Treść opublikowana przez jarek_pr
-
podswietlane progi E60
Dla mnie to :duh: A podłącza się je pewnie do podświetlenia drzwi.
-
e60 Cały czas włączona klima???
Jeśli chcesz szybciej schłodzić auto to możesz włączyć obieg zamknięty. Ale ciągle na tym jeździć nie radzę bo to raczej nie wskazane dla zdrowia. Przecież wiadomo po co w ogóle jest obieg zamknięty.
-
Cos bym dlubnal...w E61
A mi się to podoba: http://i469.photobucket.com/albums/rr53/Anzafin/25042010/DSC01398.jpg http://i469.photobucket.com/albums/rr53/Anzafin/25042010/DSC01280.jpg Wiem, że to nie E61 ale ładnie zrobione E60 530d kolegi zza granicy:D
-
Montaż Logic 7 w Łodzi
Na pewno nie będziecie żałować wydanych pieniędzy. HiFi Logic 7 to poezja dla uszu :)
-
POMOCY szukam
Jak Warszawa to polecam Aseko na Mińskiej. Chłopaki znają się na rzeczy i specjalizują w BMW
-
POMOCY szukam
Jeśli przez korek od wlewu widzisz, że jest jego tam pełno to jest duuuuuży problem. Ten błąd od stanu oleju może w tym wypadku sygnalizować jego zbyt dużą ilość, a nie małą. Jak wskazuje na bagnecie? A to, że olej jest czarny to normalka w silnikach diesla.
-
E60 podlaczenie spryskiwaczy reflektoróe
Działają nie przy każdym spryskaniu szyby. Musi minąć jakiś odstęp czasowy pomiędzy działaniem. W Japońskich autach to działają chyba przy każdym użyciu spryskiwaczy szyby.
-
[e60] czarny chrom shadow GRILL NERKI
Patrząc na obecne okoliczności to powiało trochę czarnym humorem :8)
-
probowal ktos wydobyc historie serwisowa auta
Fus Warszawa podobnie :D Gratis i z wydrukiem.
-
POMOCY szukam
I po co pożyczałeś swoje auto komuś? Przecież wiadome, że jak nie swoje to się nie dba o to, a w dodatku E60 to kawał ładnej fury i jest się czym pokazać "na mieście". Masz nauczkę na przyszłość. 1. zapięcie pasów-padła mata pasażera 2. niski poziom oleju - jak to nie masz gdzie wlać? nie wiesz gdzie korek wlewu oleju jest? 3. drżenie kierownicy przy hamowaniu - pokrzywione tarcze hamulcowe 4. luz i stuki na kierownicy - maglownica do zrobienia 5. problem z komputerem - tu może być różnie, np. "inteligentna" klema minusowa przy aku, pada CCC (główny komputer), itd. NIGDY, PRZENIGDY NIE POŻYCZYŁBYM SWOJEGO AUTA KOLEDZE!!!
-
CO TO ZA OSTRZEZENIE
Nie ma co gdybać. W menu masz konkretnie napisana która od czego i z której strony jak już.
-
Wymiana cd na cd/dvd profesional
Podepnę się pod temat z zapytaniem do kolegi E92 Jak wygląda zmiana z CCC na CIC jeśli można wiedzieć? Na czym polega i ile kosztuje?
-
CO TO ZA OSTRZEZENIE
Chyba któraś z żarówek jest przepalona. W iDrive powinieneś mieć info o błędzie w zakładce serwisu
-
Szybki start z miejsca
Na pewno ostro klocki polecą tylne, a czy coś jeszcze to nie wiem bo nie próbowałem. A jak chcesz palić gumę to polej opony olejem silnikowym :lol: Oczywiście żartuję :D
-
stuki z przodu na dziurach
Tylko uważaj bo te śruby są strasznie miękkie i łatwo je zjechać. Ja tak u siebie zrobiłem i musiałem nowe zapodać :)
-
[e60] czarny chrom shadow GRILL NERKI
Ja zimnego Heńka poproszę :wink:
-
Cos bym dlubnal...w E61
Mi jakoś M-Pak bardziej się podoba :)
-
felgi i opony do e60
Proszę, tylko nie do E60 :duh: Kompletnie niepasujący wzór. Zrobi z ładnego autka coś co nie trzyma się kupy. E60 to nie Calibra czy też Astra, a na takich autach widzi się te felgi.
-
Wymiana turbiny
I dla tego marzy mi się tak za dwa latka takie nowe 535xi (jak już wprowadzą napęd 4x4 do nowej piątki) Masz auto nowe to wiesz co masz :D
-
Cos bym dlubnal...w E61
Tak. Tnie się w oryginalnym błotniku. Jak kupujesz taki komplet na obie strony to masz w zestawie szablony wg których wycina się otwory. Ale poza względami optycznymi to nic to nie daje.
-
Wymiana turbiny
To miałeś 5 lat gwarancji :shock:
-
Cos bym dlubnal...w E61
Same griliki można wstawić w fabryczny błotnik. Tania i łatwa robota. Ogólnie auto ładne ale felga w nim nie pasuje. A jak już tak leciał po całości to mógł wstawić właśnie zderzak od M'ki i podwójny układ wydechowy. Choć tak czy siak do diesla chyba by taka robota nie pasowała. co innego 545i/550i
-
Cos bym dlubnal...w E61
Jeśli nie masz M-Pakietu to chyba odpowiedź jest jasna od czego zacząć. U mnie się to pojawi prędzej czy później :D
-
Wymiana turbiny
No chyba, że nie wie się co to właściwa eksploatacja auta z silnikiem diesla. A jest takich osób trochę.
-
530D, 535D a duże przebiegi (wasze doświadczenia)
Miałem podobnie :D Jak kupiłem swoją E60 530d to większość ludzi z pracy sądziła, że to nowe auto za które musiałem zapłacić pewnie jakieś 300k pln mimo, że w rzeczywistości to 2005r. A najlepsze to, że mój dyrektor jeździ E61 520d z 2008r i wg innych to jego auto było starsze i brzydsze :lol: Ale teraz mam inną pracę i się nie przejmuję czymś takim. W dodatku, że prezes jeździ autem za które zapłacił 620k pln :duh: