Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
no to ja tez taki sam mam objaw ciezko odpali chodzi nie rowno a po chwili wskakuje na swoje obroty.Niestety paliwo do kitu i ten gaz ktory nie jest za zdrowy dla naszych Basi ale coz nie stac mnie na paliwo po 6 zeta a chce jezdzic Basia. :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
No dzieki Ambience no w zbiorniku paliwa mam zawsze miedzy 30-50 litrow teraz dotankowalem caly zbiornik i wlalem stp preparat do czyszczenia wtryskow i jade w sobote w trase na benzynie.Takze dam mu po garach :mrgreen:
-
e39 523i benzyna 1998 sedan roleta
Witam ja w imieniu mojego kolegi mam E39 jak w opisie w sprawie rolety tylnej nie wie jak podlaczyc elektryke podlaczyl cos zle bo mowil ze dymek polecial z przycisku.Mowile ze we wtyczne 2 przewody a w rolecie ma 5
-
E39 528i - nie pracuje na 1 cylinder. pomocy
Witam Musisz naprawic usterke przed zalozeniem instalacji .
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Bylem dzisiaj rano odpalic ja cala noc stala i odpalila za 1 z lekkim oporem.Zatankowalem 25 litrow wahy tyle weszlo zbiornikdo pelna plus stp do czyszczenia wtryskow w przyszla sobote jade w trase 400 km pojade na bezynie i zobaczymy czy bedzie poprawa.Jak nie to komp.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Paliwa w zbiorniku zawsze mam ponad polowe :D A jakie sa objawy padajacych cewek? Nie powinnien szarpac podczas jazdy na benzynie lub na gazie?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Rozmawialem z kolegami co maja gaz w furkach powiedzieli ze musze najpierw pojezdzic na benzynie z 400km w trasie.Zatankuje caly bak paliwa i wleje stp do czyszczenia wtryskow,wyjezdze caly bak paliwa i zobaczymy czy sie poprawi odpalanie.Duzo znajomych maja problem z odpalaniem jezdzac na gazie tzreba co 1000 km pojezdzic na benzynce.Ja z 30 tys km jezdzilem na paliwie w trasie.A tak tylko odpalalem na benzynce i przelaczal sie na gaz po osiagnieciu 35 stopni.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Na cieplym pali idealnie po za tym on wczesniej odpalal roznie raz 1 na drugi dzien 2 razem zawsze odpalal za 2 a teraz postal tydzien i kurcze krecilem go z 10 razy nigdy tak nie bylo.Mowilem swoim mechanikom o tym to powiedzieli zeby cos mam z wtryskami paliwa,czujnik jak poszedl to bym mial problem na cieplym z odpalaniem i strata mocy a on odpala roznie raz 1 raz 2,ale nigdy nie bylo ze z 10 razy go krecilem,bylem przed chwila w aucie rozebralem cewki ale tam wszystko w porzadku fajki od cewek maja delikatny bialy nalot,odpalalem go odpalil za 1 silnik mial temp.kolo 30 stopni.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Witam Tydzien czasu nie jezdzilem furka,i mialem problem z odpaleniem furki,z 10 razy go krecilem i nie chcial odpalic jak odpalil to pierwsze sekundy caly sie trzasl po kilku chwilach zaczol chodzic normlanie,furka stoi pod chmurka dni sa mokre i wilgotne,mam gaz Brc,furka w czasie jazdy normlanie przyspiesza na benzynie i na gazie,z tym odpalaniem to mam problem z rok czasu ale wczesniej odpalal za 2 razem nieraz z 1 razem roznie a dzisiaj to tragedia jak dla mnie mam cos z ukladem zaplonowym ale pomozcie klubowicze.Ten problem wystepuje tylko na zimnym silniku.
-
e39 523i Zapaliła się kontrolka od skrzyni automatycznej
Siema Ambience powiem ci ze 2 moich kolegow majac E38 i E39 mialo podobny problem,jeden to na wlasne zyczenie zepsul skrzynie (palenie kapci plus podczas toczenia sie na D wrzucal R),drugi w E38 podczas deptania do oporu zapala mu sie kontrolka skrzyni i wchodzila w trb awaryjny dopiero po zgaszeniu i odpaleniu ponownym gasla.
