowniczej i auta z przodu :mrgreen: Bądź na trybie "saperka w bagażniku - twoim przyjacielem" :8)
-
Problemy z radiem po zmianie LED RINGÓW ?
Miałem ten sam problem. Nikt nie znał przyczyny. Wróciłem do oryginalnych i jest spokój :)
-
e60 RWD a jazda zimą
Frajda frajdą, ale dopóki warstwa śniegu nie sięga podwozia. Przednionapędówką zawsze można się było jakoś wykopać, bo ona ciągnęła, a tym jest dużo ciężej, bo tył chce wyprzedzić przednie koła :). Zobaczę jak będzie tej zimy na nowych oponach z większym profilem. Poprzednio miałem 225/50R17, a teraz zakładam 225/55R17. Zeszłoroczne śniegi przysporzyły mi wiele nerwów. Oczywiście radości też nie brakowało :) Są plusy, są minusy. Aczkolwiek szkoda, że nie mam w swojej xDrive.
- bmw e60
-
Nie działa przycisk REST w klimatroniku
A instrukcję to Panowie w ogóle czytaliście? :lol:
-
zawieszenie w e60
Tak, utwardzą. Tylko kup sobie jeszcze ochraniacz na szczękę, żeby ci żeby nie powypadały :D A i mam nadzieję, że nie są to jakieś tanie podróbki jeśli ci życie miłe.
-
Sprawdzenie e61 w Warszawie
Grubość lakieru to nie wszystko i samemu to można zmierzyć, ale część karoserii jest aluminiowa więc lipa. Ważna jest mechanika i elektronika.
-
e61 emergency call na okrągło włącza sie SOS
A może zwarcie na przycisku?
-
Błąd Tempomatu
Jak może być 2005 po lifcie? :D
-
demontaz gałki AT i plastikow
Jeśli chodzi o samą gałkę to wystarczy mocno pociągnąć ją do góry. Tylko z wyczuciem, żeby nie wybić sobie zębów lub nie uszkodzić lusterka :D
-
Sprawdzenie e61 w Warszawie
Zadzwoń może do Aseko na mińskiej czy by ci przypadkiem nie sprawdzili za opłatą oczywiście.
-
Montaż Logic 7 w Warszawie
Kolega po prostu uważa to za dobry pomysł. Który zresztą ja też popieram :D
-
kable zmieniarki
To jest chyba opcja : "przygotowanie pod zmieniarkę" Czy jakoś tak.
-
M-pakiet zamiast serii???
W ASO za M-Pakiet z malowaniem wołają sobie 12k PLN. Poza ASO to koszt około 6k PLN. Jak kupisz cały komplet to nie będzie problemu z wymianą. Czujniki też powinny pasować. No z fotelami to już więcej rzeźbienia. Kupno nowych pasujących pod kolor to kupa kasy jest. Nie wiem czy jest w ogóle sens się w coś takiego bawić.