Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Kontrolka oleju-czerwona
Prawidłową wartością poziomu oleju jest 3/4 zakresu min/max. Choć puki poniżej minimum nie wskoczy to błędu nie powinno wywalać.
-
ZATOPIONE BMW E60
A tak z ciekawości to działa Ci po czymś takim iDrive w ogóle?
-
ZATOPIONE BMW E60
Też mi się tak wydaje. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł w jednej z gazet motoryzacyjnych. Zatopienie auta to nie lada problem. Możliwe nawet, że silnik nadaje się do remontu. Często trzeba wymieniać całkowicie wiązki elektryczne. Im więcej elektroniki w aucie tym gorzej w tym przypadku. Zaczną korodować układy i usterki będą wyskakiwać jedna po drugiej.
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Dołączę się do wypowiedzi kolegi. Wg mnie 100k km na jednych tarczach jest nierealne.
-
PROBLEMY Z OTWARCIEM BAGAŻNIKA.
Na szczęście obeszło się bez cięcia :D Gratuluje :cool2:
-
PROBLEMY Z OTWARCIEM BAGAŻNIKA.
Zanim zaczniesz coś ciąć to może najpierw zadzwoń do jakiegoś serwisu ASO/NIE ASO i zapytaj się jak im się to widzi. Ale nie do jednego tylko do kilku. Może ten jeden-dwa dni wytrzymasz, no chyba, że Ci się zwłoki w bagażniku rozkładają po wykonaniu zlecenia :mrgreen:
-
PROBLEMY Z OTWARCIEM BAGAŻNIKA.
Nie no to grubo pojechałeś z tym cięciem w kanapie :mrgreen: Nie ma takiej możliwości, żeby później nie było tego widać. Przecież takie wycięcie musi mieć swoje wykończenie, a to przy rękawie wcale nie jest takie proste.
-
czujnik poziomu oleju w bmw e60
Różnica typu 1000-2000zł czy też 200-400zł? Jeśli ta mniejsza to bym zdecydowanie nie pchał się w zamiennik.
-
czujnik poziomu oleju w bmw e60
Aż tak duża różnica cenowa jest pomiędzy oryginalnym czujnikiem, a zamiennikiem?
-
dziwne szarpanie , bujanie
Coś wprowadza chyba jakieś wibracje. Jak masz włączone D to silnik zawsze pracuje z obciążeniem, nawet minimalnym w czasie postoju. Mogą to być poduchy silnika, koło pasowe albo coś innego jeszcze.
-
czy to sprzęgło?
Nie opieraj się na wypowiedzi jednego mechanika :)
-
Pytanie o klocki
Słabo szukałeś :) viewtopic.php?f=15&t=12999
-
czy to sprzęgło?
Tak można też przypalić sprawne sprzęgło :D
-
Proszę o rozszyfrowanie nr VIN
:think: :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre :)
-
mała modyfikacja E60
No cóż. Mi M-Pakiet bardzo długo i poważnie chodził po głowie. Ale właśnie doszedłem do wniosku, że jednak wole te pieniązki odłożyć sobie na nowe autko bo przy odsprzedaży to się nie zwróci. A M-Pakiet z malowaniem i montażem to jest 5-6k pln więc to już zawsze jakiś grosz :D Mam w planach przesiadkę na F10 za około 2 lata więc tu 5k i tam 5k i się jakoś uzbiera :) Wiem, że to odległy czas ale kto wie co się może wydarzyć, a poza tym to tylko plany :D
-
e 60 530d
Po pierwsze to nikt tu z nikogo się nie nabija. Po drugie OK! Niech będzie. Ogólnie auto polecam, ale ostrzegam, że nie jest tanie w utrzymaniu. I nie chodzi tu o spalanie bo to pryszcz. Ciężko tym autem spalić średnio więcej niż 9-10l. Chodzi mi o serwis. Ale przyjemność z jazdy wszystko wynagradza :D Wg mnie 2.0d jest za słabe troszeczkę do tego auta, ale też da się nim jeździć bez problemu i wygodnie. Tylko przy 3.0d kultura pracy silnika diesla to całkiem inna klasa. Na plus 3.0 oczywiście. Co do skrzyni to polecam automat. Świetne połączenie. A poza tym: :search: :search: :search: :D
- e 60 530d
-
Sterownik dla swiec zarowych...
A co do tych żaluzji co ktoś pytał to odblokowują się one w momencie gdy silnik jest zagrzany i potrzebuje chłodzenia. Rewelacyjny pomysł na zimowe dni. Pamiętam jak w starym opelku (który do teraz śmiga) podkładałem kartonik pod grill żeby autko się szybciej grzało :). No! Takie zadanie mają te żaluzje :D
-
Bmw E60 Bi Xenon Przed Liftem na po Lifcie Kto Przerabiał ?
Niema to jak dobra reklama :)
-
Nowy użytkownik E60 520d- dwa pytania.
:duh: Dwa posty wyżej masz link kolego.
-
e60 530d problem: wyciek oleju, turbo.
To jest po prostu niemożliwe, żeby przy takim przebiegu przy normalnej eksploatacji w 530d coś takiego się stało. :cry:
-
problem ze spalinami wewnątrz kabiny
Masz pewnie pęknięty kolektor wydechowy. To jedna z przypadłości E60. Zdarza się. Było o tym już nie raz na pewno. Poszukaj trochę.
-
DYSK TWARDY w 530 d
A to da się wogóle film na dysk zgrać? :shock:
-
bmw e-60 lusterko
Problem wielokrotnie już poruszany na forum. Ktoś musiał ci siłą przestawić lusterko do tyłu i coś tam w środku przeskoczyło. Poszukaj. Jest na pewno :D
-
Nie działający kierunkowskaz tył LCI
Nie pisz maili tylko dzwoń do nich. Bo na maile nie zawsze dostaje się odpowiedź.