Skocz do zawartości

jarek_pr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_pr

  1. jarek_pr odpowiedział(a) na alan353 temat w E60, E61
    Prawidłową wartością poziomu oleju jest 3/4 zakresu min/max. Choć puki poniżej minimum nie wskoczy to błędu nie powinno wywalać.
  2. jarek_pr odpowiedział(a) na pawelo03 temat w E60, E61
    A tak z ciekawości to działa Ci po czymś takim iDrive w ogóle?
  3. jarek_pr odpowiedział(a) na pawelo03 temat w E60, E61
    Też mi się tak wydaje. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł w jednej z gazet motoryzacyjnych. Zatopienie auta to nie lada problem. Możliwe nawet, że silnik nadaje się do remontu. Często trzeba wymieniać całkowicie wiązki elektryczne. Im więcej elektroniki w aucie tym gorzej w tym przypadku. Zaczną korodować układy i usterki będą wyskakiwać jedna po drugiej.
  4. Dołączę się do wypowiedzi kolegi. Wg mnie 100k km na jednych tarczach jest nierealne.
  5. Na szczęście obeszło się bez cięcia :D Gratuluje :cool2:
  6. Zanim zaczniesz coś ciąć to może najpierw zadzwoń do jakiegoś serwisu ASO/NIE ASO i zapytaj się jak im się to widzi. Ale nie do jednego tylko do kilku. Może ten jeden-dwa dni wytrzymasz, no chyba, że Ci się zwłoki w bagażniku rozkładają po wykonaniu zlecenia :mrgreen:
  7. Nie no to grubo pojechałeś z tym cięciem w kanapie :mrgreen: Nie ma takiej możliwości, żeby później nie było tego widać. Przecież takie wycięcie musi mieć swoje wykończenie, a to przy rękawie wcale nie jest takie proste.
  8. Różnica typu 1000-2000zł czy też 200-400zł? Jeśli ta mniejsza to bym zdecydowanie nie pchał się w zamiennik.
  9. Aż tak duża różnica cenowa jest pomiędzy oryginalnym czujnikiem, a zamiennikiem?
  10. Coś wprowadza chyba jakieś wibracje. Jak masz włączone D to silnik zawsze pracuje z obciążeniem, nawet minimalnym w czasie postoju. Mogą to być poduchy silnika, koło pasowe albo coś innego jeszcze.
  11. jarek_pr odpowiedział(a) na clyve temat w E60, E61
    Nie opieraj się na wypowiedzi jednego mechanika :)
  12. jarek_pr odpowiedział(a) na ralfi84 temat w E60, E61
    Słabo szukałeś :) viewtopic.php?f=15&t=12999
  13. jarek_pr odpowiedział(a) na clyve temat w E60, E61
    Tak można też przypalić sprawne sprzęgło :D
  14. :think: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre :)
  15. jarek_pr odpowiedział(a) na pazder temat w E60, E61
    No cóż. Mi M-Pakiet bardzo długo i poważnie chodził po głowie. Ale właśnie doszedłem do wniosku, że jednak wole te pieniązki odłożyć sobie na nowe autko bo przy odsprzedaży to się nie zwróci. A M-Pakiet z malowaniem i montażem to jest 5-6k pln więc to już zawsze jakiś grosz :D Mam w planach przesiadkę na F10 za około 2 lata więc tu 5k i tam 5k i się jakoś uzbiera :) Wiem, że to odległy czas ale kto wie co się może wydarzyć, a poza tym to tylko plany :D
  16. jarek_pr odpowiedział(a) na abdp temat w E60, E61
    Po pierwsze to nikt tu z nikogo się nie nabija. Po drugie OK! Niech będzie. Ogólnie auto polecam, ale ostrzegam, że nie jest tanie w utrzymaniu. I nie chodzi tu o spalanie bo to pryszcz. Ciężko tym autem spalić średnio więcej niż 9-10l. Chodzi mi o serwis. Ale przyjemność z jazdy wszystko wynagradza :D Wg mnie 2.0d jest za słabe troszeczkę do tego auta, ale też da się nim jeździć bez problemu i wygodnie. Tylko przy 3.0d kultura pracy silnika diesla to całkiem inna klasa. Na plus 3.0 oczywiście. Co do skrzyni to polecam automat. Świetne połączenie. A poza tym: :search: :search: :search: :D
  17. jarek_pr odpowiedział(a) na abdp temat w E60, E61
    Nie no litości :duh: Czy ludzie nie wiedzą do czego służy wyszukiwarka? Czy tak ciężko przejrzeć chociaż kilka pierwszych stron podkategorii E60/E61? Na wszystkie swoje pytania kolego znajdziesz tam właśnie odpowiedź.
  18. A co do tych żaluzji co ktoś pytał to odblokowują się one w momencie gdy silnik jest zagrzany i potrzebuje chłodzenia. Rewelacyjny pomysł na zimowe dni. Pamiętam jak w starym opelku (który do teraz śmiga) podkładałem kartonik pod grill żeby autko się szybciej grzało :). No! Takie zadanie mają te żaluzje :D
  19. :duh: Dwa posty wyżej masz link kolego.
  20. To jest po prostu niemożliwe, żeby przy takim przebiegu przy normalnej eksploatacji w 530d coś takiego się stało. :cry:
  21. Masz pewnie pęknięty kolektor wydechowy. To jedna z przypadłości E60. Zdarza się. Było o tym już nie raz na pewno. Poszukaj trochę.
  22. jarek_pr odpowiedział(a) na mlody2708 temat w E60, E61
    A to da się wogóle film na dysk zgrać? :shock:
  23. jarek_pr odpowiedział(a) na kanada temat w E60, E61
    Problem wielokrotnie już poruszany na forum. Ktoś musiał ci siłą przestawić lusterko do tyłu i coś tam w środku przeskoczyło. Poszukaj. Jest na pewno :D
  24. Nie pisz maili tylko dzwoń do nich. Bo na maile nie zawsze dostaje się odpowiedź.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.