-
Swap silnika z 523i -> 528i. Problem z mocą i kopceniem
Witam Nalezalo by podlaczyc furke pod kompa moze cos wyjdzie
-
Wysoka temperatura silnika - Wymiana plynu
Witam Plynu chlodniczego masz ponad 10 litrow.Korek spustowy jeden masz jak stoisz przed autem na dole chlodnicy po prawej stronie a drugi nie wiem,ja kupuje zwykly niebieski,i ja odpowietrz porzadnie po wymianie plynu. :D
-
e39 3.0iA wymiana oleju w skrzyni łódź?!
no mi odradzali wymiane mam okolo 300 tys km,nie wiem czy ktos wymienial,ja tylko sparwdzam stan oleju,i ewentualnie dolewam i 4 rok jezdze jest ok :D
-
e39 3.0iA wymiana oleju w skrzyni łódź?!
Witam Kolego ja do Zgierza jezdze na Kasprowicza tam chlopaki zajmuja sie tylko Bmw.Sa bardzo dobrzy ja u nich serwisuje juz 4 lata Basie i jestem zadowolony.Co do skrzyni moga ci wymienic olej ale nie biora odpowiedzialnosci co dalej bedzie sie dzialo ze skrzynia to samo mi powiedzieli w Lodzi na Teresy 41.To sa 2 bardzo dobre warsztaty jesli chodzi o Bemki.Moge ci podac numer telefonu do Zgierza. :D
-
TYPOWE USTERKI I NAPRAWY TRAPIĄCE NASZE E-39
Witam Mam Bunie 4 lata i moje usterki:Termostat,wentylator klimy,odma. :D sorki rozpedzilem sie
-
528i temperatura skacze na wolnych obrotach
Ja tez bym opstawial visco gdyz jak stoisz w korku ci sie grzeje a jak ruszysz temperatura wraca do normy.Ja u siebie mialem taki problem ale po wlaczeniu klimy w korku sie grzal ale wymienilem wentylator klimy i po problemie :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan klimatyzacja
oki dzieki Daniel
-
e39 523i benzyna 1997 sedan klimatyzacja
Witam Mam pytanko w sprawie klimy,rok temu nabilem caly czynnik i teraz jechalem na wakacje i tu zonk klima bardzo slabo chlodzila a tu 1500 km jechalem w upale.I teraz pytanie czy to mozliwe ze juz nie ma czynnika,wiem ze rok temu wymienialem wentylator klimy i po nabiciu klimy jezdzilem z starym wentylatorem chyba z tydzien czasu i zacinal sie wentylator.Moze przez niego troche czynnika poszlo w cholere. :shock:
-
BMW 523- nie chce palić i nie ma mocy
A moze pompa paliwa poszla
-
E39 528i - Kilka pytań, filmik
mozesz wymienic nie jest to drogie ja placilem okolo 20zl za sztuke :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan wymiana sprezyn
Witam Ostatnio zauwazylem ze mam 2 sprezyny pekniete z tylu zaraz przy kielichu i obie w tym samym miejscu sa pekniete,czy to ma wplyw na wysokosc?bo tyl siedzie nizej niz przod.Jakiej firmy polecacie sprezyny?
-
nie działa wentylator klimy 535i
Kolego moze to ci pomoze http://www.bmwauto.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=37723&sid=f4109289beefb37f64368a6b006703ea
-
nie działa wentylator klimy 535i
Mialem to samo po nabiciu klimy miesiac i czynnika nie bylo,wentylator nie zalaczal sie gdyz oporniki padly.Po 2 silnik od wentylatora tez byl uszkodzony.Kupilem nowy wentylator
-
E39 528 drgania silnika spadek mocy?!
Witam ja mialem podobne objawy oprocz spadku mocy, u mnie drgania byly silnika nierowna praca i ciezko odpalal na zimnym silniku winna byla odma :D
-
Pare problemów i pytań odnośnie mojej e39 523i 1997r.
Witam Co do nie działajacych swiatel wstecznych to u mnie wina byly zegary zrob restart zegarow wypnij je z kosci.